Odšťavňovač

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník monika02
8 příspěvků 25.05.05 15:11
Odšťavňovač

Mám malé dítko a nastalo období šťáviček, jaký odšťavňovač si mám koupit. Prosím poraďte. Díky

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 02.06.05 07:27
Odšťavňovač - Moniko

Nechci kazit nadšení, ale odšťavňovač jsem kdysi měla (byl to dar) a zase poslala dále. Podle mého názoru je to opět krám který se dvakrát použije a potom jen překáží. Doba kdy dítě potřebuje vše cezené a mixované je poměrně krátká a vymačkat pomeranč pomocí plastikového mačkátka není velká práce. A jakmile se naučí přežvykovat, proč mu nedat kousek celého ovoce? Polovina populace v moderním světě trpí zácpou a moje teorie je že se všechno jí oloupané, vybělené, nebo jinak předem zpracované a do zažívacího traktu se nedostane dostatek tříslovin. Moje roční vnučka jí celé jablko a vůbec jí to nevadí.

Julina
30 příspěvků 11.06.05 19:55
...

My měli doma z Bulharska takovou „odstředivku“. A jeden čas jsme ji docela dost používali. Před pár lety jsem dostala od tchýně odšťavňovač, kdy jsem nevěděla v které nádobě je šťáva a v které odpad-prostě hrůza. Šťávy málo, odpadu hodně. Zřejmě byl někde v akci. Mám ho od té doby ve sklepě. Takže pokud už budete nějaký kupovat, dávejte si pozor a určitě bych ho kupovala u odborníků (ne v supermarketu)

Cek122
7 příspěvků 20.04.16 18:05
odšťavňovač Kuvings

Hodně záleží na tom, kolik chcete investovat a jak dlouho chcete, aby vám vydržel. Také na jaký typ především chcete odšťavňovač. My máme doma odšťavňovač Kuvings. Je opravdu spolehlivý, odšťavní vše.

Trdylo123
4 příspěvky 25.06.16 08:51
ošťavňování

Kuvings je výborná investice, která se vyplatí. Já ho mám také i rodiče. Chválím provedení samotného ošťavnovače.

Frei123
4 příspěvky 14.12.16 15:14
odšťavňovač

My jsme dali na doporučení a koupili jsme nejnovější Kuvings. Je výborný, lehce zpracovává ovoce, odpad je suchý prost super.

Kateřina Říhová
9 příspěvků 16.03.17 14:31
pozor na šmejdy

Před týdnem jsem na Heuréce četla rozčilenou recenzi - šnekový odšťavňovač za 2500, u kterého bylo uvedené, že zvládne mrkev, se při mrkvi doslova rozpadl na kusy. Aniž bych tady mrskala značkama, zkuste někdy přemýšlet, jestli ty různé pseudoznačky spotřebičů a lákavě nízké ceny neznamenají jen další nefunkční krám do bytu…

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz