Odšťavňovač

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Roomanka
205 příspěvků 16.07.08 22:14
Odšťavňovač

Zdravím všechny labužníky! V návalu nadšení jsem si koupila odšťavňovač, který má velký otvor na ovoce i zeleninu i dostatečně velký zásobník na odpad. Teď v tom šťavním vše, časem to bude možná i můj chlap. Jaké máte zkušenosti? Máte své oblíbené drinky? Mně zatím vyhovuje okurkopetrželo­vocelerový nápoj, ale dnes jsem tou potvorou prohnala i brambory. Poraďte prosím, co je dobré. A dá se pitím šťáv i zhubnout?

Reklama

Reklama

Reakce:

jolana
5064 příspěvků 17.07.08 20:35
Rooomanko

v receptoch mas recept Zmesi stiav pri odtucnovani…poctivo som ich pre teba odpisala z knizky…

myska2
144 příspěvků 17.07.08 21:51
Nevim,

jestli se da zhubnout, ale je sezona boruvek a cerstva boruvkova stava smichana s jogurtem a medunkou na husty koktejl je opravdicky ranni zivotabudic. Mne pomaha vic nez silny caj.

Roomanka
205 příspěvků 19.07.08 10:59
...

Moc děkuji, Jolano, za recepty. Určitě všechny vyzkouším, zvlášť ta rebarbora mě láká. Myško, borůvková šťáva je jistě velká mňamka, díky

Renee
93 příspěvků 21.10.09 13:12
...

No a teď v chladnějším období mrkev-kousek petržele-červená řepa-jablko. Výborný. Až bude veliká zimice, tak ještě k tomu kóšček čerstvého zázvoru na zahřátí.

dag
539 příspěvků 13.12.09 13:41
co s "odpadem"

Roomanko.
Dělám si šťávy z mrkve a ten „odpad“ usuším / na misce na ústředním topení/ a pak ho přidávám do karbanátků nebo sekané. Zahustí jako strouhanka a vyhovuje dělené stravě.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz