Ostrileny camper:-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ChefBronia
57 příspěvků 27.07.07 19:52
Ostrileny camper:-)

Ahojky, ziju v kanade a byt jsem se asi pred deseti lety zarekla, ze uz nikdy pod stan nevlezu, nechala jsem se po prijezdu sem premluvit a uz 6 let to patri k mym nejoblibenejsim cinnostem. nevim jak jsou zarizene kampy v Dansku - tady v provinccnich parkach je vzdy na campsite veliky stul, ohniste a (pokud to nekdo neukradne) tak i rost. Vozim sebou i maly varic - ale to skutecne jenom na kafe a rost . Voda je vzdy v dochazkove vzdalenosti. Led a drivi se da koupit na brane. Konzervy nepestujeme. Mozna vetsi problem je umyt nadobi - proto preferuju grilovani.Tolik teda podminky.
Takze jenom pro predstavu a mozna inspiraci.

Maso: V tydnu kdy jedeme si udelam cas a vzdy nalozim a zamrazim (jiz nalozene) veprove platky, kure, kosticky na raznici atp. Vzdy do krabicky podle poctu porci. Plus nejake zmrle burty. V den odjezdu to nalozim do :-)eru (takove ty chladici bedny) a zasypu ledem. A pak kady den vytahuju. Ono se to vlasnte samo chladi a 3-4 dny uplne v pohode vydrzi zmrzle i kdyz je teplo a :-)er je pres noc v aute (kvuli medvedum). Kolikrat musim vyndat daleko drive pred pouzitim, protoze je to na kost. (Nutno doplnovat led podle potreby)

Polevky: obdobne - uvarim drstkovku, nebo gulasovku - zamrazim a po srande.

Prilohy: opet grilovane - pita chleba nebo jiny flat - potres salatovym dresinkem (treba recky, nebo italsky), das ogrilovat a hotovo.

Oblibena zeleninova rolka - do alobalu nahazis zeleninu na kosticky -brambor, houby, mrkvicku, zelene lusky - co dum da - polejes olejem, korenim, nebo opet pridam nejaky dressing a poradne zabalim. Hodi se na BBQ a jde se pit:-). Po 45-1 hod vyjde vysledni, vynikajici produkt.

Snidane - domaci klasika - pastiky (kupuju u Polaku), salam nebo i udelam neco domaciho. V :-)eru vydrzi. Predpokladem je, ze ti myvalove nesezerou chleba zapomenuvsi v tasce - jak se to stalo nam posledne.

Obedy - vyse zminene polevky nebo tak.

Jenom pro pripad nouze (kdyby nam to jidlo neco sezralo, nebo tak) vozim 2-3 konzervy tunaka a par cinskych polivek. Zalejes a jis.

Zeleninu koupime v poslednim supermarketu po ceste - pokud neni +40 vydrzi i bez lednice.

V podstate zalezi na tom, jake podminky mas v kempu, zda tam muzes zajet autem, nebo neses vse na zadech - jinak se chovas kdyz si limitovana tim, co muzes vzit, zda mas dostupny led atp.
My jsme uz pomerne slusne vybaveni a na druhou stranu dost rozcapeni - ze bych touzila jet pod stan nekam, kam si musim vse odnest - to snad asi ani ne. Tady proste prijedes autem, vylozis a kempujes. Na druhou stranu jezdime pomerne dost daleko od vsech obchodu - takze musim planovat, aby mi treba nechybelo neco nutneho, protoze jet kvuli tomu 50 km do nejblizsiho obchodu by se mi asi nechtelo (nemluve o koralce). No - jiz jsem si za ty roky vypracovala seznam, ktery mi perfektne slouzi jiz nekolik let. Jestli chces muzu poslat (je to vcetne vseho vybaveni, ktere sebou vozime).
Happy camping

Reklama

Reklama

Reakce:

ChefBronia
57 příspěvků 27.07.07 20:27
Ja jsem blba

Tohle mela byt odpoved pro Lyndee - co varit na campingu. Takze se omlouvam, nejak se mi to vymklo a rada bych to zrusila nevim jak. No nic - puvodni prispevek okopiruju a prilozim pod tu spravnou diskuzi.
Jeste jednou sorry.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz