Peklo na talíři Motorest Hluboš

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

midla
266 příspěvků 04.06.12 08:39
Peklo na talíři Motorest Hluboš

Zažili jsme své první, ale opravdové peklo na talíři. :cert: Radím všem, aby se vyhli restauraci Motorest Hluboš (u Příbrami). Na výletě jsme si tam zašli na oběd, dali si kachnu, dostali na talíř červivé :cert: maso s divnou pachutí (bodejť taky ne, že). Obsluha se sice zachovala slušně, ale co naplat. Bude mi chvíli trvat než si dám s chutí maso i doma. Šok byl tak velký, že jsme bohužel nevyfotili a odpotáceli se zpět do lesa. Takže ode dneška na výlety jak za starých časů, chleba a vajíčko na tvrdo do torničky.

Reakce:

marmelada
1643 příspěvků 04.06.12 15:01
Ta to je náhoda.

O tomhle motorestu mi vypráví moje kamarádka jako o nejhorším zážitku co se týká jídla. Jak ona, tak její manžel tam dostali hroznou kejdu. Je to už asi rok, takže to vypadá, že se to nezměnilo.

Petunnka
27 příspěvků 21.08.12 14:05

Ono vůbec na Příbramsku je to asi bída… :cert:

vlajkar
1 příspěvek 31.08.12 07:01

Motorest Hluboš, byl jsem tam několikrát o prázdninách přelon 07 a 08 a musím říci, že jsem byl mile překvapen úrovní. Spoustu jídel a rozumná cenová relace. jídlo chutné. Jediná vada je, že tam čepují plzeňské patoky - Gambrihnus a „kozel“. Ale musím říci, že jsem tam vstupoval s obavou - pověst a má osobní zkušenost varovala. Opravdu se to tam zlepšilo a nejsem placeným agentem této restaurace.

Luis Suarez
1 příspěvek 17.03.13 14:10

Já nesouhlasím včera jsem tam byl a jídlo májí opravdu výborné

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz