Noví přispěvatelé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glama  29.06.04 13:22
Noví přispěvatelé

Pepíčku, tak mě napadá, nešlo by, aby před napsáním nového receptu praštilo do oka nějaké upozornění, aby si autor - třeba přes vyhledavač s použitím hlavních surovin, nebo zařazení receptu - zkontroloval, jestli jeho recept už na Labužníku není???
Nemá smysl to tu zahlcovat množstvím stejných receptů, které pak musíš mazat…
Tako malé, do očí bijící, upozornění…

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 29.06.04 17:21
glamo,

to by určitě šlo, takový výhružný alertek, ale od doby, co mám nové office XP..jsem z těchto alertů na mrtvici, protože při otevření jakékoliv stránky, která má chybný java script, to na mne houká…do té doby, než jsem nové office nainstalovala, se jen dole v levém rohu objevil nápis, že stránka se načetla s chybou…takže bylo by to určitě fajn..ale nevím, jak dlouho by nás to všechny bavilo…jestli ví někdo, jak zabránit spouštění těchto alertů (myslím tím v tom mém konkrétním případě)..budu za to vděčna..díky a přeji hezký den…(prosím nepište, že odinstalováním officu, protože jinak jsem s ním naprosto spokojena)

pepicek
1309 příspěvků 05.07.04 09:22
drobná úpravička při vkládání receptů

od nynějška máte na stránce vkládání receptů hned vedle názvu receptu odkaz „kontrola“, který otevírá hledaný výraz přímo ve vyhledávači a hledá v názvech receptů.

Snad se tím podaří částečně vyřešit problém duplicitních záznamů

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz