Nový sporák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Agatta
81 příspěvků 04.04.03 10:06
Nový sporák

Musím si přiští měsíc koupit nový sporák, ale nevím jaký. Vím že to bude kombinace plynu a eletřiny.Je to daleko rychlejší a jsem na plyn zvyklá. Důležité je taky to, že by měl stát do 10tisíc.
Měla jsem vyhlédnutý v MAKRU minulý měsíc sporák zn. PHILADELFIA. Zdál se nám v pohodě, Ale akce skončila a nemáme žádný jiný vyhlídlý.
Může mi někdo z Vás poradit. Třeba jste si taky nedávno nový pořizovali.
 Dík.a.

Reklama

Reklama

Reakce:

verdas
14 příspěvků 05.04.03 17:46
Philadelphia SKB 0426

Taky se chystám kupovat sporák a úplně nezávisle na tobě jsem vybrala taky Philadelphii. Dá se koupit třeba na www.bilezbozi.cz za 8700,– nebo na www.obchodni-dum.cz za něco přes 9000,–. Myslím, že v březnu měli akci :,-(a nerez nádobí zdarma, nevím, jestli to pokračuje.

Agatta
81 příspěvků 07.04.03 11:40

Moc děkuju za info, ale já si ho nechci koupit přes internet. Jsem z Jižních čech, tak bych ho koupila nejraději tady někde.
A ta :,-(a nádobí jako dárek je už pryč. Byla pouze do konce března, škoda. Já mám stejně nový nádobí. Takový černý a docela těžký. Je speciálně na plyn, takže to „papírový“ nerezový, co k tomu bylo zdarma , by sem i stejně asi nehodilo.
Dík. a.

Agatta
81 příspěvků 07.04.03 11:45

Ale furt u mě vítězí FILADELFIA. Zdá se mi nejhezčí a za ty prachy dost v pohodě.a.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz