Ospravedlnenie Labužníkom v Písku,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anickav
2904 příspěvků 01.05.08 13:35
Ospravedlnenie Labužníkom v Písku,

s ktorými som sa nestihla rozlúčiť. V nedeľu cca 10,15 hod. už v penzióne nebolo ani nohy…Ale po chvíli som objavila Nerove labky a potom aj ich páničkov. Je mi skutočne ľúto, že sme sa nestihli rozlúčiť. Bolo nám s Vami fajn, a to hovorím aj za manžela, ktorý sa s Vami tiež cítil veľmi dobre a ako vidno na fotkách, výborne zapadol. Ja som sa podobnej akcie zúčastnila prvýkrát a mala som trocha obavy, aké to bude. Obavy sa rýchlo rozptýlili…A neľu­tujeme tých 340 kilometrov /Miloš to mal ešte viac/ Ďakujeme všetkým za príjemnú spoločnosť, organizátorom za obetavosť a ochotu!
Mňa dojali aj darčeky, zvlášť od Vali!
Všetkých Vás zdravím!
Aničkav plus Jano

Reklama

Reklama

Reakce:

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.08 20:56
Aničko,

moc zdravíme Slovensko a doufáme, že příští setkání se bude odehrávat za vaší účasti!

anickav
2904 příspěvků 01.05.08 21:02
Manek,

odteraz na každom zraze už budeme obaja!
Chýba mi to rozlúčkové objatie, to vieš…
A a J.

karminek
757 příspěvků 02.05.08 14:55
a já

se na vás budu těšit pokud mi okolnosti dovolí se toho srazu zůčastnit

marmelada
1643 příspěvků 02.05.08 18:09
Aničko,

moc se těším na další setkání. Doufám, že se výlet po Čechách vydařil a dorazili jste až do Horažďovic.

anickav
2904 příspěvků 02.05.08 18:17
Marmeládka,

keby som tu vypísala, kde všade sme boli, bol by to pomaly cestopis…Stra­konice, Horažďovice, Boubín, Sv.Pole, Vimperk, Lipka, Borová Lada, Kvilda, Modrava, Kašperské Hory, Kašperk, Javorník, Hoštice, kúsok Nemecka, Domažlice, Újezd, Klatovy /býv. kasárne…/ zas Písek, Zvíkov, Putim, Kestŕany, Soběslav, Jindŕ. Hradec, Dobrá voda, Telč, atď. Bolo to krásne!
 A.

zlata
1200 příspěvků 02.05.08 19:30
Aní,

jakpak se Vám líbil Kašperk? Vedou z něj, jen co já vím, dvě cesty. Ta hódně z kopce vede kolem „mé“ hájenky, kde jsem jako dítě něco kolem 11 let bydlela. Ó tam to bylo něco. Když jsem tam Vlastika táhla, tak zrovna měl Kašperk zavřeno, ale to už je zase nějakých 12 let. Pozdrav Jana a přeju hezký večer. Z.

Jituska02
111 příspěvků 03.05.08 23:18
Aničko,

zdravím a jsem ráda, že jste v pořádku dorazili domů
A co Vydra, líbila se Vám?? Ahojky, Jitule

svato
1417 příspěvků 05.05.08 14:22
Anička,

už som tu viackrát spomenula, ako ľutujem, že som nemohla ísť. Minulý rok na stretnutí pri burčáku na Morave cofola veľmi plánoval tohoročný burčák v Bratislave, odvtedy sa neozval, tak neviem, snáď by sme ho mali nejako vyprovokovať, veď tu na okolí je vhodných podnikov dosť.
P.S. Tá potočnica pri Kopáči bola ešte včera super, netrhala som ju, len jeden lístok ochutnala, o týždeň už asi bude kvitnúť.
Zdraví Dana.

anickav
2904 příspěvků 06.05.08 08:38
Ahoj Dana,

ja som na to príp. stretnutie tu v BA myslela, ale trochu mám obavy. Na okolí aj tu sú príšerne vysoké ceny a do úplnej putiky tiež by sme nešli. Takže neviem, neviem. Väčšina Labužníkov je z dosť veľkej diaľky, treba rátať s dopravou aj s ubytovaním za prijateľné ceny. A v tom som bezradná. Mne osobne tá Morava je sympatická, chodievam do Dolních Dunajovic k Mikulovu a tam je tiež kopa sklípkov…
Príjemný deň!
 A.

karminek
757 příspěvků 07.05.08 14:45
Aničko a Svato

je mi jasný že v Blave není snadné ale bylo by dobré něco obhlédnout.Třeba budete znát i něco v blízlém okolí.

svato
1417 příspěvků 12.05.08 08:36
uvidíme,

skúsim sa popýtať, ak nájdem niečo perspektívne, ozvem sa

karminek
757 příspěvků 12.05.08 18:17
možná

by nebyl špatnej směr třeba Pezinok,Trnava,Ten­čín co vy na to?
Je to jenom návrh.

zlata
1200 příspěvků 12.05.08 18:31
Karmínku, Karmínku

a kdepak to skončíte…hi,hi,hi

anickav
2904 příspěvků 12.05.08 20:18
Ahojky,

mne je to v podstate jedno, často chodím do Čiech, milujem južnú Moravu a dokonca sa všade dohovorím…ešte ale nemám zmapované Jeseníky…A skoro celý september už mám program…
 A.

karminek
757 příspěvků 16.05.08 14:16
Zlatuš

skončíme jako obvykle v hospodě :-)))))))))))))))))

cofola
71 příspěvků 16.05.08 14:32
Cofola

sa neozval, lebo nevie kde mu hlava stojí, ani do Písku nemohol ísť. Myšlienku som samozrejme nezavrhol, čo takto Záhorie na jeseň, hríby, guláš apod?

zlata
1200 příspěvků 16.05.08 19:27
Karmínku

Já měla strach, že skončíte na Ukrajině, hospůdka to ano

karminek
757 příspěvků 16.05.08 21:23
Kofoláčůůůůůů

no sláva .To je dost že se ozveš.Už jsem myslel že jsi se nám ztratil.Záhorie beru tam je dobře.

svato
1417 příspěvků 19.05.08 14:26
cofola,

to vyzerá lákavo, zatiaľ sa zdá, že by mohol byť dobrý hubový rok.
Ale aj keby nie, som za všetkými desiatimi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz