Obnovení deníčků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 22.04.15 10:26
Obnovení deníčků

Milí Labužníci,

v hlavním menu naleznete novou záložku s názvem Deníčky, kam můžete vkládat své zápisky a zakládat je do příslušných kategorií (již tedy nemusíte využívat sekci „Články“). Předem bych Vás ale ráda upozornila, že až deníček vložíte, nezobrazí se ihned na stránce, jelikož bude muset být nejdříve schválen administrátorem.

Pokud budete mít jakékoli připomínky k funkčnosti či kategoriím, určitě napište :).

S přáním hezkého dne :mavam:,

admin Zuzana

Reakce:

birkana
1674 příspěvků 23.04.15 08:12

Děkuji (alespoň za sebe) :potlesk: :kytka: :mavam:

daduuja
1140 příspěvků 23.04.15 09:22

Zuzano, to je milé.

Jen by mne zajímalo jestli si budu moci deníček sama editovat?
Objeví se celý deníček jednoho uživatele podle nicku?
 Dík.

birkana
1674 příspěvků 23.04.15 12:26

@daduuja, já předpokládám, že to budou opravdové Deníčky a ne jen přejmenované rubrika Články :cert:. Ten „dohled“ adminů chápu jako prevenci před zveřejněním nevhodných (sprostých) výrazů. Pokud by nebyla možná editace a možnost mít své příspěvky „u sebe“, byly by to nejen převlečené Články, ale od tvůrců i neuvěřitelný podraz :think:

@Admin Labužník.cz, jsem zmatena a je mi smutno. Pod prvním příspěvkem (pod textem, nad prvním formulářem) v Deníčcích čtu, že pokud mám co říci, mám přidat Deníček na eMimino :evil: Proč tam? Proč ne sem? Vloudila se chybička a nebo to myslíte vážně!?! :cert:

edit: oprava textu

daduuja
1140 příspěvků 23.04.15 13:04

@birkana nechci ti brát iluze :-)
Jen si myslím, že pokud by to mělo fungovat, tak jak si představujeme a tak jak to původně stvořil pepíček, objevil by se Deníček i v profilu po přihlášení.
Dohled adminů nebo cenzura v 21.století v demokratickém státu na veřejném webu? Jsem dospělá, svéprávná a potřebuji dohled někoho, koho ani neznám? Směšné.

birkana
1674 příspěvků 23.04.15 14:23

@daduuja, tím „dohledem“ jsem měla na mysli mazání příspěvků, které se na některých webech (byly i zde) vyskytují - nejsou k tématu, jen dotyčný/á chrlí sprostotu a urážky okolo sebe. Takové rádobypříspěvky má právo admin smazat. Ale nic víc a nic míň :idea:

V Profilu jsem pátrala po odkazu Deníček a též jsem konstatovala, že jsem asi jásala dnes v 8:12 h předčasně :zed:

daduuja
1140 příspěvků 23.04.15 14:57

@birkana kdyby to byl Deníček opravdu uživatele, tak at si do něj píše co chce, vždycky to bude jen jeho vizitka a ostatní ho číst nemusí.
Mazat sprosté příspěvky, duplicitní recepty atd mohou v textu stránek. A práce kolem napsaných a chybně uložených receptů tu mají stále dost a dost, než aby si přidělávali práci čtením a cenzurou :-) V původních bylo i to, že jsem mohla rozepsaný text uložit a dopsat později nebo jsem mohla příspěvek zveřejnit, anebo taky ne :-)
Taky bych si v deníčku chtěla sama vytvářet kategorie a psát tam o čem chci já (je to můj deníček), ne to co mi nalajnuje admin.
Nechme se překvapit, co nám sdělí Zuzana :-)

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 24.04.15 10:03

Dobrý den,

děkuji Vám za podněty :).

@daduuja Editace deníčků zatím možná není. Tuto funkci ale plánujeme přidat co nejdříve. Ten Váš druhý dotaz jsem ale nepochopila, můžete to upřesnit, prosím?

@birkana Nejsou to přejmenované články, jsou to samostatně vytvořené deníčky s tím, že je možné je zařazovat do uvedených kategorií. Zároveň i u jednoho uživatelského deníčku budete moci vidět odkazy na další deníčky uživatele a na nové komentáře. Ve větě „Přidejte na eMimino svůj deníček.“ je opravdu jen chyba, kterou ihned napravíme, děkuji za upozornění. Odkaz Vás ale přesměruje na přidání deníčku na Labužníka, takže určitě nemusíte vkládat deníček nikam jinam :).

Jinak v profilu odkaz na deníček bude mít každý uživatel, který deníček napíše. Jakmile tedy vložíte deníček a bude Vám schválen, zobrazí se i na vašem profilu.

Hezký den :mavam:

Zuzana

daduuja
1140 příspěvků 24.04.15 11:16

@Admin Labužník.cz Zuzano, původní Deníčky se zobrazovaly na titulní stránce, kde byl i seznam uživatelů, kteří si deníček vedou, po kliknutí na nick se objevil kompletní Deníček toho uživatele. Budou tyto Deníčky stejné?
A proč musí admin schvalovat obsah?

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 24.04.15 11:40

@daduuja Deníčky určitě nebudou kompletně stejné, jako byly ty původní. V průběhu tohoto roku ale plánujeme další změny na Labužníkovi a určitě deníčkům dáme znovu prostor na hlavní stránce. Bohužel vám zatím nesdělím, jak tento prostor bude přesně vypadat.

Schvalování deníčků adminem je nastaveno z toho důvodu, aby se nevkládal nekvalitní či nevhodný obsah.

Zuzana

daduuja
1140 příspěvků 24.04.15 20:10

@Admin Labužník.cz :mavam:

birkana
1674 příspěvků 18.02.16 15:20
Je to smutné

Tak jsem se konečně rozhoupala k tomu vložit si na Labužník Deníček. Tedy zatím jako průzkum, jak to funguje 8o.

Na e-mail mi obratem přišla tato (patrně automatická) odpověď:

Děkujeme za deníček Už zima končí?, který jste právě napsal(a) pro Labužník. cz

Administrátor opraví případné překlepy a chybky. Jakmile deníček schválí, pošle Vám e-mail s datem zveřejnění. Na hlavní straně eMimino.cz se deníček objeví za 3-7 dní po napsání.

Děkuji a těším se na další deníček!

Vaše Labužník. cz

P. S. Co napsaly vaše spisovatelské kolegyně? Podívejte se na nejnovější deníčky. Další odpočinkové čtení najdete v magazínu eMimino.cz.

Já ale nechci, aby se můj deníček objevoval na hlavní straně Eé-mimina, nýbrž na Labužníku!!! Stejné bláboly jsou i na formuláři pro vložení deníčku (témata porod, mateřství, rodina). Když už jste šablonu z Mimina okopírovali, aspoň upravte texty pro Labužník, neb tady převážně vážně vaříme :lol:.

Nevím, proč mám čekat na zveřejnění (cenzuru) několik dní, když např. komentáře a diskuse se objeví ihned a admin je „zhodnotí“ a příp. promazává průběžně - zde není obava z nekvalitního či nevhodného obsahu, jak zmiňujete v komentáři z 24. 4. 15?. Deníček má být aktuální a ne „čerstvý“ jako týden staré noviny :mrgreen:.

Dočkáme se nějakého vylepšení, po kterém jsme volali/y již loni? Už nyní se zdá, že je to „mrtvá“ nepoužitelná a nepoužívaná záložka :,(.

Eja
3831 příspěvků 18.02.16 17:54

P. S. Co napsaly vaše spisovatelské kolegyně? No hádejte…NIC :cert: :zed:

Ještě bych pochopila „zkouknutí“ adminem u Článků. Ale slovo Deníček se jaksi neslučuje s jakýmkoli „opravováním chybek“ ani ničím podobným.

birkana
1674 příspěvků 25.02.16 08:26
@Admin Labužník.cz, před týdnem jsem vložila Deníček. Obratem mi přišla do emailu automatická odpověď, ve které mj. stálo:

Administrátor opraví případné překlepy a chybky. Jakmile deníček schválí, pošle Vám e-mail s datem zveřejnění. Na hlavní straně eMimino.cz se deníček objeví za 3-7 dní po napsání.

Děkuji a těším se na další deníček!

Dnes je to týden a já nevidím na Labu žádný Deníček, ba ani zamítavé stanovisko v emailu!

Že se těšíte na další Deníček? :lol: Hezká společenská fráze, která mne díky vaší „bleskové“ cenzuře vůbec k dalšímu psaní nemotivuje :mrgreen: .

V prvním příspěvku v tomto tématu (které jste založili) píšete:
Pokud budete mít jakékoli připomínky k funkčnosti či kategoriím, určitě napište

Tak píšu :dance: :mavam:.

------------------------------------------------------
P. S. Aha, probíhají jarní prázdniny!

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 25.04.16 15:19

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Na opravě sekce Deníčky pracujeme, brzy budete moci přidávat nové příspěvky.

Přeji pěkné odpoledne :kytka:
adminka Eliška

Zuzka1973
2240 příspěvků 25.04.16 16:39

Nic ve zlém… ale já tomu moc šancí nedávám… řeší se to tu už tak dlouho, že je to docela ostuda a pokud mají být deníčky cenzurované, ani neplánuji jejich vkládání.
Jedna rada: podle komentářů výše jedete přes šablonu z e-mimina a nemáte vychytané blešky… Tedy na rovinu: já, dokud nemám práci hotovou, nedovoluji si ji označit za hotovou… Dokud není NAPROSTO hotová, vedu ji jako rozdělanou, i kdyby chyběl jediný steh - a zákazníkovi ji nabídnu k posouzení teprve až je i ten poslední steh v pořádku a vše plně funkční a nehrozí, že se to nebude fungovat tak, jak si zákazník přál. případné doladění pak bývá už jen na bázi „kosmetických úprav“. A na základní a zásadní požadavky se ptám zákazníka předem - ne, až zakázku zprasím podle mých představ, ač zákazník má zcela jiné…
Pokud tedy vůbec chápete, jak to myslím…
Prostě i pro méně chápavé: co takhle sekci Deníčky zapnout pro veřejnost (uživatele) teprve tehdy, až bude vše tak, jak má být?
A lehčí nedokonalosti doladit až po spuštění životaschopné a Labužníku „na míru šité“ verze? Podnětů zde padlo dost…

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 28.04.16 11:13
@Zuzka1973 píše:
Nic ve zlém… ale já tomu moc šancí nedávám… řeší se to tu už tak dlouho, že je to docela ostuda a pokud mají být deníčky cenzurované, ani neplánuji jejich vkládání.
Jedna rada: podle komentářů výše jedete přes šablonu z e-mimina a nemáte vychytané blešky… Tedy na rovinu: já, dokud nemám práci hotovou, nedovoluji si ji označit za hotovou… Dokud není NAPROSTO hotová, vedu ji jako rozdělanou, i kdyby chyběl jediný steh - a zákazníkovi ji nabídnu k posouzení teprve až je i ten poslední steh v pořádku a vše plně funkční a nehrozí, že se to nebude fungovat tak, jak si zákazník přál. případné doladění pak bývá už jen na bázi „kosmetických úprav“. A na základní a zásadní požadavky se ptám zákazníka předem - ne, až zakázku zprasím podle mých představ, ač zákazník má zcela jiné…
Pokud tedy vůbec chápete, jak to myslím…
Prostě i pro méně chápavé: co takhle sekci Deníčky zapnout pro veřejnost (uživatele) teprve tehdy, až bude vše tak, jak má být?
A lehčí nedokonalosti doladit až po spuštění životaschopné a Labužníku „na míru šité“ verze? Podnětů zde padlo dost…

Dobrý den,

na základě podnětů sekci Deníčky upravujeme komplexně. „Cenzura“ u deníčků nehrozí, po vložení projde text pouze editací, aby se vychytaly případné hrubé chyby a stylistické nedostatky, případně odstranily komerční příspěvky.

Pěkný zbytek dne :kytka:
adminka Eliška

birkana
1674 příspěvků 28.04.16 12:33

@Admin Labužník.cz, já bych se přimlouvala pouze za odstranění těch komerčních příspěvků :mavam:. Hrubky a další nedostatky bych ponechala - ona je to vizitka vkládajícího autora :think: ; obrázek si pak čtenář jistě udělá sám.

Já stále chápu Deníčky tak, že je to vlastně takový zápisník, kam zaznamenáme naše zážitky a zkušenosti z chvil strávených např. u sporáku. Poznámky by měly odrážet osobnost autora; stylistická úprava kohosi druhého tu autorovu jedinečnost setře. Výsledkem bude šedě neosobní průměr :nevim:.

Eja
3831 příspěvků 29.04.16 08:11

@birkana souhlasím s Tebou naprosto, taky bych eliminovala pouze komerční příspěvky

birkana
1674 příspěvků 29.04.16 08:33

@Eja, @Admin Labužník.cz, plus mazat ještě ty, které obsahují množství sprostých slov a urážek. Tam je zásah adminů na místě. Zde můžeme i my adminy upozornit na ty nevhodné použitím tlačítka Nahlásit.

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 09.05.16 13:06
Deníčky obnoveny

Dobrý den,

sekce Deníčky je opravena, můžete sem tedy opět vkládat své příběhy a další deníčky.

Těšíme se na Vaše příspěvky! :kytka:

adminka Eliška

birkana
1674 příspěvků 23.06.16 15:36
Sliby - chyby!

@Admin Labužník.cz, deníčky opravdu fungují, jak jste slíbili 09.05.16 13:06?

Kdepak. Vše je při starém, tedy beze změn (viz můj příspěvek z 25.02.16 08:26). Po týdnu ani kladná ani zamítavá reakce. Opravy pravopisu jako ve škole :nevim:.

Zaznamenala jsem jedinou změnu - poněkud jste pozměnili text automaticky odesílané zprávy o přijetí Deníčku :potlesk:.

P. S. Deníček jsem vložila 15. 6. Samozřejmě nyní již nemá význam jej zveřejňovat.

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 24.06.16 13:17
@birkana píše:
@Admin Labužník.cz, deníčky opravdu fungují, jak jste slíbili 09.05.16 13:06?

Kdepak. Vše je při starém, tedy beze změn (viz můj příspěvek z 25.02.16 08:26). Po týdnu ani kladná ani zamítavá reakce. Opravy pravopisu jako ve škole :nevim:.

Zaznamenala jsem jedinou změnu - poněkud jste pozměnili text automaticky odesílané zprávy o přijetí Deníčku :potlesk:.

P. S. Deníček jsem vložila 15. 6. Samozřejmě nyní již nemá význam jej zveřejňovat.

Dobrý den,

děkujeme za zveřejněný deníček. Nyní už je publikován, omlouváme se za zpoždění. :)

Pěkný víkend :kytka:
adminka Eliška

daduuja
1140 příspěvků 09.07.16 18:22
Omluva Birkaně

Omluvit se je hezké a nic to nestojí, nicméně jste opět nesplnili nic ze slibů :-(
Labužník je umírající web a já si myslím, že hlavně díky vám, adminům.
V receptech a fotkách je chaos, který málokdy řešíte, odkaz na FB z titulky zmizel, deníčky podléhají cenzuře a vložení zápisku vámi je zdlouhavé, až nakonec není ani aktuální a dalších a dalších nedostatků…
Stejné problémy mají na také vašem webu - konvi -, od května si stěžují, že nejdou přidávat fotky…

Na Top receptech nyní probíhá soutěž https://www.toprecepty.cz/…esic-cerven/ a něco se děje, fotky na jejich FB stránkách se aktualizují snad každou hodinu…

Admini, jsou tyto weby skutečně náplní denodenní vaší práce za kterou pobíráte plat?, nebo je provozujete, jen jako pro vás, nezáživný koníček?
Fakt by mne zajímala odpověď.

birkana
1674 příspěvků 11.07.16 10:05

@daduuja, začínám mít pocit, že zdejší stránky brigádně administruje nějaký nadějný nadaný gymnazista/gym­nazistka. No a teď jsou přece konečně prázdniny :potlesk: :mavam:

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 12.07.16 12:57

Dobrý den,

Pokud máte konkrétní nápad, nebo návrh, jak nějaký z našich webů oživit, nebo co zlepšit, neváhejte nás kontaktovat. :kytka:
Jsme rádi za Vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá se zlepšovat.

Přeji hezký den, :kytka:
adminka Gábina

daduuja
1140 příspěvků 12.07.16 13:11
Adminko Gábino,

Si snad děláte prču?
Stačí se podívat na rok 2014 - http://www.labuznik.cz/…inece-43707/, podívat se na recepty pod liči, myslím, že se nic nezměnilo.

Měli byste změnit programátora!

A další a další připomínky najdete ve vzkazech adminům, připomínky, na které dodnes nikdo nereagoval a jelikož můj šestý smysl funguje dobře, tak ani reagovat z vaší strany nebude.
Na co tedy chcete nové podněty na zlepšování, nám bude stačit, když uděláte po letech to, co jsme žádali kdysi.

Myslím, že naší prací (uživatelů) je přidávat recepty, fotky, diskutovat… vaší prací je starat se o technickou a desingovou stránku webu a bylo by i od vás přínosné něčím motivovat.
Inspiraci můžete najít na zmíněných Top receptech :-)

To, co jste tu zatím předvedli, nestojí za nic!

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz