Osvědčená dieta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Alenka02
9 příspěvků 03.05.04 14:41
Osvědčená dieta

Ahoj. Vyzkoušela jsem jednu metodu, která sice neslibuje zhubnout za měsíc 10 kg, ale je pomalá, ale zato trvalejší. Je to jednoduché. Zatím jsem shodila 4 kg za 2 měsíce a jde to stále dolu. Jeden den v týdnu mám absolutní půst (jen hodně piji) a zbytek týdne jím normálně, jen menší porce. Jinak se neomezuji. Vždy jsem měla problémy s váhou a toto je nedrastické (1 den se to dá vydržet) a zbytek týdne jím, na co mám chuť, jen menší porce.

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 04.05.04 01:54
Osvědčená dieta

Po dvoutýdenním snažení bez výsledku si ráda poslechnu o jakékoliv další dietě. Já totiž nerada hladovím, ale jak říkáš jeden den v týdnu se to dá vydržet. Jen mi prosím napiš co ten den piješ.

Labužník Zuzik
286 příspěvků 04.05.04 14:52
esmeraldo,

přečti si, co jsme většinou psali kokosce k její prosbě o dietu - ja mám kolem sebe čtyři lidi + já osobně, na které metoda, kterou propaguje společnost STOB (hubnutí bez hladovění) opravdu funguje. Už jsem načala 10 kg. Kolegyně v práci začaly dříve, takže už jsou za desítkou, se mnou se tak stravuje maminka a ta, protože má omezenou hybnost kloubů - méně pohybu - shodila přes 6 kg. Jestli chceš vědět více, pošli e-mail a trošku víc Ti to popíšu. Zatím hodně zdaru.

esmeralda
4813 příspěvků 11.05.04 01:28
Alenko,

stále jsem se ještě nedozvěděla, co ten den piješ ty. Nechci odkazy na stránky, chci to vědět od tebe. Dík.

esmeralda
4813 příspěvků 25.05.04 23:20
Alenko,

Tak už mi to prozraď.

esmeralda
4813 příspěvků 25.05.04 23:20
Alenko,

Tak už mi to prozraď.

alouch
56 příspěvků 27.05.04 11:25
úplněk

Já obcas, když si všimnu kalendáře, držím hladovku při úplňku. Celý den popíjím hodně ředěný 100% džus ( asi 1:5 ) a sem-tam si zobnu kuličku vína. Dá se to v pohodě vydržet, večer toho dne je psychicky povzbuzující se zvážit - váha ukáže až o 3 kila míň a kalhoty plandají. Další dny se váha zase srovná, ale já to dělám spíš pro pročištění a odlehčení, bez úpravy jídelníčku se takto asi zhubnout nedá.

Nikinka
22 příspěvků 11.08.04 21:39
Ahoj Zuziku,

dnes jsem se zaregistrovala, obhlídla jsem vše, co se dalo a velmi mě zaujal tvůj příspěvek, ve kterém píšeš, že ty i tvé okolí shazuje kila jako o život. Můžeš mi napsat více o tvé dietě?Velmi děkuji

Labužník Zuzik
286 příspěvků 15.08.04 17:29
Ahoj Nikinko,

zkus kouknout na dieta , tam o tom systému stravování píšu. Jinak už jsem zhubla 15 kg, což je tak můj limit, a začala podle toho shazovat moje sestra a zatím má dolů 4 kg. Takže to asi opravdu funguje. Držím palce ať se Ti daří.

Nikinka
22 příspěvků 15.08.04 21:17
Ahoj zuziku,

děkuji za odpověd a chci Ti říct, že takový úbytek na váze považuji téměř za zázrak…Gratului Ti k takovým výsledkům a držím palce. Hned se podívám na Tvůj odkaz a jsem teda zvědavá, co mi doporučuješ. 15 kg shodit nechci, stačí mi těch 10 Měj se hezky a dík za radu.

Nikinka
22 příspěvků 15.08.04 21:26
zuziku,

Tvůj odkaz, který jsi mi napsala v odpovědi byl asi zrušen, protože se mi nic nezobrazilo.Snažila jsem se tu Tvou dietu najít, ale nenašla jsem nic.Kde ji mám najít?

Jenofefa
1315 příspěvků 15.08.04 23:10
Nikinko,

zkus se podívat tady

Labužník Zuzik
286 příspěvků 17.08.04 13:50
Díky Jenoféfo,

já to psala v rychlosti, no a protože jsem už nemohla odkaz zkontrolovat, tak jsem na to nepřišla. Už jsem to dlouho nepsala, takže jsem asi někde udělala chybku. Nikitko, Tobě se omlouvám, Jenoféfa Tě nasměrovala naprosto správně, tam měl končit i ten můj odkaz. Ahojky a ještě jednou se omlouvám.

ďdpaul  06.03.05 14:41
DIETA S JÍDLEM BEZ TUKU

Pěkný den Vám všem tady.
Manželka začala držet dietu podle nějakého výzkumného ústavu v Praze. Dieta zpočívala v tom, že měla přesný rozpis jídel rozvržený do snídaně, přesnídavka, oběd, svačina, večeře nejpozději 18.30. První problém byl v tom, že jen nakoupit to jídlo mě naštvalo, protože tam byly uvedené takové položky jaké jsem ani neznal. Druhá věc - ta horší - museli jsme sehnat pánev, na které měla připravovat teplé chody a bez tuku. Celkový objem kJ za měsíc byl menší, než má obyčejný návštěvník restaurace po pár pivech. Nakonec nám v Ústavu doporučili www.panvicky.cz a že tam seženeme nádobí k vaření bez tuku. Dnes je žena téměř taková jako před 20-ti lety a bez jídla bez tuku si ani nedovedu představit nedělní oběd. Je to už dva roky, dieta se u nás nedrží a jen zprávným vařením to funguje.
Přátelé, přeji hodně štěstí v hledání toho pravého způsobu hubnutí

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz