Pepíčku, mám další nápad...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
penda
4751 příspěvků 30.4.04 14:49
Pepíčku, mám další nápad...

co takhle samostatné nové kategorie s názvy Do batohu pro trampské recepty a Menu třeba pro slavnostní příležitosti, jako jsou narozeniny, svátky, svatby, dětský den…atd.
Děkuji......

Reakce:
Kari
545 příspěvků 30.4.04 15:28
Ano, ano, připojuji svoji touhu...

To je, Vladko, věcná připomínka a skvělý nápad! Trempské a zálesácké recepty (tzn.příprava jídel s omezenými podmínkami), event.domácí příprava jídel na cesty, výživné pochutiny, které dodají energii při zvýšené aktivitě v přírodě. To vše sbírám a hledám - speciální kategorie by bodla..Mám o tomto k dispozici i pár zajímavých knížek, jejimž originálním receptům by vlastní kategorie rozhodně slušela. Ani jinde na českém internetu nic takového pořádného není..Pepíčku, prosím, prosím, smutně koukám..

pepicek
1309 příspěvků 30.4.04 19:25
to musíme udělat jinak

věci jako do batohu, dětské recepty a podobně jsou tématická zařazení, tudíž ke každému udělame speciální vstupní stránku a každá dostanete jednu na starost a budete k ní zařazovat recepty a zušlechťovat si ji

tyhle speciály poběží jako subdomény
trampsky.labuznik.com
maly.labuznik.com
apod.

u tech prilezitosti je to o neco horsi, protoze se navzajem prolinaji a pokud se recept k jedne hodi, pak se hodi i k padesati procentum ostatnich. Tam se to bude muset jeste vymyslet, ale radeji bych se do toho nepoustel

penda
4751 příspěvků 1.5.04 00:11
pepíčku,

dobrý, s tím meníčkem jsem to myslela asi tak, že by to bylo celkové menu, třeba jak chce tom udělat labužnické víkendy, tak by se tam dala zanést celá meníčka jednotlivých států, čili od předkrmu po moučník, tak jsem to myslela..takže co třeba jen zahraniční menu..nee?

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz