Pepíčku nebo nějaký jiný správce tohoto serveru...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivo
1045 příspěvků 24.07.06 15:49
Pepíčku nebo nějaký jiný správce tohoto serveru...

…u některých receptů vzniká potřeba zařadit je do více kategorií. Částečně by se dal tento problém řešit použitím alternativní kategorie. Když jsem ovšem chtěl tento recept pomocí oné alternativní kategorie vyhledat, tak se mi nevedlo. Dělám něco špatně anebo jde o detail, který čeká na svoji realizaci?

Děkuji za brzkou reakci, Ivo.

Reakce:
penda
4752 příspěvků 26.07.06 09:59
odpověď
Ivo
1045 příspěvků 27.07.06 15:36
Vladko...

…dík za reakci. Jenže......mám několik receptů, u kterých jsem využil možností zařadit je do alternativní kategorie, ale vyhledat se mi je nepovedlo. Nedělám si však patent na rozum a je možné, že někde něco prasím.

PS: Ty máš přece dovolenou, tak bys měla brouzdat někde jinde než po netu…:-)))

penda
4752 příspěvků 28.07.06 09:11
Ivo,

stíhám všechno, brouzdám po Praze, jižních Čenichách, Terezíně, Bakově, Jizerských horách, Zdibech ;o)… a ještě stíhám i občas omrknout labužníka, to víš, kuchařky jsem si s sebou nevzala. ;o))
Krásné léto!
Recepty zařazené do alternativní kategorie to zatím zřejmě nevyhledá právě proto, že to ještě není zprovozněno… ;o)

Ivo
1045 příspěvků 28.07.06 12:43
Ha...

…Habanero…sly­šels/četls to? Já bych se urazil. V Tvé přítomnosti přece žádné kuchařky Penda nepotřebuje…

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz