Parní trouba - zkušenosti ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník marus02
58 příspěvků 28.04.07 19:35
Parní trouba - zkušenosti ?

Máte prosím někdo zkušenosti s parní troubou ? Vybírám nyní nové spotřebiče do kuchyně a byla mi velmi vychválena parní trouba (zatím ale jen výrobcem:). Zajímalo by mě, zda potraviny v ní jsou opravdu tak dokonale a rychle uvařené, resp. upařené a popř. jakou značku zvolit.

Reakce:

lydia
1227 příspěvků 07.05.07 17:35
marus,

zkušenosti s parní troubou nemám, ale také jsem se o ni zajímala. Ale když jsem před roky zařizovala novou kuchyň, tak ještě nebyla tak známá. Potom jsem si koupila takový hrnec na páru, ten ale zabere místo když je složený a když je rozložený, tak se mi nechce skládat. Nedávno jsem četla, že se teď vyrábí tzv. multifunkční kombi trouby. Může se při 40°C - 230°C vařit jak v páře, tak v horkovzduchu. Já mám spotřebiče od fy.Siemens a ta tyto trouby vyrábí. Ale dostane se koupit toto , co se může na:,–(it do trouby nebo něco podobného, co se může použít i v mikrovlnce. To je ale více pro ty, kteří mají normální troubu. Ty kombi-trouby jsou dost drahé a je třeba zvážit, jestli budeš vařit hodně v páře, což je určitě zdravé, nebo ne. Kdybych já teď zařizovala, tak bych si ji asi koupila.
Možná už jsi něco koupila a můj komentář přichází pozdě.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz