Pepíčku nebo někdo,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Manana
1515 příspěvků 07.06.07 17:53
Pepíčku nebo někdo,

kdo máte přístup do stránky (že tu někdo je, vyplývá z toho, že občas zmizí ty spamové recepty):

Prosím, prosím, vymažte ty nemožné „tb“, na tu stránku se už skoro nedá koukat.
To „tb“ vyhází z pepíčkova testu na recept, tak snad k tomu někdo má přístup.
Moc prosím, a děkuji, určitě ne jen za sebe…

Reklama

Reklama

Reakce:

Manana
1515 příspěvků 07.06.07 17:58
Pepíčku nebo někdo, - oprava

Omlouvám se a opravuji: …vychází…

meisje
580 příspěvků 08.06.07 10:49
...

Manana - ano nejen za sebe, rekla bych, ze stranky opovazlive zacinaji ztracet na sve pritazlivosti a urovni. Jako by nestacilo, ze se postupne vytraceji „dlouholeti labuznici ", kteri sem po leta pravidelne prispivali recepty a dobrymi radami. Tim vubec nechci rict, ze nove osazenstvo cita "mensich kvalit“ - to v zadnem pripade ! Jen me prijde skoda, ze clovek tu uz nevidi „stare dobre a nebo i nedobre tvare“…skoda, preskoda. Me samotnou taky prestava bavit divat se na vsudy pritomny spamovy nick „tb“ a nebo jak Florentyne uz druhym ci tretim rokem "Skacou pismenka v prvni tride ".
Webmastre, prosim… nebylo by mozne venovat trochu vice casu temto strankam, aby se z toho zase stal server kam je radost chodit ? Diky predem a zdravim

tea63
935 příspěvků 08.06.07 13:35
Mám pocit,

Meisje, že tento trend je asi všude na " kulinářských " stránkách. Já jsem momentálně Labužníkem nadšena, a asi proto, že jsem se zafixovala na delší dobu na jiné stránky a z těch se v poslední době stala doslova " pavlač " v diskuzích a i recepty jsou pod úroveň - " namažeme veku máslem a obložíme zeleninou ". Jako kdyby ti přispěvatelé soutěžili o množství přidaných receptů. Ono totiž kdo chtěl, tak už ty své recepty -perly dávno napsal a amatérský kuchařský potenciál je vyčerpán. Jde to všechno pomaleji. Už asi není kde brát…Ale nevěšme hlavu.. přicházejí další noví labužníci, tak třeba přinesou nový čerstvý vítr… A i přes to všechno si myslím,že tyto stránky jsou skvěle vypracované…co skvěle..nejlépe! A že Florentýnce již několik let skáčou písmenka? No a co? Ta ať skáčou Zdravím a tb prosím někdo, kdo můžete,vyhoďte.

meisje
580 příspěvků 08.06.07 14:05
...

Ja chodim na „Labuznika“ uz par let a pamatuji jak ty stranky „fungovaly“kdyz mely pravidelnou peci a udrzbu…to se dnes bohuzel vubec neda srovnat s dnesnim stavem. Ja osobne postradam vsechna ta „kulinarska esa“ co sem chodivala . Napr. i Florentynu tyhle stranky ztratily kdyz jejich uroven zacala upadat…coz je ohromna skoda a mnoho dalsich ((((.Lidi sem neprestavaji chodit z duvodu, ze by vycerpali recepty, namety, rady apod., ale z duvodu ze „uz to tu neni co byvalo“. Ted to tady spis vypada tak, ze Florentyne budou „pismenka skakat“ i v dobe az si ona poskoci se svymi „prvnacky na jejich maturitnim bale“

Vali
1326 příspěvků 08.06.07 15:54
meisje

souhlasím, taky už jen občas nakouknu a mizím jinam…tam, kde mi je lépe

jau
457 příspěvků 08.06.07 16:42
Pro tea63:

Zhruba před rokem a půl jsem něco velmi podobného psala já o Labužníkovi na onom zmiňovaném serveru…Tady to taky bylo - pavlačový scény na denním pořádku. Věř mi, že časem se „vzduch“ vyčistí…doufám Tady zlobí tb, tam zase anonymové, to si nevybereš. Ještě že nemám poslední dobou tolik času ty kydy číst

tea63
935 příspěvků 08.06.07 18:42
Nojo:-)

tak Vy jste „pamětníci“, pamatujete staré zlaté časy. To já ještě neměla internet. Ono se to časem nějak srovná a ty, kteří otravují, to přestane bavit. Florentyna má svůj blog, píše do Apetitu jako divá, tak už nestíhá Labužníka. Pěkný večer. Ahoj.

Florentyna
439 příspěvků 11.06.07 19:46
Florentyna sem pořád chodí a ráda by zas něco přidala,

ale to by musel nejdřív někdo probudit šípkového pepíčka, který by to tu trochu vyvětral… . Do té doby musím psát jinam

tea63
935 příspěvků 11.06.07 20:01
Florentyno

a jak se takový pepíček budí?… Já to udělám

Florentyna
439 příspěvků 11.06.07 20:18
Nevím,

zkoušela jsem mu přes mail poslat polibek, ale nefunguje to. Zřejmě ještě nespí celých sto let nebo tak nějak

tea63
935 příspěvků 11.06.07 20:29
No,polibek

přes mail… kdo to kdy viděl? Takhle nikoho neprobudíš! Na to se musí jinak.....Halóó labužníci, ví někdo jak?

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.07 14:41
Pepíček je nějak nezvěstnej

kdysi, ještě v pravěku, jsem začal dávat dohromady grilovací kuchařku. Pepíčkovi se to líbilo, zeptal se mne a já souhlasil s připojením k Labužníku. Jenže, neměl jsem tam přístup abych něco přidal. Ještě je to k nalezeni, kdyz si kliknete dole na kontakt na správce serveru, nebo tak nejak. Objeví se lišta kde je barbecue.
Pokračoval jsem si tedy dál, na svém a po svém, a asi před rokem jsem se znova spojil s Pepíčkem, že se mé grilování (http://www.grilovani.org) stane součástí Labužníka, aby tam všichni mohli přidávat recepty. A stalo se toto: Pepíček převzal mou doménu grilovani.org, dal kuchařku na svůj server a dál neudělal nic. Z mé kuchařky se stala mrtvola, protože už tam nemůžu ani já sám, abych něco přidal nebo změnil.
A tak jsem se spojil s Kudlankou, (http://www.kudlanka.cz), kde aspoň to mé bude vycházet. Je to zajímavý internetový časopis, hlavně pro ženy ale pro mužský taky, je tam rubrika „nejen duše“, což je o vaření.
Možná tam teď vznikne celá kuchařská sekce.
Je mi to líto, moc líto, ale z Labužníka se stává internetová mrtvola. Škoda přeškoda, chodím sem už tolik let…

lydia
1227 příspěvků 28.06.07 13:39
také se přidávám,

pamatuji si lepší časy. Bohužel z Labužníka stále více odchází lidé, kteří mu dávali tzv. šmrnc. Lidé, kteří psali a překládali recepty zdarma. Nevím jak v Česku, ale u nás se platí hodně za překlady. Také překládám, protože chci něčím novým, zvláštním ostatní labužníky potěšit. Někdy mám ale dojem, že to nikoho nezajímá. Lidé, kteří psali články, lidé, kteří poradili.
Nedovedu si představit, že někdo, kdo postavil Labužníka na nohy už nechce. Asi nemůže. Škoda!!!!

jolana
5065 příspěvků 28.06.07 16:49
:)

Lydia, to si napisala pekne. :)
Labuznik su krasne stranky- jedne z naj! Urcite ten co ich zalozil sa na nich vela napracoval a su mu drahe. Takze radsej vela stasticka a zdravicka a..a nech to je radsej daco velmi velmi pekne co ho od tychto stranok zdrzuje

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.07 00:13
Také už mne to nebaví....

…se na ten nepořádek dívat a následkem je to, že jsem na tyto stránky skoro přestala chodit. Už ani ty diskuse nejsou, co bývaly. Noví labužníci jsou líní vyhledávat a tak tady máme jedno téma několikrát, recepty typu „paštiku obalíme v trojobalu a osmažíme“ se množí. Už hodně dlouho jsem si neuložila recept do „Oblíbených“ a to se mi ve „starých časech“ nestávalo. Pan správce na nás kašle a z vynikajícího a inspirujícího Labužníka se rázem staly obyčejné zanedbané stránky. Škoda…
 P.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz