Nové knihy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jenofefa
1315 příspěvků 18.10.04 21:40
Nové knihy

Náhodou jsem dnes v Praze objevila v knihkupectví Černá labuť (vedle obchodního domu Bílá labuť) třetí díl kuchařky Jamie Olivera. Dále mají také nové vydání Řecké kuchyně od Marthy Elefteriadu (vydavatelství I­kar).

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Sarka
433 příspěvků 19.10.04 10:52
Jenofefo,

jak se jmenuje prosim te ta treti kniha Oliviera? Dik

Jenofefa
1315 příspěvků 19.10.04 12:10
Bohužel, Šárko,

název si nepamatuji. Já jsem ji zatím nekoupila a chystám se k tomu. Včera večer jsem koukala na internetová knihkupectví, že to napíši na Labužníka podle toho, ale nikde jsem zatím nic v nabídce (ani připravované) nenašla. Kouknu se znova v nějakém knihkupectví a doplním název.

Labužník Sarka
433 příspěvků 19.10.04 12:51
Jenofefo,

ja uz to nasla na internetu.

Jamie Oliver III Šéfkuchár bez čapice
„Dni plné chutí“

Yvette
704 příspěvků 20.10.04 03:27
Jenko,

a ostatni labuznici PROSIIIIIM, jak sehnat kucharku od Marthy Elefteriadu - Recka kuchyne? Kazdou moji v navstevu v CR shanim tuto kucharku, ale marne. Koukala jsem uz i na webove stranky, kde bych vydavatelstvi Ikar mohla najit, ale take marne. Sbiram kucharky a o tuto kucharku mam velky zajem. Mohla by mi prosim nejaka dobra duse z labuzniku nejak pomoci? Jenko, nevis, zda by mi z toho knihkupectvi tu kucharku neposlali? Samozrejme, veskere uhrady bych zaplatila. Za kazdou informaci, kde tuto kucharku sehnat budu moc vdecna. Predem dekuji.

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 20.10.04 10:37
Yvette,

kuchařku jsem viděla v malinkatém knihkupectví v Praze, na nám. bratří Synků. Pokud bys měla opravdu zájem, můžu ti ji koupit…

Jenofefa
1315 příspěvků 20.10.04 21:16
Yvette,

ráda pomůžu, poslala jsem Ti mail.

Yvette
704 příspěvků 21.10.04 04:07
Jenofefko,

mockrat Ti dekuji za e-mail a za Tvoji pomoc. Na e-mail jsem odepsala, doufam, ze jej dostanes.

Yvette
704 příspěvků 22.10.04 03:38
Lucianko

dekuji moc za velkou ochotu, ale recka kucharka, je uz pro mne koupena a poputuje za ocean.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz