Pečené koleno v Praze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cuketka
14 příspěvků 18.05.06 15:23
Pečené koleno v Praze?

Letos chci udělat přehled nejlepších pečených kolínek pro Prahu. Znáte někdo v Praze místo, kde dělají „dokonalé“ koleno???

Seznam již navržench tipů a první koleno z Hajnovky mám zde:
 http://www.cuketka.cz/?…

předem děkuji za pomoc

Reakce:

Alice_G
505 příspěvků 18.05.06 21:00
Cuketko,

já pečené koleno vážně nemusím, ale ty z Hormedy byly (nemám poslední informace, možná se něco pokazilo) kdysi proslulé. Takže zkus http://www.hormeda.cz/cz/kontakt.php. A pokud ve vybraných podnicích budeš i ochutnávat - dej sem, prosím, výsledné hodnocení! Díky! Alice

cuketka
14 příspěvků 18.05.06 21:17
Alice_G

dík, za tip - přidal jsem ho na svůj seznam

Marjanka2
214 příspěvků 19.05.06 10:56
Pečené koleno v Praze

Restaurace U Čejpů. Praha 4, Na Strži

cuketka
14 příspěvků 19.05.06 11:00
marjanko ;)

děkuji, tuhle restauraci už mám na seznamu a tipovalo ji už více lidiček, vypadá to tedy na favorita

ladunka
30 příspěvků 20.05.06 14:44
pečené koleno

Dobrá kolena prý mají na Palmove U jagušky bohužel nemám sama vyzkoušeno

PITRYS
86 příspěvků 23.05.06 21:03
V Karlíně

na Karlínském náměstí vedle pošty je Pivnice Pod úrovní (je to označení polohy, jde se dolů po schodech, v letním horku k nezaplacení). Tam dělají jak kolena, tak žebra. Některé speciality je třeba objednat den předem, jako např. kachničku.

gmp
1603 příspěvků 01.10.07 09:15
...

Musím říci, že zatím bezkonkurenčně vede (u mne a mých přátel) koleno v hospodě U Drsnejch u stanice metra Luka.

viktorka11
194 příspěvků 02.10.07 20:40
My chodime radi na koleno

do Bredovskeho dvora, ulice Politickych Veznu, P1. Nejoblibenejsi bylo v Malostranske pivnici, ale po posledni navsteve jsme byli moc zklamani a prisli o oblibenou restauraci. Taky moc zajimave podani kolena maji v Park Restaurant, P10.

di
2451 příspěvků 02.10.07 21:46
Omlouvám se, že se přiživuju na tématu,

ale co v Brně, nemáte někdo z Labužníků nějaký tajný tip? Dosavadní zkušenosti mám spíš tristní.

meisje
580 příspěvků 04.11.07 20:02
...

V nasem okoli zase je nejoblibenejsi pecene kolinko v restauraci „Kamera“, Barrandov, Praha 5. Co se nesnite, ochotne vykosti a zabali vam domu.

Labužník jandule02
1089 příspěvků 30.01.08 15:29
...

Někdy i zapadlá hospoda překvapí - zcela jinak neslaná nemastná hospoda (restaurace) „Gól“ Praha 10, U Krbu - je to naproti cyklistickému stadionu na kopci mezi Malešicemi a Žižkovem. Nevím, jak ta kolena dělají, ale jsou vážně docela hříšně dobrá.

bona
2416 příspěvků 30.01.08 22:10
Nemám to z vlastní zkušenosti,

ale manžel (docela „znalec“) si pochutává na pečeném kolenu v restauraci - klubu WINGS v Lucemburské ulici, Praha 3.
I na jiných pokrmech si tu lze pochutnat, výběr sice není nijak široký, ale nabídku poměrně často obměňují. Krásný a nápaditě vybavený interiér, příjemná a většinou kultivovaná společnost, bystrá obsluha. I z těchto důvodů je často potřeba rezervovat stůl dopředu, ale pokud si chceme večer zajít na dvojku a na pivo, zamíříme rovnou tam… Máme to jen pár kroků, ale - pro ostatní - za dobrým kolínkem by se dala překonat i větší vzdálenost…

filip.v
6 příspěvků 03.08.09 11:42
...

Me prijde, ze se ta malostranska pivnice zase dost vzpamatovala, jak je ted soucasti ů U Vejvodu" zatimco driv to byla stejna parta jako U zeleneho stromu a byl tam sileny personal i jidlo.
Ted ty kolena jsou opravdu skvele a dobre nalozene a nakonec plzen z tanku patri mezi nejlevnejsi v centru.

filip.v
6 příspěvků 03.08.09 11:42
...

Me prijde, ze se ta malostranska pivnice zase dost vzpamatovala, jak je ted soucasti ů U Vejvodu" zatimco driv to byla stejna parta jako U zeleneho stromu a byl tam sileny personal i jidlo.
Ted ty kolena jsou opravdu skvele a dobre nalozene a nakonec plzen z tanku patri mezi nejlevnejsi v centru.

marake
1 příspěvek 18.08.09 12:16
...

Nejlepší pečené koleno v Praze snad jedině U Čejpů, to je klasika.

oldsoft
682 příspěvků 02.09.09 02:03
Malostranská pivnice

Malostranská pivnice měla určitý „výkyv“ - někdy před 6 až 7 lety jsem bydlel pár metrů od ní (U Lužického semináře), a protože ten podnájem byl opravdu mrňavej (18 m2), tak jsem tam byl prakticky furt:-) Ale znali mě tam. Pak se změnila obsluha, přestali se tam objevovat místní štamgasti a atmosféra šla do háje. Teď zase dobrý, pivo Plzeň za 30,90 Kč, ale jídlo je dražší, než… …než co vlastně? Řekněme než průměr hospod, které obrážím v centru.
A pozor: stejně jako U Vejvodů se o vánocích a velikonocích uplatňuje sváteční přirážka - ceny jsou zdvojnásobeny!

rettiska
38 příspěvků 11.09.09 21:53
...

nazdar,dobré vepřové koleno mají také v Rajské záhadě
Slévačská ulice na Hloubětíně v Praze.
Sama jsem neochutnala,ale svědci tvrdí,že je výborné
rettiska

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz