Pepíčku,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eleeen
1127 příspěvků 26.04.04 14:30
Pepíčku,

dá se dostat na seznam „členů“ Labužníka jinak než poklikáním na některého z nich (který mimoto nemá vyplněné os. údaje??).
Lze zjistit u těch, kteří o sobě nic nenapsali seznam jejich receptů?
 Díky.

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 26.04.04 15:57
Eleen,

tady jsou všichni labužníci …tu druhou otázku zodpovědět neumím, protože to také nevím..jen ve vyhledávači pod výběrem autor se můžeš mrknout, kdo všechno recepty již napsal, ale pokud neznáš přímo název receptu, tak je Ti to pomalu k ničemu…:-(..takže zbytek odpovědi nechávám na pepíčkovi…:-))

penda
4752 příspěvků 26.04.04 15:59
a Pepíčku,

nešel by nějak zdokonalit seznam receptů u každého labužníka tak, aby se daly seřadit podle názvu, kategorie či datumu vložení..nejlépe podle všech těchto variant…podobně jako třeba data v Excellu?

Kari
545 příspěvků 26.04.04 16:54
Připojuji se

Pepíčku, také bych chtěla seznam receptů uživatelů, kteří o sobě nemají vyplněné detailní informace. Například Pepino (tvůj táta?) - chtěla bych si přečíst všechny jeho recepty (velmi se mi líbí), ale není možné se k nim dostat jinak než náhodou. Nešlo by s tím něco udělat, prosím! A ještě se chci zeptat, jak je možné, že někdo přispívá anonymně? To přece neregistrovaným a nepřihlášeným není umožněno…

glama  27.04.04 07:55
Všechny recepty...

jednoho autora, najdeš, Kari, úplně jednoduše!!!
Ve vyhledavači si zadej: „a a a“ -podle vyhledavače vznikne mezi nimi vztah"a+a+a" a 3 áčka jsou v každém receptu. Potom výběr omezíš jen jménem hledaného autora a když to odentruješ, máš komplet všechny recepty zvoleného autora krásně seřazeny za sebou!!
Zkoušela jsem to sama na sobě a klaplo to!!!

penda
4752 příspěvků 27.04.04 08:12
glamo,

díky za postup…jó, hold kdo umí, ten umí…:-))))

Sněhurka
446 příspěvků 27.04.04 08:18
Recepty jednoho autora

A když se Ti nebude chtít moc psát, zadej do vyhledávače jenom „mezera“ „a“ „mezera“, tedy " a " a funguje to stejně.
Hezký den všem

penda
4752 příspěvků 27.04.04 08:21
Pepíčku,

díky Glamě jsem našla shodné recepty 13272 a 13274..jeden odstraň, prosím…:-))

Kari
545 příspěvků 27.04.04 16:13
Glamo a Sněhi,

vy jste hlavičky, to by mě nenapadlo! Dík!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz