Nudle i za uchem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bali
1254 příspěvků 18.08.07 14:07
Nudle i za uchem

při nedávné návštěvě Prahy jsem s kamarádem navštívila Nudlovnu. Prostředí malinké, ale příjemné. Obsluha velmi ochotná a pokrmy moc a moc dobré. Ochutnali jsme toho opravdu hodně. Např. Startovní talíř-jarní rolky, kukuřičné placičky, tempura, satay.Miso polévku, červené kachní kari s lichi, kachní prsa teriyaki, všechny dezerty, melounový nápoj, lichi a švestkové víno, …Ještě teď se mi zdá o vynikajících rýžových kuličkách se sezamem nebo kořeněném kokosovém pudinku s mangem.
Můžete nakouknout na jejich stránky a pokochat se třeba jídelním lístkem. Osobní návštěvu Nudlárny vřele doporučuji.
 http://www.noodle.cz/

Reklama

Reklama

Reakce:

tea63
935 příspěvků 18.08.07 16:08
Po prázdninách

se chystám do Prahy, tak určitě prubnu. Vypadá to skvěle a ani ceny nejsou tak závratné. Díky za tip.

Papaja  20.08.07 07:06
Byli jste...

…v Jindřišské nebo kde? Také už jsem se chystala tam zajít na zkoušku…

esmeralda
4813 příspěvků 20.08.07 08:08
Papajo

TADY

Bali
1254 příspěvků 20.08.07 11:32
Esme,

ano tam ;-)

Papaja  20.08.07 16:42
Esme, díky...

… za odkaz. Určitě se tam zajdu podívat a dám vám vědět.
Bali, díky
 P.

esmeralda
4813 příspěvků 21.08.07 10:32
Nudle - Papjo,

je mi ctí a národním svátkem.
Tohle je totiž moje kuchyně. Prozkoumala jsem menu, většinou je to Thajsko. Miluji!!!!
Kdyby chtěli nabídnout Vietnam objednejte PHO. Neprohloupíte.

Papaja  21.08.07 18:20
Co je...

… PHO?

esmeralda
4813 příspěvků 22.08.07 00:12
PHO - Papajo,

je vietnamská záležitost. Češi by tomu asi říkali polévka.
Servíruje se to ale ve veliké míse, takže to je hlavní jídlo.
Do mísy se dají bílé rýžové nudle, na to maso (hovězí, kuře, vnitřnosti) na to zelenina jako jarní cibulky, máta, koriandr, bok choy, fazolkové výhonky, thajská bazalka, limetka atd…
Vše se zaleje vařícím silnným vývarem který je ochucený skořicí, badyánem, zázvorem a hřebíčkem. Nesmí k tomu chybět pálivé papričky které přinesou na malém talířku.
Opravdový životabudič.
Snad pro úplnost: vyslovuje se to něco mezi f a fa.

Eleeen
1127 příspěvků 23.08.07 07:34
PHO

Dělají skvělé v Olomouci v OC Haná, fakt stojí za to!!! V Přerově máme velkou vietnamskou komunitu a tak se mi podařilo recept získat přímo od nich. Dělám ho velice, velice často, už jsme pho naučili jíst i synovce, který když u nás je, chce pokaždé pho a dušenou kukuřici s pórkem.

sim
293 příspěvků 23.08.07 10:40
...

dik za info, Bali.
sme tam isli hned vcera na obed, lenze bolo len 11.30 a oni, ze o 12.00 otvaraju a o 12.15 zacinaju varit, takze z toho nic nebolo…
maju to aj na webe, len ma to ani vo sne nenapadlo…
tak snad nabuduce

Bali
1254 příspěvků 23.08.07 19:17
Sim

to je škoda! Tak ať tě to neodradí od další návštěvy, určitě stojí za to.

chrousteinstein  23.12.15 23:04
@esmeralda píše:
je vietnamská záležitost. Češi by tomu asi říkali polévka.
Servíruje se to ale ve veliké míse, takže to je hlavní jídlo.
Do mísy se dají bílé rýžové nudle, na to maso (hovězí, kuře, vnitřnosti) na to zelenina jako jarní cibulky, máta, koriandr, bok choy, fazolkové výhonky, thajská bazalka, limetka atd…
Vše se zaleje vařícím silnným vývarem který je ochucený skořicí, badyánem, zázvorem a hřebíčkem. Nesmí k tomu chybět pálivé papričky které přinesou na malém talířku.
Opravdový životabudič.
Snad pro úplnost: vyslovuje se to něco mezi f a fa.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz