Olej ve spreji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

spulakova
1 příspěvek 04.06.07 16:55
Olej ve spreji

Nevíte někdo kde se dá v Praze koupit olej na pečení ve spreji?

Reklama

Reklama

Reakce:

Jenofefa
1315 příspěvků 04.06.07 17:34
Bylo o tom něco v diskusi

tady a tady . Osobně nemám vyzkoušeno.

DanaJ
1136 příspěvků 05.06.07 08:17
Já to nemám a ani bych si to nekoupila.

Zdá se mi to zbytečný. ..a jako na co speciálního by´s to spulakova potřebovala?
Já vždy když nakládám maso, tak si všechno krom masa namíchám, pak to přeleju přes maso a pořádně maso se vším rukama promasíruji, promíchám a nechám do druhého dne uležet. ..holt stejně do toho strkám ruce, tak proč ještě šermovat se sprejem.
Třeba se salátem to samý. Vše nakrájím, nahážu do mísy, zaliju nachystanou zálivkou a promíchám. ..stejně bych míchala, tak co.

Tasma
415 příspěvků 05.06.07 08:27
...

Nemám s olejem ve spreji zkušenost, ale vím, že ho používají Ti, co chtějí pozřít co nejméně tuku a jenom s ním lehce vyšplíchají pánev a také se s ním postřikuje salát atd. Také si ovšem myslím, že je to zbytečné a když už bych chtěla sprejovat, tak si při své šetrnosti naliju ten olej do rozprašovače na kytky:) Ale kdo ví, možná by se hned ucpaly dírky :(

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.07 09:49
Tasmo,

dírka se neucpe, mám to vyzkoušené.

Eleeen
1127 příspěvků 05.06.07 13:13
nádobka - doplňovací

já jsem si nechala naježit od ježíška nádobku na olej s rozprašovačem, funguje to bezvadně, nalívám si tam svůj olej, co ho mám ráda a neplatím pořád dokola za nový rozprašovač.

damicka
17 příspěvků 05.06.07 14:57
Peceni...

Olej ve spreji jsem si koupila (ale az dojde, koupim radsi rozprasovac) a pouzivam ho hlavne, kdyz pecu… neni nic lepsiho, nez vystrikat jim jakoukoli formu nebo nadobu na kolac, dort, babovku a v pohode vysypat strouhankiu bez toho, abych si patlala ruce zmeklym maslem!!!

DanaJ
1136 příspěvků 06.06.07 14:21
Na vymazávání formy..

..mi víc chutná máslíčko, tak pořád nevidím výhodu ve sprey či rozprašovači. Ale nápad s klasickým rozprašovačem není vůbec špatnej.

gaburiatko
739 příspěvků 17.08.07 14:11
olej v spreji

Ahojte o oleji v spreji som uz pocula a velmi sa mi to paci na minimalizaciu jeho pouzitia v jedlach, viem si predstavit na jemno rozpraseny olej na predvarenych zemiakoch, ktore sa pomocou neho dochrumkava upecu, ale nebudu mastne :). Pozerala som sa na tejto stranke http://www.crystalcorn.cz/…of_Focus.php?… a vyzera to super. Len Vas chcem upozornit, aby ste nepouzivali rozprasovace na kvety, pretoze olej sa v nich natahuje cez umelohmotnu makkcenu rurku, v ktorej po pouziti zostane olej natiahnuty a moze dochadzat k prestupu roznych latok z plastu do oleja a pri dalsom pouziti sa potom tieto latky dostavaju na potravinu. Nakolko sa umela hmota casto makkci ftalatmi, co su pre organizmus dost nebezpecne latky !!!!! by som sa tomu osobne dost vyhybala !!!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz