Nutně hledám s třtinovou melasou recepty (jakéko-li),názory,zkuše

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jaruna7
61 příspěvků 22.08.06 13:59
Nutně hledám s třtinovou melasou recepty (jakéko-li),názory,zkuše

Vážení Labužníci,
pokud jsem se na vás obrátila s nějakým problémem, vždy jste mi pomohli.
Pro svoji novou práci (ne knihu), bych velmi nutně potřebovala recepty na využití zdravé třtinové melasy. Od moučníků, zdravých receptů až po nápoje, atd..... až po různé. Případně vaše zkušenosti s touto melasou, kritiku i pochvaly.
Hledám na netu několik dní a mám jen 3 recepty. Budu vám moc vděčná. Doplňuji, že každý recept ponese odkaz na autora. Děkuji předem za čas, o který vás „okradu“ a velký dík za pomoc. Popravdě, dosti to spěchá.
Můžete je raději posílat přímo na můj e-mail: j.teplikova@bvx.cz, který jede non stop (Jarka7)

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník jasmine02
120 příspěvků 22.08.06 17:03
Sugar Cane - treacle/molasses

Jarko, zkus třeba zde: zde

Alice_G
505 příspěvků 22.08.06 18:50
nebo snad tady:

http://recipesengine.com/index.php?…

(doufám, že se nepletu a je to synonymum)

penda
4752 příspěvků 22.08.06 19:56
Jaruš,

můžeš zkoušet do vyhledávače zapisovat i melasu v jiných jazycích (jak už Ti tady radí i ostatní labužníci) - cane molasse, cane-sugar molasses, Zuckerrohrmelasse, тростниково-сахарная меласса (nebo jen меласса - zde ), trstinová melasa (informace zde , zde , zde ), Mel de Cana Sacarina (recepty ) …

panjawa
1 příspěvek 23.01.08 20:01
...

Ten internet je bezva, ale já se skusím mrknout unás v obchodě se sdravou výživou, nějaké černé zlato jsem tam vyděl a vedou to dost dobří nadšenci tak uvidím, ztím dobrou

Manana
1515 příspěvků 23.01.08 20:11
jeden

mám i tady na Labužníku.

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz