Pepíčku, poraď

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

salgo
146 příspěvků 10.12.04 10:03
Pepíčku, poraď

prosím, Nevím co dělám špatně, ale občas se mi stane, že ač přihlášená, při přechodu na jinou stránku se labužník tváří že mě nezná a nedovolí mi psát příspěvek, tak se znovu přihlásím, dostanu se na první stránku a když se dostanu tam co chci tak jsem zase nepřihlášená. Dnes se mi to stalo s quiche lorraine od Babi. Chtěla jsem jí napsat, že jsem ho včera pekla a byl super. Ještě kousek zbyl a od rána se těším domů, že se na něj vrhnu. Tak pokud to Babi čteš, tak díky. A Tobě Pepíčku taky.

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 10.12.04 10:15
no já odpovím hned

jedná se o cookies, pokud máš na svém počítači nainstalován firewall jako je ZoneAlarm, tak v něm se dají cookies zakázat, příladně je nechávat jednou denně vymazat. Zdá se to být jako lákavé nastavení, ovšem výsledek je ten, že nedojde k žádnému úniku informací, ale většina serverů si tě následně „nepamatuje“ a musíš se znovu přihlásit. Proto doporučuji zrušit nastavení jako je zakátat „Third party cookies“ a podobně, človek si s tím musí chvíli pohrát, aby odobné pomůcky fungovaly jak mají, jinak jsou spíš na škodu

salgo
146 příspěvků 22.12.04 11:58
nevím, jestli jsem se dobře vyjádřila

problém je v tom, že při jednom jediném přihlášení, kdy mě na úvodní stránce labužník poznal (nemusela jsem se přihlašovat) prostě při přechodu na jinou stránku dělá, že se neznáme. Prostě na některých stránkých to jde psát, někde ne. Co s tím??? Díky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz