Oprava fotek u receptu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
daduuja
1143 příspěvků 22.07.16 19:57
Oprava fotek u receptu

Adminko Gábino, či kdo tu píšete ty vzkazy o zlepšování.

Myslíte, že je ve vašich silách a v dohledné době jste schopni konečně opravit u receptu http://www.labuznik.cz/…ane-smetany/?… fotky, tak aby souhlasily s receptem?

Nedávno jste žádali o podnět na zlepšení Labužníka, takže toto je podnět první.

Před dvěma lety jste začali opravovat Ingredience, dodnes není hotové nic, pouze jste oznámili, že se to programátorovi nepovedlo.
Takže, když se to nepovedlo, tak už Ingredience zůstanou tak jak jsou? nebo na tom programátor dva roky usilovně pracuje a stále se nedaří?
Podnět druhý (stále se opakující).

Děkuji za odpovědi na obě otázky.
Daniela

Reakce:
birkana
1684 příspěvků 18.07.18 15:47
"Vylepšení" práce s fotkami

Admin Labužník. cz , ještě loni, když jsem nahrála fotky k uvaření a pak se mi tyto (po uložení) nehodily k zobrazení pod komentářem v galerii dole, mohla jsem je na stránce pro úpravu smazat. Z galerie zmizely, ale na serveru (data.labuznik.cz) zůstaly a daly se případně ještě použít či na ně odkázat např. v diskuzích a zprávách pro spřátelené labužnictvo :srdce:.

Dnes jsem tuto operaci provedla a fotky se vymazaly definitivně! I z úvodu receptu, kam jsem chtěla fotku doplnit, avšak pod uvaření se mi moc nehodila k zobrazení. Nahrála jsem ji tedy znovu; i když je na první pozici, v úvodu receptu je stále adresa k té původně nahrané (ve zdrojovém kódu stránky).

Už to, že si nemůžu sama vyměnit vlastní fotku v úvodu za podařenější (třeba z opakovaného Uvaření) zrovna dvakrát nepřispívá k přívětivějšímu prostředí pro uživatele Labužníka.

Předem děkuji za odpověď

Dagmar

P. S. Snad admini můj příspěvek objeví - pod nickem, který jsem použila v oslovení, se nějaký ten týden už nepřihlásili :roll:. Nechci jim psát SZ, možná by se veřejná odpověď hodila i ostatním :think:

Zároveň se omlouvám :kytka: uživatelce daduuja , že jsem použila její téma. Ta vhodnější admini uzamkli.

Uživatel je onlineZuzka1973
2276 příspěvků 30.07.18 16:43

Ty opravdu věříš, že to někdo z adminů bude řešit?
Prachy z reklam se jim sypou, tak co se zabývat prkotinami ;)
Už pár dnů nejdou fotky nahrávat vůbec - ani k uvaření, ani do komentářů…
Nefunguje „zmínit“…
Zhoršila se i funkce vyhledávače…
nejde mi přidat kategorie v uložených oblíbených jídlech…
Když chci najít v uložených k uvaření, tak i když zadám přesné znění - nevyběhne nic - recept nenalezen… musím zadat jen jedno z klíčových slov a pak listovat a najít…
No, je toho více a nebaví mě to vypisovat, ale Admini se nikomu pořádně neozvali už pěkně dlouhou dobu…
Odkazy a „recepty podezřelé z nezaplacené reklamy“ maže automat…
Labužník je už jen mrtvé skladiště receptů udržované v komatu kvůli reklamám…

birkana
1684 příspěvků 30.07.18 17:11

Zuzka1973 :mavam:, je mi jasné, že admini můj dotaz řešit nebudou. Mohli by jej však předat programátorovi - předpokládám, že se v koncernu nějaký schopný najde :evil:. Včera jsem se snažila nahlásit nefunkční přidávání fotek přes odkaz „Napište nám“ dole v patičce stránky. Zpráva patrně neodešla.

Dřív aspoň občas někdo z adminů pročítal diskusi. A reagoval, byť mnohdy nic neříkajícími větami. Dnes tam snad nikdo nesedí, opravdu jen ten automat :pocitac:.

Jsou prázdniny a dovolené. Já optimisticky a možná i naivně očekávám, že se odpovědi přece jen (snad na podzim :nevim: ) dočkám :lol:.

2276 příspěvků 30.07.18 17:33

No… jestli je komu to předat… (Pokud to vůbec budou číst…)
Myslím, jestli ty nedostatky nevznikly díky tomu, že se to už neudržuje… že programátor ani žádný už není…
Oni dřív odpovídali alespoň na SZ nebo na ty zmínky… bez ohledu na roční dobu. Nyní už nereagují na SZ a jiné vůbec…a pěkně dlouho…
Ale štve mě to - tak hezky tu bývalo…

birkana
1684 příspěvků 30.07.18 17:50

Zuzko , naděje umírá poslední. Vařit budu dál a fotky archivovat. A až se blýskne na lepší časy (snad se toho dožiju), přidám je :dance: .

2276 příspěvků 04.08.18 21:21

@birkana - i na FB jsem koukala, že aktivita naposledy loni a ještě ke konci dost všelijaká…
Myslím, že Labužník už je vážně jen zdrojem peněz z reklam - nebyl by první web, který takto dopadl…

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz