Pampeliško a ostaní hubnoucí Labužníci...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Apolena
94 příspěvků 03.02.03 09:35
Pampeliško a ostaní hubnoucí Labužníci...

… moc vás prosím, pošlete mi nějaký recept na dietní zákusek nebo řez. Při každých narozeninách si s kolegyňkama v práci pečeme něco dobrého, ale teď se snažíme všechny hubnout a počítáme kilojouly jak o život. Brzo budu na řadě já a říkala jsem si, že by bylo dobré je překvapit nečím originálním a hlavně dietním. Díky moc Apolena

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 03.02.03 12:24
Apoleno,

Urcite nekdo z labuzniku se pokusime neco dietniho napsat; ale chci se jako jedna z tech nejvice zvedavych zeptat, jak se vam dari s hubnutim? Kdy jste zacaly a jake mate vysledky? Sverte se nam prosim.

Labužník Lisa
12 příspěvků 04.02.03 15:23
Pre Apolenu ...

…som poslala omylom príspevok ako nový príspevok-volá sa dietny koláč. Tak sorry za bordel:-)

babi
6360 příspěvků 04.02.03 20:17
Apolénko...

Dnes jsem Ti napsala dva recepty na dietní zákusky a zítra napíši další. Mám jich poměrně dost, tak abys měla nějaký výběr. Měj se moc a moc pěkně! Zdraví,

Labužník Apolena
94 příspěvků 05.02.03 04:49

Díky holky

Labužník Yasmin02
6 příspěvků 26.02.03 07:25
Pampelisko,

ja se priznam, jsem jeden z tech vecne hubnoucich joji:-))ale rekla jsem si, ze konecne bych s echtela nejak udrzet na urcite vaze. Bohuzel jsem ze vsech tech diet a veci zjistila, ze i kdyz se radi jezte 5× denne a pod., na me to nejde. Ne, ze bych nezhubla, ale neudrzim se. Mam desne zravou:-) Takze od zacatku roku (predsevzeti se vydarilo) jsem jedla dost malo a zhubla, ted jsem zacla i cvicit protoze obcas jsem si zase doprala. Hubnu hodne, kdyz jim delenou stravu z toho jeste spise bilkovinnou skupinu. A dneska po asi 14-ti „uvolnovacich“ dnech zacinam zase tvrdy rezim:-) Mejte se pekne a kdyby neco napiste.

Labužník Yasmin02
6 příspěvků 26.02.03 07:30
JUJ

ted jsem si uvedomila, ze prosbu o zkusenosti zaslala APolenka, no nic, samozrejme zkusenosti jsou i pro ni a dalsi:-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz