Pepíčku, prosím, pomoz...IP adresa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Paavluša
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.05 20:42

Při nedávné změně jmen bez diakritiky na Labužníku jsem se z Paavluši zaregistrovala na Papaju..........můj PC v práci, kde jsem na labužníku častěji, mě nechal se přihlásit pod novým jménem. Dnes jsem si po delší době otevřela Labužníka doma a můj PC si bohužel pamatuje pouze Paavlušu a neznám způsob, jak se přehlásit...... Prosím, poradíš mi?
 Díky

Reakce:
penda
4752 příspěvků 24.04.05 21:38
Paavlušo,

než Ti odpoví Pepíček, myslím si, že stačí, když v sekci muj.labuznik klikneš na „odhlásit“ a pak se normálně přihlásíš pod nickem Papaja…čili zadáš nick a heslo, toť vše ;-)

pepicek
1309 příspěvků 25.04.05 08:46
Papajo

ono to není s tím odhlášením úplně tak jednoduchý, protože ty se vlastně nedostaneš vůbec do sekce Můj Labužník … nejlíp, když klikneš sem a když všechno půjde dobře, tak by tě to mělo odhlásit a pak se můžeš přihlásit i doma jako Papaja

penda
4752 příspěvků 25.04.05 09:06
pepíčku,

teď jsem z toho teda jelena já..když se přece přihlásí jako Paavluša a jde do sekce Můj labužník, tak se může odhlásit úplně normálně a pak se přihlásit jako Papaja..kdyby to totiž nefungovalo, nemohl by se přece na jednom pc přihlásit nikdo jiný než ten, co je tu zaregistrován a to je blbost…
P.S. Díky za ten odkaz…zvědavá penda na něj klikla a byla rázem odhlášená…;-)

pepicek
1309 příspěvků 25.04.05 09:48
pendo

do sekce Můj Labužník se nedostaneš, pokud máš v uživatelském jméně diakritiku nebo mezery, automaticky tě to přesměruje na formulář pro změnu/úpravu uživatelského jména, aby vyhovovalo novým podmínkám.

penda
4752 příspěvků 25.04.05 10:55
ahaaaaaaa...

to mi nedošlo, že je v tom jméně vlastně diakritika…ok…tak ještě mohla vymazat cookies…to by se tam taky dostala..kdyby si je vymazala, ne?..ale tys to vyřešil daleko jednodušeji..jo­jo..kdo umí, ten umí..jojo…:o)

esmeralda
4813 příspěvků 25.04.05 11:11

…a kdo neumí, ten čumí

penda
4752 příspěvků 25.04.05 11:30
esme...

…anebo vozí kočárek..hihihi

Papaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.05 21:10
Pendo a Pepíčku, je to OK...

…použila jsem odkaz a už funguji i z domova! Tedy většinou mi stačí těch pár chvilek v práci (tedy po a před prací :-)) No, ale když se mi někdy po vařeníčku zasteskne doma......

Tak díky,
P.

penda
4752 příspěvků 01.05.05 13:28
Pepíčku,

co takhle přidat na diskuze IP každého dopisovatele? Mám pocit, že by se trošku seznam labužníků ztenčil a zmizeli by záhadní dvojníci, protože kdyby již bylo viditelné, kdo se pod IP adresou skrývá, nikdo by si nedovolil pod druhým nickem tady „opruzovat“. A stejně tak by to chtělo udělat pořádek v autorech receptů, vždyť spoustu je jich tady pod více nicky, ne vždycky záměrně, někdy jen díky tomu, že si pod recept k autorovi připsali co chtěli anebo se pod svým prvním nickem nemohli přihlásit…jedinou nevýhodou té úpravy by bylo, že by těch členů tady již nebylo tolik, ale všechny recepty by se pěkně zařadily pod správné, nám známé autory.....

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz