Pánev od Becka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sylvie
2302 příspěvků 31.07.10 16:06
Pánev od Becka

Milí labužníci, před lety moje maminka byla na předváděcí akci, kde kouzelní moderátoři maminku a jiné důchodce tak okouzlili, že dala za dvě pánve (velmi objemné) 12 tisíc. Teď jsem si na ni vzpomněla a jednu už velmi zaprášenou z půdy vyštrachala. Recepty k ní jsem už ztratila, ale vzpomínám si, že nestály za nic.
Máte s tímto výrobkem zkušenost? Používá ji někdo.
Děkuji
 Míša

Reklama

Reklama

Reakce:

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.10 20:22
Pokud myslíš

ten zoufalý pokus o napodobení remosky, tak ten nestojí za nic. I když má milovaná za ni dala také hříšný peníz, vypral jsem to z baráku.

cola
5 příspěvků 02.08.10 13:20
...

Odnáším zpět na půdu, zase nevím, co s ní.
Díky, Milane, za odpověď!
 Míša

esmeralda
4813 příspěvků 03.08.10 00:36
Pánev od Becka

Uvědomte si že předvaděči nových výrobků jsou odborně vycvičení profesionálové kteří jsou tam od toho aby prodali.
Předvedou vám pouze kladné stránky výrobku, ostatí nezmiňují.

Doporučuji všem před zakoupení předváděného produktu udělat svůj vlastní průzkum.
Dnes je to pomocí internetu velice jednoduché. Na trhu je podobných výrobků spousta.
Nekupujte nic impulzivně. Nenechte si namluvit že tak výhodná koupě se už nikdy nenaskytne.

Jen jsem se chtěla zeptat: Co je Pánev od Becka?

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.10 07:21
BECK

je cestovní kancelář zaměřená na vyvážení důchodců na tzv. „výlet s obědem“ za drobný peníz a na prodej různých šmejdů za nehorázné ceny. Tuto či podobnou pánev, která se nyní prodává za cenu kolem 350.- Kč, prodávali (či prodávají) za neuvěřitelných 10 000.- Kč! Je ovšem pravdou, že z počátku stála i v obchodě kolem 3 500.- Kč… http://www.akcniceny.cz/…line-510609/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz