Pecenace-kdo zna recept

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Bibi
47 příspěvků 05.12.02 12:55
Pecenace-kdo zna recept

Prosim, prosim, smutne koukam - po Vanocich vzdy zbyde dost smazeneho kapra, s kterym se uz nikomu nechce potykat. Obvykle jsem ho nakladala do koreneneho nalevu a pak z neho byly vynikajici penecane. Momentalne vsak prebyvam v zahranici a nemam zadnou sanci se k receptu na nalev dostat. Neznate ho prosim nekdo?Budu vdecna! Diky

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 05.12.02 15:24
něco bychom tu měli

recept Domácí pečenáče z rybího filé . Kdo má nějaký další, tohle téma mě taky hodně zajímá

Jitka02
19 příspěvků 19.02.03 11:36
Pečenáče

Nálev na „zbytky smaženého kapra“ dělát podle „huby“. Svařím vodu, ocet, cukr, sůl s celým pepřem a novým kořením. Hojně proložím cibulí a kořenovou zeleninou … a všichni doma už po půl hodině ochutnáváme, jestli se náhodou ryba už neproležela…
Tuhle mi zbyl „Kapr liu“ (klasický čínský recept), naložila jsem ho stejně, ale bez zeleniny a to byla ještě větší pochoutka.

Jitka02
19 příspěvků 19.02.03 11:36
Pečenáče

Nálev na „zbytky smaženého kapra“ dělát podle „huby“. Svařím vodu, ocet, cukr, sůl s celým pepřem a novým kořením. Hojně proložím cibulí a kořenovou zeleninou … a všichni doma už po půl hodině ochutnáváme, jestli se náhodou ryba už neproležela…
Tuhle mi zbyl „Kapr liu“ (klasický čínský recept), naložila jsem ho stejně, ale bez zeleniny a to byla ještě větší pochoutka.

Labužník Liva02
31 příspěvků 24.03.03 15:31
Pečenáče-špičkový nálev

1 a 3/4 l vody, 1/4 l vína, 1/4 l octa, 10 lžiček cukru, 6 lžiček soli,
8 ks nové koření, 5 ks hřebíček, 3 bobkové listy, 1 lžička hořčičného semene, 6 ks pepře. Vše se spolu 5 min. povaří. Necháme vychladnout a studené vlijeme na ryby.
Ryby obalíme v mouce, bílku, opět v mouce a upečeme.
Nejlepší jsou sledě nebo makrely.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz