Penda, Maňána, a tak dále

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

habana 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.04 01:29
Penda, Maňána, a tak dále

Chci jen poznamenat asi toto.
Asi jako jediný z vás znám Pendu i Maňánu osobně. A musím říci, že jsou to oba dva lidé, kteří mne vnitřně nesmírně obohacují.
Je mi upřímně líto toho, že se podařilo tyto dvě zcela jistě velké osobnosti z tohoto serveru dostat pryč. Píši „dostat pryč“, protože dostat pryč.
Pozoruji celou věc celou tu dobu z povzdálí a je mi z toho moc a moc smutno.
Celá záležitost je lemována intolerancí, nesnášenlivostí, řevnivostí, zlobou, záští a nepochopením.
A smutno je mi asi právě proto, že je oba dva znám osobně a vím co jsou zač a vím, že bych je za nic jinýho nevyměnil. Oba dva mají své pevné místo v mém životě a jsem moc rád, že tomu tak je.
Hezký Vánoce vám všem.

Reakce:

vencal
213 příspěvků 17.12.04 01:54
co dodat?

Jo!

Eleeen
1127 příspěvků 17.12.04 07:26
"Čas Evity"

Bylo by skvělé, kdyby se vrátil čas, kdy Evita napsala svůj historický vzkaz: Milá Zlatko, to by ses načekala.
Včera jsem si to celé četla znovu. V červnu jsme tady byli jiná banda a je mi moc líto, že kvůli ptákovinám, které mnohokrát nemají nic společného s vařením, se dějí tyto věci.
Myslím, že Evita je teď spokojená (s námi plebejci) a směje se, ale my všichni tady bychom se nad sebou měli zamyslet. Je to totiž k pláči a ne k smíchu. Mě osobně je z toho smutno.
Díky, habano, za přání krásných vánoc.
I já všem přeju, aby se klid a pokoj rozestřel nad námi všemi.

Eja
3831 příspěvků 17.12.04 08:16
Habano a Pendo,

přeji vám krásné klidné vánoce , hodně lásky, spokojenosti, a taky dobrého jídla. Habano, podle Tvých receptů soudím, že Tvůj bramborový salát bude propracované mistrovské dílo, tak ať se povede. Pendo, docela mne zamrzelo, že jsi mi neodpověděla na přání k vánocům ( tím spíš, že jsi tady něco říkala o tom, že Ti ho nikdo nepošle).
Oběma p.f. 2005.

Labužník nika02
94 příspěvků 17.12.04 09:43
Penada, Maňana...

Přeji všem moc hezké a klidné vánoce, hodně pohody v kruhu milých lidiček a tím získáme všichni sílu a vůli být druhým oporou. Snad se nám podaří zase vrátit klid a pohodičku na tento server a vrátí se i Ti, kterým bude tato pohoda chybět. Ještě jednou všem hezké a klidné vánoce.

Kari
545 příspěvků 17.12.04 11:37
...

Habano, to jsi napsal moc hezky. Ale stejně, za to že ty dvě velké osobnosti znáš, vděčíš labužníku.com. Ať je server labužník, jaký chce, seznámil a sbližíl spoustu lidí, tomu všechna čest. V tak obsáhlém množství členů, bohužel není možné, aby se všichni shodli a vytvořili vzájemnou sounáležitost. Díky moc za všechno a přeji Tobě a Pendě nejen nádherné vánoční svátky

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz