Pendo sorry, ale musím!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pupek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.06 19:08
Pendo sorry, ale musím!

Pendo,
i když jsem se do tvých sporů s Osceolou a ostatními tobě nemilými labužníky poslední dobou nijak nemíchal, musím po přečtení několika tvých obvyklých diskuzních masturbací a zaplňováním všech chlívků (nedejbože, abys nebyla všude na prvním místě), zareagovat:

Vyhrožováním o zjištění identity přes počítač a s následnými odvetnými opatřeními je to asi takto:
Dneska zjišťování identity podle IP dokáže každý středoškolák. Sama víš, že na internetu je dostatek patřičného software a nástrojů ke zjištění Whois (tvojí identitu jsem zjistil za 10 minut – tímto se omlouvám habanovi, přes něho to šlo rychleji). Mimochodem, pro mě byly daleko zajímavější informace ze šaškec-centra z Jihlavy a dalších podobných institucí, ajpí neajpí. No tak, teď to vím, že máš papíry na hlavu, no a co? Mám ti taky vyhrožovat nebo dělat machra?

Nejvíc mě mrzí, že svou nemocí zrazuješ spoustu labužníků, zejména krajánků z ciziny, kteří (mnohdy bláhově) vzpomínají na svojí rodnou zem, lidi, jazyk a českou kuchyni.

No a protože jsem si tímto na TVÝCH stránkách vyřkl sám nad sebou ortel, tak se s ostatními loučím.

Pa všem.

Pupek

Reklama

Reklama

Reakce:

Bali
1254 příspěvků 06.03.06 19:23
...

Každej chvilku, tahá pilku!

penda
4752 příspěvků 06.03.06 20:08
Nemám na to co říct,

snad jen tolik…očekávejte pošťáka se soudní obsílkou…

Pupek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.06 20:23
Obsílko

hlavně mu vyřiď, ať přijde o něco dřív a donese rohlíky a mlíko. Jo, a taky hladkou mouku – a olej už taky dochází.

Scarlet02
577 příspěvků 06.03.06 22:25
Pendo,

já jsem se tě nikdy ničím nedotkla, tak nevím, proč mě stále urážíš. To jen proto, že si mi líbí recepty od Babi! A za ty tvoje urážky tě mám taky žalovat? Ty můžeš urážet všechny kolem, kteří se ti nelíbí? A kdybych byla taková jako ty, mohla bych psát román. Možná, že by se i ostatní divili.

Scarlet02
577 příspěvků 06.03.06 23:01
Dodatek

Zapomněla jsem dodat, že jiný názor, jak tvůj a pravdu nesneseš!

alca
148 příspěvků 07.03.06 01:24
Aha

Tak uz mam jasno. Tusila jsem to uz dost dlouho, me podvedomi me bohuzel (nebo bohudik) zatim nezklamalo. Vse nejlepsi do budoucna Pupku, skoda.

cokoladka
41 příspěvků 07.03.06 02:11
vecna skoda

Musim rict,ze nikdy neprispivam do zadnych diskuzi,ale na Labuznika chodim rada kvuli receptum par lidi,o kterych predpokladam,ze umi varit a hodne je to bavi.Jsou to povetsinou chlapi jako Manana,Pupek a Bunter a mezi zenskejma vevodi jako kucharka Babi. Tedy predpokladam,ze Labuznik ma byt o dobrym vareni a ne o hloupych diskuzich. Je mi moc lito,ze Pupek znovu odchazi,protoze ho tak nejak platonicky miluju. Jsem vsak stoprocentne presvedcena,ze Penda alias Vladka nikdy nic sama od sebe nevymyslela co se tyce kuchyne,ale co ji jde perfektne,tak zahltit Labuznika ve vsech komurkach a otravit lidi co umej varit. Chytat za kazdy slovicko Babi,ktera dlouho zila v zahranici a sama se milionkrat za svuj pravopis a cestinu ve svych receptech omluvila,neustale se navazet do Osceoly a davat do Placu jeji identitu jako prvni,privlastnit si server Labuznika a cekat jen na to,jak ji vsichni chvali. Tak to je Penda. Je mi z toho docela spatne a stojim v kazdem pripade na strane Pupka,protoze ten nekeca blbe a umi varit. Pupku zustan,pekne prosim:-)

Bali
1254 příspěvků 07.03.06 08:03
Sraz labuzniku,

no vidite, ze neni tak tezke naplanovat nejaky sraz. Vsichni se PRY sejdem u soudu!!
Jeste , ze te tu Pendo mame!!Diky

Alice
104 příspěvků 07.03.06 10:02
Tak tim se to vysvetluje,

ja nejakou tu diagnozku tusila, tohle proste neni normalni chovani......­..........

Labužník housenka02
609 příspěvků 07.03.06 12:11
Pupku,

dlouho jsem přemýšlela, jak reagovat na tvůj diskuzní příspěvek… přemýšlela jsem zda zvolit veřejné stránky nebo jít do soukromé pošty… ale protože chci jednat fér, zvolila jsem stránky veřejné a chci ti zdělit toto: NIKDO a znovu to opakuji NIKDO nemá právo sdělovat zdravotní stav a diagnózy druhých bez jeho souhlasu, ať si myslíme cokoliv a ať máme pravdu sebevětší!!!!!!

Nevšimla jsem si, že by jsi byl Vladky otec, manžel nebo opatrovník aby jsi tak konal a tak bych se ani nedivila kdyby z toho Vladka vyvodila následky, tohle je opravdu nefér jednání, pokud se mě někdo nelíbí, tak ho prostě ignoruji, to je totiž ten nejjednodušší způsob jak toho druhého umlčet. Pokud ti tedy její názory tolik vadí tak je prostě nečti a nereaguj na ně … totéž platí i pro další Vladčiny odpůrce… a pokud se dotkla ega tvé ženy tím, že ji požádala o vykání, tak pak alespoň všichni víme kdo u vás doma vládne pevnou rukou… ale koho to zajímá, mne tedy ne…

Vždycky jsem obdivovala styl psaní tvých receptů, opravdu jsem se u nich pobavila… myslela jsem si jak dobrý člověk to je, když má takový styl a sloh psaní… o to více mě mrzí, že musím tak radikálně změnit názor na tvou osobu…

K autorství receptů bych chtěla říci jen toto : těch, kteří recept nejprve vyzkouší a pak ho napíší do Labužníka, těch je jen hrstka a těch, kteří recepty vymýšlí je ještě méně, tak proč napadat ty, kteří napíší recept, který se jim líbí… třeba pro inspiraci těch druhých… proto se přeci tisknou kuchařky už od dob našich prababiček a protože doba postupuje kupředu, holt jsou tu i kuchařky internetové…

A pro všechny ostatní Labužníky : zanechme všech sporů a věnujme se tomu k čemu byl tento server vytvořen - tedy receptům a vaření… nebo se Pepíček jednoho krásného dne nas… a zatrhne nám tipec všem!

Pupku, tolik asi k tvému příspěvku… a nemysli si, že jásám radostí nad tím co jsem musela napsat… je mi z toho všeho na zvracení…

airan
652 příspěvků 07.03.06 12:24
Lidicky, lidicky,

a neni to vsechno zbytecne…hnat do vsechno do extremu??? Obsilky, urazky, zverejneni identity kohokoliv? Neslo by si to vsechno vyrikat a prestat s tim. Co kdyby ten, kdo s tim prvni zacal, zacal taky prvni s omluvou?
Minuly tyden jsem hledala recept a dostala jsem ho jak od Babi, tak od Vladky. Protoze byl pro kamaradku, ktera neznala zadnou z nich, rozpilivala se nad ochotou ji recepty dodat. Videla jsem jeji radost (kamaradka tvrdi, ze pro ni samotne peceni ji prinasi vic poteseni nez sex:-)) Urcite ji zadne preklepy nevadili, ba primo rikala, ze ji muzou byt ukradene:-) Tak jsem si rikala, jestli nekdy ty krasne diskuze nejsou na skodu…
A jeste jednou…dostala jsem se tady s jednou milou pani do krizku. Dokonce jsem zasla tak daleko, ze jsem ji urazila, byt to nemam v povaze. Moc jsem to litovala, pak jsem sedla a napsala ji. Ted je to v poradku, protoze jeji recepty mam moc rada. Nebudi ji jmenovat, ale tim se ji jeste jednou prede vsemi omlouvam.
NEKDY STACI TAK MALO…JAK TO PODELAT, TAK ALE I NAPRAVIT!!!
Pupku, neodhazej, prosim.

Alec
84 příspěvků 07.03.06 17:46
Můj názor

Všichni tady na Labu (mimo úplných nováčků) víme,o čem to tady už dlouho je.Není to JEN o vaření. Je to také o nesnášenlivos­ti,urážení,po­nižování….. ,ať už veřejně,či skrytě formou soukromých zpráv.Už chápu,proč odešlo z Labužníka tolik lidí a ani se jim nedivím.Každý občas nějakou tu „facku“ snese,ale všechno to přehlížet - na to nemá žaludek asi nikdo. A Pupek myslím nic špatného neudělal.Jen zveřejnil to,o čem většina lidí,kteří sem chodí,stejně už dávno ví. Jen se o tom nemluvilo nahlas….. Víš Pendo,ty lidičky tady by se Tě snažily pochopit,ale to by jsi se musela chovat trochu jinak.Jen si nejsem jistá,jestli to vůbec umíš…

Pupek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.06 00:15
Oprava

Protože řada výrazů by mohla v mém příspěvku někoho popudit, opravuji svůj text a současně se tímto veřejně omlouvám paní Pé, která na těchto stránkách sice není, ale je tady tak nějak rozdvojená nebo co.

Paní Pé,
i když jsem se do tvých sporů s Ó a ostatními tobě nemilými labužníky poslední dobou nijak nemíchal, musím po přečtení několika tvých obvyklých diskuzních meditací a zaplňováním všech chlívků (nedejkarle, abys nebyla všude na prvním místě), zareagovat:

Vyhrožováním o zjištění identity přes počítač a s následnými odvetnými opatřeními je to asi takto:
Dneska zjišťování identity podle IP dokáže každý středoškolák. Sama víš, že na internetu je dostatek patřičného software a nástrojů ke zjištění Whois (svojí identitu jsem zjistil za 10 minut – tímto se omlouvám panamovi, přes něho to šlo rychleji). Mimochodem, pro mě byly daleko zajímavější informace z cirkusu z města na Moravě a dalších podobných institucí, ajpí neajpí. No tak, teď to vím, že máš papíry na záchodě, no a co? Mám ti taky vyhrožovat nebo dělat čerpadlo?

Nejvíc mě mrzí, že svou kapucí zrazuješ spoustu labužníků, zejména krajánků z ciziny, kteří (mnohdy bláhově) vzpomínají na svojí rodnou zem, lidi, jazyk a českou kuchyni.

No a protože jsem si tímto na TVÝCH stránkách vyřkl sám nad sebou postel, tak se s ostatními ploužím.

Pa všem.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz