opravdu nadýchané muffiny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rosnicka
262 příspěvků 01.11.05 15:45
opravdu nadýchané muffiny?

Milí labužníci,

mám problém, konečně jsem si obstarala formu a košíčky na muffiny. A ted bych si je ráda upekla. Ale chtěla bych takový recept, kdy těsto hodně vyběhne a utvoří se nadýchaná „čepice“-tu já totiž nejraději
Pro představu, takovouhle čokoládovou dobrotu prodávají v pekárnách PANERIA v Praze 20kč/ks.
Přečetla jsem si tu spoustu receptu na muffiny, lákají mě, ale nechtěla bych vytvořit takové ty malé „zaprcky“ ala muffin, co prodávají v supermarketech.
Prosím, nemáte nekdo osvědčený receptík(hlavně labužníci z anglosaských zemích, tam totiž jiné mufiny nevedou)?

Díky

Reklama

Reklama

Reakce:

sim
293 příspěvků 02.11.05 15:01
...

ahoj
nie som 100% expert, ale skus napr. zakladny recept od Dadalu a ked bude malo nadychany, tak zvys davku prasku do peciva…
na 2× a za 20 korun to mas vyriesene :-)

rosnicka
262 příspěvků 02.11.05 15:26
Zkusím,

vyhledat. Nejde mi o ty penízky, to jen abych identifikovala, co myslím, v Panerii totiž mají i ty „zaprcky“muffiny za 8kč/ks.

děkuji

rosnicka
262 příspěvků 03.11.05 10:05
Včera jsem pekla,

podle Dadalova základního receptu na muffiny..a stalo se přesně to, čeho jsem se obávala. Muffinky sice lehce vyběhly, ale ne moc. chuťově nešlo o takovou tu „nadýchanou pěnu“, ale jen o jakousi buchtu:-(

Prosím, pečete nekdo muffiny pravidelně? Jaké máte zkušenosti a výsledky?

Díky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz