Nový odkaz...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kari
545 příspěvků 20.09.04 11:15
Nový odkaz...

Když bych chtěla přidat odkaz na zajímavé stránky, které chci doporučit labužníkům, kam to mohu zařadit? Když do Odkazů to přidávat nejde? Nebo jde? Mohu to zadat třeba mimo mísu, ale zase když se to vztahuje k vaření..Chci doporučit tyto stránky , protože všechny recepty zde jsou nevšední a moc dobré, navíc legračně napsané. Nechci je na labužníka přepisovat, zbytečně bych kopírovala. Báječná je třeba taková pizza ze starého chleba nebo fazolový guláš, falešná hrachová polévka z banánu a jiné..Na své si přijdou všichni, masožrouti, vegetariáni a především zdravožrouti.. Tak bych to asi měla dát do zdravé výživy, no to už je vlastně fuk..
Labužníci, prostě tam mrkněte..dopo­ručuji..

Reklama

Reklama

Reakce:

Sněhurka
446 příspěvků 20.09.04 12:15
Karčo!

Napiš pepickovi mailík, uveď adresu stránek, on to do odkazů jistě přidá.
Krásné pondělí!

Vali
1326 příspěvků 20.09.04 13:07
Kari

Tak jsem se na ty stránky podívala, jsou bezva, díky za tip, určitě z toho budu něco vařit. Líbí se mi ta polévka s droždím a ovesnými vločkami a ten celer na nudličky s bramborem a červenou řepou (mám jí zavařené 70 skleniček). Při tom čtení se člověk i pobaví, je obdivuhodné, jak to tak umí někdo napsat.

Kazi
28 příspěvků 20.09.04 14:22
Kari supééér!

Jsou to moc pěkné stránky. Pohoda, nadhled - žádné „štajfování - trumfování“. A tak to má být. Hned si tuty stránky dávám do oblíbených a určitě z nich budu vařit. Jsi hodná . Takových odkazů není nikdy dost. Jen mít víc času - chjo, chjo.

Tresinka
156 příspěvků 21.09.04 08:10
Kari

Moc pěkné stránky, díky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz