Nový Labužník - chyby, náměty

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.11 00:25
:palec:
Admin Labužník.cz
610 příspěvků 3.2.11 16:51

Na srazu se k nám donesly zprávy o tom, že někomu u receptu chybí fotografie či jsou u některých receptů fotky špatné.

Pokud na nějaký takový recept narazíte, prosím, pošlete mi ho přes SZ.

Adminka Tereza

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.11 10:32

Terezko, šlo by přidat možnost vybrat z vložených fotografií tu titulní??
Zatím na titulní stránku skočí vždycky ta první vložená…
Ju? :mrgreen:

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.11 10:37

A ještě jeden nápad…
Kolikrát se diskuze neúměrně rozrůstá jen kvůli tomu, že chce někdo vyjádřit jednoduchý souhlas.. Bez dalšího pozměňujícího názoru..

Co třeba přidat pod komentáře tlačítka To se mi líbí/Souhlasím a To se mi nelíbí/Nesouhlasím…apod.

Pak by bylo snadné a rychlé přidat hlas :-)

Podobně je to na www.modnipeklo.cz Připadá mi to docela smysluplné…
Co? :mrgreen:

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 5.2.11 13:30
glama píše:
Terezko, šlo by přidat možnost vybrat z vložených fotografií tu titulní??
Zatím na titulní stránku skočí vždycky ta první vložená…
Ju? :mrgreen:

To už mám s Radkem v jednání, prosila jsem ho o to, ale vím, že teď pracuje na záložce Labužníků, takže vše popořadě 8-)

Co se týče Líbí / Nelíbí, promyslíme to. Jen mám obavy, aby se pak z diskusního fóra nestala klikačka jako např. na Facebooku.

Pěkný víkend,
adminka Tereza

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.11 13:35
Slovenština

Dlouhá léta tomu nazad jsem tu brečela, že (jak mám slovenčinu ráda!) by bylo lepší psát vše v češtině – zejména a hlavně kvůli vyhledávání..
Postupně jsem si zvykla a smířila se s faktem, že občas něco nenajdu jen proto, že jsem zapomněla hledat i slovensky..

Jsem přesvědčená, že slovenština sem naprosto neodmyslitelně patří!!!
Podívejte se, jakou část receptů tvoří recepty psané slovensky!
Snad nechcete začít slovenštinu nyní zakazovat…?
Admini…vzpamatujte se…nebo nastane další odliv Labužníků, tentokráte těch slovenských..a to by byla naprosto nenahraditelná škoda!!!
Jak je to tedy???

Alis
2617 příspěvků 6.2.11 14:28

Moc nechápu, co je to za nápad, tedy pokud to není jen nějaké nedorozumění? Opravdu jste, admini, někomu naznačili, že chcete vkládat jen recepty v češtině????

Miluju a milovala jsem recepty psané ve slovenštině. Moc se mi líbí, že se tu oba jazyky prolínají a nikdo s tím nikdy neměl problém. Problém s vyhledáváním? Dá se vyřešit úplně jednoduše: název receptu česky, vše ostatní ve slovenštině. Přesně tak se to dělá, když češi píší na jeden slovenský server recepty, není s tím žádný problém. Pokud si nejsou názvem jistí, napíšou adminům a oni název buď opraví nebo poradí. A mám pocit, že právě Bento to takhle dělá i zde…
Admini, že se jedná o nedorozumění, že jo? Pokud ne, vidím to na veliké skvrny na slunci, ve vašich hlavách i v samotném labužníkovi. :-x

Alis
2617 příspěvků 6.2.11 15:36

Vždyť říkám, nedorozumění :-D :-D :-D

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 6.2.11 17:16

Kopíruji reakci z diskuse pod receptem raději i sem, aby se dále nešířila panika 8-o

A máme tu z komára velblouda. Na srazu Labužníků jsme byli s Radkem přesvědčováni, aby se zavedl jednotný pořádek na vkládání receptů – pouze názvů a surovin k receptu v českém jazyce (postup samozřejmě možný slovensky) – už z důvodů přehlednějšího vyhledávání. Sami Labužníci tvrdili, že je to běžná praxe, když přidávají recept na slovenský web o vaření – název a ingredience píší slovensky.

Poprosila jsem Benta, zda by mohl nově přidávané recety vkládat již s touto úpravou. Něco o tom, že zde můžou působit pouze čeští uživatelé, rozhodně z mé klávesnice nepadlo a myslím si, že je to dost přitažené za vlasy. Rozhodně jsem nic takového nenaznačovala. Pokud s tím máš Bento problém, proč mi nenapíšeš? Proč místo toho takový rozruch… :roll:

Adminka Tereza

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 7.2.11 21:00

Jinak hlásím, že nyní se můžou vkládat fotografie k receptu bez nutnosti jeho hodnocení. Byl s tím problém u receptů bez fotky - nyní je v místě ikonky „Přidejte fotku k receptu“. Ovšem u receptů, které již fotky mají, je možnost „Přidejte fotky“ u fotogalerie daného receptu.

Adminka Tereza

Alis
2617 příspěvků 14.2.11 21:12
Odpadkový koš

Má nebo bude mít nějaký smysl diskuzní kategorie „Odpadkový koš“ :?:

wydra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.11 16:31
postradam

a navrhuji takovou drobnost, jako je notepad. Neslo by v kategoriich receptu pridat moznost „poznamkovy blok“ ?
Mnohdy si neco zkopiruju treba jen docasne (v pravem smyslu toho slova) nebo bych jen nejakou vetu, slovo, chtela si dat do poznamek. (Jsou i na Seznamu !) :lol:

Co na to ostatni labuznici, uvitali by to ?

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 18.2.11 18:46

Alis - „Odpadkový koš“ bude s největší pravděpodobností vymazán, prý byl přenesen z předešlé verze Labužníka, také nevíme, k čemu měl sloužit.

wydra - sice si nejsem úplně jistá, co tím přesně myslíš, ale představuji si to jako možnost si uložit nějaký text - např. do záložky na profil? To by snad neměl být problém, pořeším s Radkem.

Tereza

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.11 18:54

Odpadkový koš byl určen jako odkladiště diskuzí nevhodných pod recept..
Teď se ale přenášejí Mimo mísu, což má také smysl.
Asi je odpadkový koš k ničemu… :think:

wydra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.11 19:03
kdekoliv

Terezko, myslim se muze casteji hodit. Zkopiruje se jako poznamka a nemusi se pak i dlouze hledat kde to bylo.

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.2.11 01:53
Terezko,

bylo by možno přidat volbu, která fotografie z přidaných by se měla stát tou titulní…???
Možnost změny a výběru z přidaných fotek… Ď :mrgreen:

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 20.2.11 16:01

glama - to už jsem Radkovi navrhovala, počítá s tím.

Tereza

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.2.11 20:06

Děkuji :-)

Terezko, proč se nemění Náhodné recepty…? Mám pocit, že už dokonce pár dní jsou tam stále stejné.

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 20.2.11 21:39

glama - asi chybka, posílám Radkovi.

Tereza

Alis
2617 příspěvků 21.2.11 08:12
vkládání receptů

Terezko, opravili jste s Radkem „vkládání receptů“ a přidali možnost napsání „úvodu“. Bubliny, které jsou návodem, kam co napsat a v jaké formě, jste už přesunuli na stranu, aby nepřekážely. Už jen jedna drobnost – chtělo by je to posunout na správné místo. Momentálně je bublina, která radí, jak psát seznam surovin v místě úvodu a bublina s radou jak psát samotný text v místě surovin :-)

babi
6360 příspěvků 21.2.11 16:54
Nenachazim recept...

Dnes byl pridan recept na belgicky pokrm ‚Waterzoi‘, coz ma chybu v nazvu. Osobne jsem pridala v roce 2003 recept na ‚Belgické rybí Waterzooi - Waterzooï de poissons‘ z morskych ryb, ale ten byl smazan i kdyz o tri roky pozdeji byl pridan dalsi rybi Waterzooi a ten ve vyhledavaci stale je. Mam otazku, proc byl mnou uvedeny recept odstranen?

Alis
2617 příspěvků 21.2.11 17:01

Ani tento recept od babi se mi nezobrazuje: Belgické kuře - Waterzooï de poulet. A.

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 21.2.11 20:24

Babi, Alis - koukám, že u obou vyskočí „Stránka nenalezena“, zítra mířím do kanceláře a pokusím se zjistit, kde je chyba.

Tereza

babi
6360 příspěvků 21.2.11 20:39
Dekuji

Terezko, doufam, ze se to nedelo u vice receptu :roll: On kdyz uz se s tim clovek psal…

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 22.2.11 15:34

babi - chyba je díky Radkovi odstraněna rybíkuřecí Waterzooi už zobrazíme. Problém byl se znakem ï.

Se stabilitou serveru se stále bojuje, až bude vyhráno - dám všem vědět.

Tereza

babi
6360 příspěvků 22.2.11 17:53

:palec: Radek je koumak a dekuji mu moc! Verim, ze se mu podari vychytat i ty ostatni mouchy…

Terezko, Tobe patri take podekovani 8-)

Zdravi, babi

babi
6360 příspěvků 22.2.11 18:37
Zarazeni receptu...

Tak si Bento postezoval a ja s nim souhlasim. Mozna by neuskodila nova kategorie skupiny receptu. Svet se stava cim dale mensi a kuchyne ruznych zemi se navzajem prolinaji. Je mnoho receptu, co vznily diky influenci odnekud jinde nez v zemi puvodu. U nas se temto receptum rika „vychod potkava zapad“, coz napovida o jake recepty jde. Bento takove recepty pise. Jini takove recepty nazyvaji mozna ceske, ja je nazyvam kanadske, zalezi na tom kde je pisi. Avsak spravne to neni, protoze podle meho, neni-li recept napriklad ryze francouzky, nepatri do zarazeni pod Francii atd. Takze, Bentuv navrh na „fuzii“ by to vyresil. Take by se lepe dalo zabranit zarazovani receptu tam kam nepatri…

sveva
751 příspěvků 23.2.11 14:09
Zařazení receptu

Také bych se přimlouvala o zřízení nové kategorie pro recepty, které nemají evidentně jasný původ. Vyřešilo by to rozpaky autora i čtenářů. Možná by se podařilo najít vhodný název v češtině, zdá se mi, že fůze nebo fúzia jsou někdy trochu nesrozumitelné, obzvlášt bez diakritiky.
Zdravím

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 25.2.11 18:19

1)Ráda bych dala na vědomí, že mezi „Původní kuchyně receptu“ přibyly dvě kategorie:

• Evropa
  • Mix národních kuchyní

2)Diskusní sekce „Odpadkový koš“ byla smazána. 3)Po smazání komentářů pod receptem se již ukazuje jejich reálný počet. 4)Generování „Náhodných receptů“ by již mělo zase fungovat. 5)Uživatelé si mohou mazat svá hodnocení ze profilové sekce „Uživatel vaří“

Pěkný víkend,
Tereza

babi
6360 příspěvků 2.3.11 19:19

Terezko a Radku,
dekuji Vam za nove moznosti zarazeni…snad to pomuze!
Take bych Vam rada podekovala za obrovskou snahu mi pomoct s mym udajnym problemem s napojenim na Labu. Dnes jak je videt vse pracuje, takze mozna to je neco jineho. Kazdopadne DIKY za Vas cas!
s pozdravem,

babi

babi
6360 příspěvků 8.3.11 01:01

Rada bych pozada o pridani „stredni Amerika/Karibik“ do seznamu puvodnich kuchyni receptu.
Predem dekuji…

Alis
2617 příspěvků 9.3.11 20:40

Admini, kopíruji diskuzi z receptu: http://www.labuznik.com/…-zou-pchien/#…

Čtěte odspodu a budu moc ráda, pokud bychom se mohli dočkat nějakého vyjádření. Přece jen, je DEVÁTÉHO BŘEZNA a radši se nebudu dívat, jaké datum jste slibovali, že budou odladěné deníčky a rozlišené články od deníčků, kdy bude nějaký návrh úvodní stránky… Chápu, že je to možná složité, ale kdybyste mohli navrhnout nějaký třeba pětiletý plán???? :-D

danda
dnes v 20:16

Deníčky byly fajn, i to že se zobrazovala titulní stránka a hned jsme věděli, kdo co do deníčku vložil nového. Ale i když bylo slibováno, že se původní deníčky obnoví a zárověň budou funkční, už tomu nevěřím. Občas zalistuji z nostalgie

Odpovědět

babi

dnes v 17:44

dandi, ja Ti take dekuji za uvedeni clanku z Nerova denicku…ani jsem nevedela ze tam je. Coz me privadi zpet k dalsimu stupni obziveni formy Labuznika a dalsimu jeho moznemu vylepseni. Rada jsem si cetla nektere clanky a informace. Takto zde neco jeste zustalo, ale je to schovano v ruznych deniccich. Co ty na to? A co Ty Terezko

Odpovědět

wydra

dnes v 09:50

Dando, krasny , poctenicko, ulozeny ! Tak koukej konecne krajet maso klouzavy stylem pchien, bud tak hodna !

No importa, se feliz !

Odpovědět

danda
dnes v 09:31

V Nerově deníčku se o čínském krájení moc hezky čte – http://muj.labuznik.com/…_denicku.php?…

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 9.3.11 23:43

Alis a ostatní,
mrzí mě, že máme skluz :-? - ale přes tři týdny Radek řešil problémy se serverem a za tu dobu se nakupilo větší množství akutních problémů, na kterých teď pracuje. Až se situace trochu uklidní - už jsme diskutovali podobu blogů a jejich kategorií - hned se do toho pustí.

Datum neslibuji, jelikož ho nevím, ale věřte mi, že Radka uháním a stále na něčem pracuje.

Díky za pochopení :roll:

Tereza

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.11 00:46
Prosím,

co znamená ten časový údaj u Labužníků online?? čas příchodu nebo odchodu??
Možná to tu někde je a já to přehlédla… :think:

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 23.3.11 23:34
glama píše:
co znamená ten časový údaj u Labužníků online?? čas příchodu nebo odchodu??
Možná to tu někde je a já to přehlédla… :think:

Jedná se o poslední čas aktivity Labužníka na stránkách - tj. stačí i pouhý klik :wink:

Tereza

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.4.11 08:29

Terezko..
Když otevřu tento recept http://www.labuznik.com/…-chee-goong/
Nezobrazí se mi hlavní obrázek vůbec a pod receptem vidím dvě ošklivé placaté ryby. Teprve když na ně kliknu, otevřou se mi správné obrázky k receptu… :think:

Jinak, děkuji za info o časech :-)

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 2.4.11 17:00

glama Potřebovali bychom to vidět - úplně ideální by byl screenshot (vyfocení) obrazovky v době zobrazení chyby – jednoduchý postup na jeho pořízení:

1. vyfotit obrazovku pomocí klávesy PrtScr (PrintScreen) na klávesnici,
2. otevřít si přes nabídku na spodní liště Start - Programy - Příslušenství - Malování,
3. vložit do něj snímek stisknutím kláves Ctrl+V ,
4. zvolit Soubor - Uložit jako… .jpg,
5. tento obrázek nám poslat emailem (uveden na profilu).

Díky,

Tereza

Alis
2617 příspěvků 20.4.11 22:45
Poznámky k receptům

Mám nesmělý dotaz: Je možné přidat k receptům, které si uložím do oblíbených nějakou záložku, kam bych si mohla třeba napsat osobní poznámku? Třeba moc slané, moc syté, příště méně sójovky… Není nutné každou blbost psát pod recept… Kdyby to bylo možné, to by mě bavilo :-)

alena45
588 příspěvků 21.4.11 08:29

Odhliadnuc od všetkých nedorobkov sa mi dnes stránka začína páčiť, dokonca ani tie reklamy ma nevyrušujú. Páči sa mi jej veľkonočný look, farebná zladenosť a aj prehľadnosť. Za seba ďakujem, admini. Pekné sviatky.

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 21.4.11 09:59
Alis píše:
Mám nesmělý dotaz: Je možné přidat k receptům, které si uložím do oblíbených nějakou záložku, kam bych si mohla třeba napsat osobní poznámku? Třeba moc slané, moc syté, příště méně sójovky… Není nutné každou blbost psát pod recept… Kdyby to bylo možné, to by mě bavilo :-)

Píšu si, zjistím, zda a jak by to šlo.

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 21.4.11 10:01
alena45 píše:
Odhliadnuc od všetkých nedorobkov sa mi dnes stránka začína páčiť, dokonca ani tie reklamy ma nevyrušujú. Páči sa mi jej veľkonočný look, farebná zladenosť a aj prehľadnosť. Za seba ďakujem, admini. Pekné sviatky.

To rádi slyšíme. Labužníkům a jejim blízkým přejeme krásné Velikonoce!

Tereza, Radek, Honza

wydra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.11 10:50
poznamky

Alis, take jsem uz pred nejakou dobou navrhovala, aby tu slo udelat nejaky notepad, ktery si pripichnu k receptu pak. Ale byly onehda dulezitejsi veci k reseni. Myslim treba, za sebe, nejake ty barevne listecky a pak se jen prichyti k receptu. Jinak asi tezko, prze nemuze byt recept editovatelny nikym jinym nez autorem nebo adminem. Stitky jsou treba na www.spoluzaci.cz po prihlaseni do tridy .Viz upravena ukazka

di
2452 příspěvků 7.6.11 23:52

Měla bych prosbu - nešlo by obnovit bývalou funkci zobrazovanou na první stránce - výpis posledních přidaných recetů po stovkách?, taková tabulka to byla. V současnosti se zobrazuje jen pár těch nejnovějších, a pokud tu někdo chvíli není, už se tzv. „nedostane do obrazu“, nezorientuje se. Totéž se týká výpisu posledních diskusí k receptům, taky se jich oproti minulosti zobrazuje jen troška. Děkuji moc předem, tohle mi opravdu chybí.

jolana
5068 příspěvků 8.6.11 12:32
Halo, haloo

halooo tam …halo tam, haloo tam paani webdio..keby som nevedela co je na labuzniku a kde a ako sa k tomu dostat a mam tu svojich spolulabuznikov tak sa vam tu neprihlasim..roztahane ako gate po starej materi a deave ..a dennicky.. roky prace a radosti labuznikov sa tu vyslovene pohrbilo..na hanbu s vami..mate tu hotove poklady a takto sa k tomu staviate..co tak sa premenovat na slubotechna?! ha?! :twisted: ..

di
2452 příspěvků 8.6.11 13:01

S těmi deníčky je to pravda, Jolanko, z dříve přehledné rubriky se stal totální maglajz.

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 9.6.11 23:29

Vypadá to, že na slibované změny se dostane až v průběhu prázdnin.

Bohužel dřívější splnění neovlivním. Úpravy a dodělávky budou komplexnějšího charakteru, takže je třeba delší přípravy.

Děkuji/eme za přízeň.

Tereza

jolana
5068 příspěvků 15.6.11 01:17
zmeny

k lepsiemu sa slubuju od zaciatku ..a nema to konca kedze to nema ani zaciatok..to po prve a po druhe..Labuznik ako stranka je skoro na nic…teda okrem toho ze sa tu veselo chodi vykradat na ine stranky..jj..nieze by pri predoslom majitelovi take daco nebolo ale urcite nie ako teraz(Pepicek si labuznika hlidal aj ked sa zda ze nie) ale skoda ze sa odtial inde nasim perim/receptami chvalia a samozrejme za to inkasuju)..
Mna napada len jedno stale a neustale..prepanajana preco ste to kupovali?!..

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 17.6.11 14:58

Oba servery, které kopírují recepty z Labužníka, jsme kontaktovali.

Dle mě není pravda, že Labužník není funkční stránka, denně jsem chodí tisíce lidí pro recepty, rady či inspiraci. Nepřehledné jsou pouze blogy a chybí stránka informací o Labužnících. A také se ještě nezapracovalo několik vašich tipů na nové funkce. Příští týden je svolána „porada“ ke stránkám a jde se na to…

Téměř každodenní péče o stránky alespoň z mojí strany je samozřejmostí.

Pěkný víkend,
Tereza

jolana
5068 příspěvků 20.6.11 09:19
Terezko:)

nasa:)..skoda ze tvurce nezide z tronu a neodpovie radsej on…sa priznam ze mne nevadi ked najdem recept odtialto dakde inde..mne vadi ze sa majitelia o Labuznik nestaraju a nasimi pokladmi sa nechvalia a nezviditelnuju..a ze tu toho je!nikde inde take daco nemaju!..
Funkcny alebo nefunkcny..skor nefunkcny ako funkcny…diskuse k receptum ukaze daco, aktualne ukaze daco a vse nove ukaze daco..no naco to je roztahane..staci to zlucit a je to funkcnejsie, no nie?!
Vyhladavanie tiez nie je zrovna trikrat ani dvakrat ako ma byt a ze sa recepty opakuju a po strankach je tiez pravda..minule klikam a klikam uz sa mi zdalo ze mam daco so zrakom abo s pocitacom..opakovanie je matka mudrosti sice , ale vsetkeho vela skodi :mrgreen: ..a…ale to vsetko sa tu preberalo… tak zavidim inym ked vidim ako sa tam o uzivatelov a stranky staraju a zveladuju a tu nic ..ako pri mrtvom mori na same poludnie..ani vtacika letacika aj keby si uzivatel gagor vykrical..uschneme na koreni..
http://www.youtube.com/watch?…

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.11 21:32
Dotazy..

1. Proč není na Konvi ani na Miminu link na Labužníka?
2: Proč není na Labužníku počítadlo kolikrát byl článek, příspěvek apod rozkliknut?
Už jsem to poptávala před delším časem a dneska vidím, že na Miminu to funguje… :?:

Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz