Nový Labužník - chyby, náměty

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 21.09.10 19:27
Nový Labužník - chyby, náměty

Zdravíme všechny uživatele,

do tohoto tématu prosím pište jakékoliv připomínky nebo chyby v nové verzi. Na všechny dotazy/chyby/při pomínky se budeme snažit co nejdříve odpovědět.

Prosím ozvěte se sem také s požadavkem na změnu nicku. Díky přechodu můžou mít někteří z Vás před nickem uvedeno „Labužník“.

Přihlašujte se prosím pomocí e-mailu.

Vaše deníčky se objeví do konce týdne, prosíme o strpení :-)

Tady již je výčet věcí, které jsme v nové verzi opravili na základě připomínek od vás všech:

• možnost zobrazení receptů i bez náhledů v jednodušším řádkovém výpisu
  • přidali jsme podrobnější vyhledávání (http://www.labuznik.com/…ni/podrobne/)
  • možnost ukládat oblíbené recepty do vlastních kategorií
  • … další požadavky, které jste měli budeme průběžně přidávat

Brzo se také začnou objevovat nové funkce a to hlavně:

• vyhledávání podle ingrediencí (zadáte to, co máte doma a najdete recepty, které byste mohli uvařit)
  • ještě podrobnější vyhledávání (pište prosím, podle čeho byste chtěli vyhledávat)

Na všechny připomínky, nápady a chyby se budeme snažit co nejrychleji reagovat a vyjít vstříc, ať se nám tu všem líbí.

Věříme, že se vám bude nová verze Labužníka líbit. :-)

Admin

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »

Reklama

Reakce:

Alis
2617 příspěvků 21.09.10 20:47
Budu první...

… s gratulací a poklonou nad novými stránkami :-)
Zároveň poprosím o změnu nicku - na Alis, tak jak jsem se kdysi dávno zaregistrovala.

Děkuji a držím palce při dolaďování a vychytávání všech mušek

Alis

Jenofefa
1315 příspěvků 21.09.10 20:57
Nick a datum registrace

Prosím upravit nick tak, jak jsem se zaregistrovala, čili Jenofefa (ne Labužník Jenofefa). A dále mám dotaz: já se zaregistrovala někdy před osmi lety a tady mi to píše „včera“. Ne, že bych ze sebe chtěla dělat mazáka, ale je to kus labužnického života… Nešlo by tam dát skutečné datum původní registrace?

Polda
35 příspěvků 21.09.10 21:30
Gratulace

Gratuluji k novým stránkám jsou bezvadné. Mám jednu prosbu, na starých stránkách bylo možno zobrazit seznam receptů po stovkách a v případě, že jsem se nedostal delší dobu na Labužníka, tak zobrazením tohoto seznamu jsem hned viděl, jaké recepty za tu dobu přibyli. Je toto nějk ožno zjistit? Děkuji za odpověď.

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 21.09.10 22:42

Díky za podporu.

Během zítřka nebo pozítří postupně změníme nicky. Původní data registrace určitě také půjdou jednoduše opravit. Stejně tak zobrazení nových receptů.

Jakmile vše odladíme budeme postupně na všechny dotazy a připomínky adresně reagovat.

Jinak doporučuji všem si zde: http://www.labuznik.com/nastaveni/ nahrát ikonku :), diskuse bude pak živější :).

Díky,

Admin

penda
4752 příspěvků 21.09.10 23:07

Tak já moc prosím zpět o svůj nick penda, stejně mi tady nikdo jinak ani neřekne… :) a o rozdělení témat do diskuze tak, jak to bylo na staré verzi … takhle se mi to vůbec nelíbí :cry:
A blahopřeji taky, snad až si zvyknu, bude se mi tu líbit stejně, jako na starém dobrém serveru… :wink:

jolana x 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.10 23:08
Prosim,

nejde mi prihlasenie. Ani na mail, ani na nickname.
Dakujem :)
 jolana

penda
4752 příspěvků 21.09.10 23:09

a ještě bych byla pro opačné řazení diskuzních příspěvků, ty novější vždy nahoru, anebo alespoň o nějaké tlačítko, kde by si to každý nastavil na svém profilu, jak by to chtěl mít řazené…děkuji

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.10 23:20
ikonka

už mám… :-P
Souhlasím s pendou, to opačné řazení příspěvků se mi jeví lepší. :wink:

penda
4752 příspěvků 21.09.10 23:23

V diskuzích se nezobrazují podpisy nastavené v profilu, sím…

penda
4752 příspěvků 21.09.10 23:26

Už se zobrazují, sim … neměla jsem to nahoře povolené … omlouvám se. :)

penda
4752 příspěvků 21.09.10 23:28

Když se klikne nahoře v diskuzi na „Fotoalbum tématu“ načte se stránka s nadpisem „Fotoabum“ … prosím o opravu a doplnění písmenka „el“ :-P

penda
4752 příspěvků 21.09.10 23:30

Nelze přidat k soukromým zprávám tlačítko „označit všechny zprávy za přečtené?“, prosím?

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.10 23:49
Přání

jsem asi velmi neskromná, ale potěšilo by mne, kdybych si mohla vybrat barvu pozadí (jako ve Windows). Na mé vetché oči je toto příliš barevné a jásavé.

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.10 00:17
nick

i já prosím o vrácení - Danda, dík :-D

2905
753 příspěvků 22.09.10 00:24
Nové, hezké

:potlesk: ,milé překvapení :palec:
 Jana

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.10 06:35
Modré oko

nevím, co znamená blikající modré oko u některých, zpravidla posledních příspěvků v diskuzi. Mohla by se objevovat vysvětlivka, když na to oko najedu myší? Stejně tak jako se zobrazuje když píšu příspěvek a nad rámečkem najedu na ikonku pro změnu barvy, velikosti písma, vložení obrázku, apod.

jaga13
399 příspěvků 22.09.10 07:58
Úprava vlastního receptu

…asi se neorientuji, ale nevidím možnost zasáhnout do vlastního receptu, v minulé verzi se autorovi tato možnost nabízela.
Jinak si zvykám, bude to OK :-)

penda
4752 příspěvků 22.09.10 07:59

Za „Domov gurmetů“ v logu navrhuji umáznout tu tečku anebo doplnit další 2 … bude to estetičtější :lol:

gmp
1603 příspěvků 22.09.10 08:34
oprava a úprava receptu

Pepičku, nikde nemohu najít jak upravit, nebo opravit již napsaný recept. Miloš

noskovice1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.10 10:57

Mně to píše, že můj nick (noskovice) používá již jiný registrovaný uživatel. Možná, že jsem se zaregistrovala s ještě starým e-mailem, který už ale nemám. Co s tím? Nechci měnit nick.
Soňa. :-(

noskovice1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.10 10:59
..dodatek...

Chtěla jsem dodat, že jsem se zaregistrovala tak před dvěma a půl roky.

rosen
26 příspěvků 22.09.10 11:08
Neorientuju se

Když otevřu diskusní kategorie, seznam končí „Zkušenostmi s výrobky“. Kde jsou prosím kategorie „Diskuse k receptům“ a „Diskuse k článkům“?

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.10 12:50
zařazení do kategorie

Při rozřazování oblíbených receptů nemohu najít vytvoření nového adresáře - nova kategorie

Příspěvek upraven 22.09.10 v 13:28

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.10 12:56
konev, emimino...

Prosím o vysvětlení, proč mám být bez svého souhlasu registrovaný nejen na labu, ale i na jiných stránkách, o kterých jsem dosud neměl potuchy a ani o ně nemám zájem? Navíc jsem po přihlášení nucen se přihlašovat znovu, proč?

caramilla
71 příspěvků 22.09.10 13:18
Moje kuchařka - kategorie

Super je náhled receptů s obrázkama,hned vím, co je to zač!

Jen jsem nenašla, jak si v kuchařce mohu zobrazit kategorie - např. chci vidět jen recepty v mojí vlastní kategorii „dorty“, ale recepty vidím jen přeházeně asi podle posledního otevření. Asi to jde, ale nenašla jsem to, poradíte mi?

A námět na vyhledávání - zrovna před 2 týdny jsem si říkala, že bych uvítala např. vyhledávání autora receptu v kombinaci s kategorií - např. chci vylistovat všechny moučníky od „babi“. Ale to nešlo. To by bylo super tohle umět.

penda
4752 příspěvků 22.09.10 13:22

šlo to … stačilo do vyhledavače napsat „a a“ bez uvozovek a zaškrtnout jako autora receptu babi … a všechny její recepty jsi měla jako na dlani :)

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.10 13:25
Polevky

Tady chybí POLEVKY !
http://www.labuznik.com/

caramilla
71 příspěvků 22.09.10 13:25
recepty - kategorie - autor

Všechny recepty jsem vyhledat uměla, ale mezi těmi 6 tisíci nebo kolik jich vložila najít jen moučníky, to bylo na měsíc práce :lol:
Takhle s tím a a šlo najít jen např. moučníky? Aha, tak na to bych nepřišla… 8-o

gabi
551 příspěvků 22.09.10 13:26

prosim zmenit nick na gabi

jolana
5065 příspěvků 22.09.10 13:44
Fotky,

dovolila by som si upozornit ze pri receptoch(mojich) nie su(moje) fotky… len upozornenie az budete opravovat nesurne veci :)

Admin, nebola by lepsia docasna rubrika zriadena len preto aby sa tam upozornilo bez zbytocnych reci okolo (ako prosim a dakujem a co to ma znamenat) len! na chyby a nedostatky?!
Jednoducho by som len napisala:

Pri receptoch uzivatele jolana chybaju fotky!

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 22.09.10 13:50

TO gabi, Alis, Jenofefa, penda, danda:

Nicky byly změněny, jdeme se pustit do dalších oprav a vylepšení - prosím o strpení, postupně zareaguji na všechny příspěvky.

Admin

Alis
2617 příspěvků 22.09.10 13:52
jste rychlí...

Děkuji :-)

penda
4752 příspěvků 22.09.10 14:23

No to je bomba! Děkuji moc. Cítím se jak znovuzrozená… :-)

Příspěvek upraven 22.09.10 v 16:13

chovatelka
10 příspěvků 22.09.10 15:27
tisk receptů

Chtěla jsem se zeptat, jestli bude možné si zase vytisknout jenom recept bez komentářů, nikde jsem to tady nenašla, možná jsem se špatně dívala. Jinak stránky jsou pěkné, jenom si na změnu trošku zvyknout. :wink:

pekarka
410 příspěvků 22.09.10 16:19
já nevím..

Četla jsem tady kladné ohlasy a připomínku žádnou. Možná budu první, ale někdo začít musí. Jako komerční server je labužník dobrý. Ale mě jaksi chybí ten osobní přístup, co tu byl. Koukala jsem se na obrázky v deníčcích, s chutí jsem si přečetla komentáře od Nera, nad Dandinýma fotkama jsem slintala jak nějaký pejsek a teď tady koukám a je mi z toho smutno. Receptů je tu opravdu hafo, ale ty jsem si mohla najít na internetu taky, a tak nějak se mi ztratil ten osobní přístup, co tu byl. Mě nezajímaly plodné recepty a hanlivé komentáře a tahanice a pod., ale chodila jsem na tento server, protože jsem měla možnost bližšího přístupu k labužníkům některým. Nejsem dvakrát ráda, že se můžu dozvědět, kdy jsem přispívala a kam. Svoje recepty jsem hledala stěží, i když jsem je nakonec našla. Ukládala jsem je, páč stárnu a mnohé zapomenu a tohle mi připadlo jako dobré řešení. Jsem na serveru Dáma, a ten se mi momentálně jeví jako lepší, takže se omlouvám výchozí stránku jsem změnila. Byl to můj první internetový server, kde jsem se cítila dobře, měla tu své známé a teď… nevím proč, když se přihlásím, jsem účastníkem jiného severu a proč mi to nepřipadá tak jako dřív. Mně se zdá, že ten starý Labužník byl lepší a nezlobte se na mě, víc osobní. Já nemám ráda změny, jenom když to musí být, tak to přijmu, ale já si osobně myslím, že stará verze byla víc osobní. A o tom to je, člověk si hledá to, co mu vyhovuje nejvíc. Internet ty možnosti má. Takže, já já musím napsat to, co cítím.

penda
4752 příspěvků 22.09.10 16:27

Pekařko, nezoufej, deníčky se vrátí, jen musíš dát adminům více času. A nejsi první. Já jsem psala už něco podobného jako ty. Ale jde o zvyk, za pár měsíců ti to už ani nepřijde…

la.fea
94 příspěvků 22.09.10 18:08
Navod k pouzivani novych stranek

Jsem rada, ze tvurci se snazi naseho „Labuznika“ vylepsit, ale rada bych vedela, zda-li je toto uz funkcni novy labuznik a nebo to je jen zkusebni verze. Jsem z toho dost prepadla, protoze vsechny moje oblibene a pracne roztridene recepty do kategorii jsou ted v jedne sahodlouhe fronte a tim padem neprehledne. Nikde jsem nenasla navod, jak znovu kategorie receptu vytvorit. Pro ty mene chytre, jako jsem ja, bych proto pozadala o „Navod k pouzivani novych stranek“

oldsoft
682 příspěvků 22.09.10 18:42
Vše bude

La.feo, na kategoriích se dosud pracuje, viz třeba tady v diskusi.
Testovací verze už to není, jen se dolaďuje za chodu.
Deníčky se též neztratí.

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 22.09.10 18:45
la.fea píše:
Jsem rada, ze tvurci se snazi naseho „Labuznika“ vylepsit, ale rada bych vedela, zda-li je toto uz funkcni novy labuznik a nebo to je jen zkusebni verze. Jsem z toho dost prepadla, protoze vsechny moje oblibene a pracne roztridene recepty do kategorii jsou ted v jedne sahodlouhe fronte a tim padem neprehledne. Nikde jsem nenasla navod, jak znovu kategorie receptu vytvorit. Pro ty mene chytre, jako jsem ja, bych proto pozadala o „Navod k pouzivani novych stranek“

Omlouvám se za chybu :oops: :oops:, všechny kategorie a současně odkazy pro správu kategorií by měly být v Kuchařce: http://www.labuznik.com/kucharka/ - díky grafické chybě se jen nezobrazovaly. Nově je zde možnost také hledat v názvu oblíbeného receptu a současně do týdne přibude možnost řadit do kategorií také vlastní recepty.

Momentálně již běží ostrá verze - vzhledem k tomu, že nikdo již nepsal na starém webu připomínky k verzi nové, tak jsme je přesunuly. Nápovědu chystáme, ale nejdříve musíme přidat funkce požadované v tomto tématu.

Admin

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.10 19:05
Kely

Admine zdravím,
píšu za Kely, která se na nově zprovozněného Labužníka nemůže zaregistrovat.
Dle jejího sdělení má stejné heslo i nick od dob registrace. Můžeš se na to podívat.
Ve starých zprávách u mně vyběhla jako Labužník Kely 02.
Díky moc. :-)

penda
4752 příspěvků 22.09.10 20:14

u diskuzních kategorií je velká hnusná mezera … :-P … jj, vím, pracujete na tom :mrgreen:

Je tam pořád.

Příspěvek upraven 22.09.10 v 22:19

karminek
757 příspěvků 22.09.10 20:38
jozef !

:-) snad si zvyknu,věřím že se to osvědčí jako všechno předešlé.

Vali
1326 příspěvků 22.09.10 20:53
prosba

… o vrácení mého původního nicku…pouze Vali, za Labužníka se nepovažuji a díky za „konvičku“ už jsem tam přispívala…tady se musím zorientovat…u vlas­tních receptů se mi líbilo sledování návštěvnosti…

penda
4752 příspěvků 22.09.10 21:04

A já bych ještě poprosila o vrácení správného data do registrace na serveru labuznik.com. Teda, vůbec vám nezávidím, to tóčo, které teď díky nám zažíváte… 8-o :-o

Pěkně prosím, nejsem na labužníku od 21.09.2010, patřím spíš už mezi mazáky…cca od roku 2004 :cry:

Příspěvek upraven 23.09.10 v 07:36

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 22.09.10 21:15
pekarka píše:

Pekarko, díky za komentář i když nás docela mrzí. Myslím, že to je jen o zvyku. Důvod, proč Labužník musel projít změnou je to, že již téměř 10 let se nezměnil a technicky velmi zaostal. Už by bylo neudržitelné původní web spravovat a udržet v chodu. Myslím, že změna by měla vést spíše k lepšímu v mnoha věcech. Mimojiné třeba v chodu diskusí. Chceme se o ně více starat a udržovat diskusi bez spamu, reklamy a taky bez hádek. V poslední době se to na Labužníku tolik nedařilo a chceme to napravit…

Určitě i zmíněná Dáme nebo jakýkoliv jiný server projde dříve nebo později změnou, protože technický vývoj jde zkrátka dopředu :-)

Jak už jsme tu psali výše, budeme rádi za cokoliv konkrétního, co by Labužníka pomohlo vylepšit. Dej třeba vědět, budeme rádi, když zůstaneš…

vlastaholubova
1 příspěvek 22.09.10 21:25
gratulka

Vaše nové stránky jsou supr....... Vlasta

martin_etzl
280 příspěvků 22.09.10 21:26
Panenkomarjá skákavá!!!

Co jste to tu vyvedli? Člověk odjede na dva tejdny na dovolenou, zmokne, zmrzne, namůže si koleno a ještě, když se těší, že se vrátí domů do tepla a k partičce známých, zjistí, že ho vyšoupli někam do háje. Vždyť je to úplně stejný jako byste se vrátili domů a barák byl zbouranej a na jeho místě stála kostka z oceli a skla. Ono nestačí, že nám za ty dva týdny všechno překopali v práci a ještě tu.
Je to tu ještě vůbec Pepíčkův Labužník nebo jsme se octli u nějaké komerční společnosti adminů jako jsou třeba toprecepty?
Tedy omlouvám se za své nenadšení. Vím, že mi nezbyde než si zvyknout nebo odejít, ale připadám si jako by mě po návratu pokousal vlastní pes. :cry:

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 22.09.10 22:06
vlastaholubova píše:
Vaše nové stránky jsou supr....... Vlasta

Díky :-)

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 22.09.10 22:33
martin_etzl píše:
Co jste to tu vyvedli? Člověk odjede na dva tejdny na dovolenou, zmokne, zmrzne, namůže si koleno a ještě, když se těší, že se vrátí domů do tepla a k partičce známých, zjistí, že ho vyšoupli někam do háje. Vždyť je to úplně stejný jako byste se vrátili domů a barák byl zbouranej a na jeho místě stála kostka z oceli a skla. Ono nestačí, že nám za ty dva týdny všechno překopali v práci a ještě tu.
Je to tu ještě vůbec Pepíčkův Labužník nebo jsme se octli u nějaké komerční společnosti adminů jako jsou třeba toprecepty?
Tedy omlouvám se za své nenadšení. Vím, že mi nezbyde než si zvyknout nebo odejít, ale připadám si jako by mě po návratu pokousal vlastní pes. :cry:

Martine, změnu jsme vysvětlovali výše. Budeme rádi, pokud si postupně zvykneš. Na cokoliv co ti chybí nebo nevyhovuje zkusíme co nejdříve zareagovat. Jen v průběhu dneška (1 den po spuštění) už jsme toho opravili spoustu. Škoda, že jsi tu nebyl. Nová verze byla po nějakou dobu přístupná pro zkoušení předtím, než se spustila naživo.

Hlavní důvod změny je technologický, původní Labužník by se už velmi těžko rozvíjel a udržoval ve správnem chodu. Změna byla nutná a věříme, že dlouhodobě bude prospěšná. Vývoj webu teď spadá pod společnost Webdio. Tato změna by z dlouhodobého pohledu měla spíše pomocí a celý web zkvalitnit.

Až si nového Labu projdeš, napiš prosím připomínky a náměty pro programátora a grafika. Na nové verzi se pořád pracuje… :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz