Nová funkce Upozornění Labužník.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Admin Labužník.cz
610 příspěvků 25.03.12 22:56
Nová funkce Upozornění Labužník.cz

Zdravím,
rádi vám představujeme novinku v podobně funkce Upozornění, kde si můžete snadno nastavit události, na které chcete být upozorňováni. ;)

Ty skutečnosti, které si zaškrtnete, se následně ukáží v Upozornění. Všechny informace jednoduše nastavíte na jednom místě a to přímo v jeho Nastavení - Nastavte si upozornění dle potřeby.

Odkaz na Upozornění je k dispozici v horní části stránky (vedle Mé zprávy).

(*) „Zmínka o mně“ je nová praktická funkce – pokud přímo na vás někdo v diskusi reaguje/odpovídá, dozvíte se to také v centru Upozornění. Stačí při odpovědi u příspěvku zvolit Citovat nebo Zmínit a dotyčnému o tom přijde informace do Upozornění (pokud má „Zmínku o mně“ zaškrtnutou).

Doufám, že vám Upozornění přijdou vhod a brzy si na ně zvyknete.

Momentálně zahrnují toto:

• Komentář mého receptu
  • Komentář oblíbeného receptu
  • Komentář receptu, který chci uvařit
  • Komentář sledovaného receptu
  • Nová soukromá zpráva
  • Nový komentář sledovaného receptu
  • Nový komentář u mé fotky
  • Nový příspěvek v mnou založeném tématu
  • Nový příspěvek v oblíbených tématech
  • Uvaření mého receptu
  • Uvaření oblíbeného receptu
  • Uvaření receptu, který chci uvařit
  • Uvaření receptu, který jsem uvařil
  • Uvaření sledovaného receptu
  • Žádost o přátelství
  • Zmínky o mně (*)

Tereza

Reakce:
glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.12 01:01

Pěkné… :think:
Snad ze všech těch upozornění nezblbneme… ;-)
:mrgreen:

Prosím…šlo by vrátit lehkou změnu barvy u přečtených komentářů a spol…přesně tak, jak tomu bylo dříve…?
Já se pak na to hned upozorním… :dance:

wydra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.12 02:10
ani jsem nevedela,

ze se tohle upozorneni nastavilo, otevrela Labuznika a cervene upozorneni..... to se mi MOC libi !! :potlesk:

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 26.03.12 10:13

@glama
Změna barvy prokliknutých odkazů je zatím jen v diskusi, ale možná uvažujeme o výraznější barevné změně (je totiž pravděpodobně, že ne na každém monitoru je to zřetelně vidět). Ale určitě bude i u přečtených komentářů. ;)

Tereza

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 26.03.12 10:14

@wydra
Paráda :palec:

Tereza

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.12 10:29

A šla by ta Upozornění po přečtení, když už jsem upozorněná, mazat? Aby se nehromadila… ;-)
:mrgreen:

Cuso
346 příspěvků 26.03.12 20:56

Zaujimava funkcnost, co mi vsak chyba, alebo to len nevidim je upozornenie pri recepte, alebo diskusii, kde som pisal komentar. Daloby sa to zapracovat? Vopred dakujem.

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 27.03.12 13:34
@glama píše:
Prosím…šlo by vrátit lehkou změnu barvy u přečtených komentářů a spol…přesně tak, jak tomu bylo dříve…?

Příspěvky i diskuse, které byly již navštíveny, mají světlejší barvu - je to zřetelné nebo ne?

Tereza

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.12 15:28
@Admin Labužník.cz píše:
Příspěvky i diskuse, které byly již navštíveny, mají světlejší barvu - je to zřetelné nebo ne?Tereza

Není.. :-( Nepozoruji žádnou změnu.. :,(

oldsoft
682 příspěvků 27.03.12 15:42
Já to rozeznávám.

Mně to zřetelné naopak připadá. (Opera.)

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 27.03.12 17:53
@Cuso píše:
Zaujimava funkcnost, co mi vsak chyba, alebo to len nevidim je upozornenie pri recepte, alebo diskusii, kde som pisal komentar. Daloby sa to zapracovat? Vopred dakujem.

U diskuse pod receptem je možnost „Odebírat nové komentáře a uvaření tohoto receptu do upozornění“.

U tématu v „Diskuse“ je pod názvem možnost - Přidat k oblíbeným. Tak se diskuse uloží na profil do Oblíbených a pokud je to v Upozornění nastaveno, přijde informace o „Nový příspěvek v oblíbených tématech“.

Tereza

Drobek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.12 18:20
Já to taky vidím,

V Mozille, Seamonkey.

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 27.03.12 19:19

@glama
Upozornění po ohlášení mizet nebudou, jen již neblikají.

Tereza

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 27.03.12 19:26
Novinka

U Uvařených receptů je nově možnost ohodnocení „Líbí se mi“, které by mělo autora fotek potěšit zpětnou vazbou od ostatních.

Taktéž vám o tom dorazí informace, pokud máte v Nastavení upozornění zaškrtnuté „Palcování Vašeho uvaření“.

Tereza

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.12 19:54

@Admin Labužník.cz
Mám Google Chrom - a v Diskuzi k receptům nevidím žádnou barevnou změnu.. :,(

V Opeře se u Diskuzních kategorií změna barvy projeví, ale neprojeví se v Diskuzi pod receptem.

Tak, jak to bylo před změnou designu, to bylo výborné! Hlavně mi jde o tu Diskuzi pod receptem..

Edituji: V Chromu je změna barvy taky, u nadpisů příspěvků uvnitř kategorií.. Ale není, a o to mi jde především, u té Diskuze pod receptem..
Otevřu - barva se změní - nový příspěvek - barva opět změna, jako nepřečetené - atp.. :-)

Cuso
346 příspěvků 28.03.12 12:48

Dakujem za vysvetlenie.

2905
753 příspěvků 29.03.12 02:50

Líbí se mi klikání na palec, /sem se trochu vyblbla :mrgreen:/ , doufám že se nepalcuje pouze foto, ale i recep. Kdybych měla palcovat všechny hezké fotky, tak tu prosedím zbývající čas do důchodu ;) :mrgreen: :mavam:

Ještě - v komentářích při kliku na smajlík naskočí tuplovaně, nic proti smajlíkům, ale dvakrát stejný ?

A ještě, přimlouvám se za deníčky, ráda tam šmejdím, tam je věcí…

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 02.04.12 12:40
@2905 píše:
Líbí se mi klikání na palec, /sem se trochu vyblbla :mrgreen:/ , doufám že se nepalcuje pouze foto, ale i recep. Kdybych měla palcovat všechny hezké fotky, tak tu prosedím zbývající čas do důchodu ;) :mrgreen: :mavam:

Ještě - v komentářích při kliku na smajlík naskočí tuplovaně, nic proti smajlíkům, ale dvakrát stejný ?

A ještě, přimlouvám se za deníčky, ráda tam šmejdím, tam je věcí…

Klikání na „Líbí se mi“ se přiřadí k jednotlivému uvaření - nikoliv k receptu nebo jednotlivé fotce. Dáváte tak jeho autorovi vědět, že se vám jeho výsledek kulinářského snažení líbí.

Smajlíci se snad už nebudou párovat.

Deníčky jsou zpracovávány.

Tereza

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 02.04.12 23:47

Jen bych ráda připomenula možnost „Zmínit“ v diskusi pod recepty - pokud na někoho takto reagujete, přijde mu o tom upozornění, což je podle mě šikovné.

Tereza

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz