Pastika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linda03
18 příspěvků 16.12.02 04:16
Pastika

Nemáte nekdo recept na dobrou pastiku? Nejradeji z veprových jater, ale muze být i jiná. Muj starý recept je uz hodne okoukaný a chtelo by to neco nového. Predem díky.
 Linda

Reklama

Reklama

Reakce:

babi
6360 příspěvků 16.12.02 22:00
Dvě paštiky...

jsem dnes pro Tebe Lindo napsala, obojí vyzkoušené. Mám jich ještě několik (máš-li zájem, tak dej vědět), ale také se podívej do receptů Labužníka, je jich tam dost a různých. Zdraví Bábi.

Linda03
18 příspěvků 17.12.02 02:51
Pastika

Recepty urcite vyzkousím, vypadají oba dva moc dobre - díky. Zkousela jste nekdy jíst pastiku teplou nebo vlaznou. Stáva se krásne vsákne do chleba a je to proste mnamky. Vrele doporucuju, doma to má vetsí úspech nez jenom vyndat pastiku z lednice a namazat.

babi
6360 příspěvků 17.12.02 19:52
Mnoho druhů paštik...

u nás máme rádi, poměrně často nějakou vyrábím a to ze všeho možného. Mám moc ráda ty paštiky, co nejsou úplně hladké a spíš se krájí, než mažou, no a pak paštiky zapečené v těstě, ke kterým se podává nějaká omáčka jako je na př. Cumberland. Udělalas mně chutě tím, jak jsi zpodobnila tu vsáknutou..... No hlavně můj manžel dobře zná, jak chutná horká paštika a její šťáva, protože si ¨potaji¨ namáčí chleba, kdykoliv nějaká paštika opustí troubu. Lindo, prosím Tě, napiš nám ten Tvůj ¨okoukaný¨ recept, protože možná, že pro nás Labužníky to bude recept nový.
Ráda bych Tě požádala, abys mě tykala!!! Přeji Ti pěkný den. Bábi.

Pampeliska191
1075 příspěvků 27.12.02 10:58
Ahoj Lindo

Pokud jsi nevyzkousela recept na „Moravskou domaci pastiku“, tak Ti ho doporucuji zkusit. Je moc dobra. Recept najdes v kategorii receptu KONZERVACE. Mej se hezky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz