Nízké zavařovací sklenice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pilka
113 příspěvků 18.03.05 07:51
Nízké zavařovací sklenice

Nevíte náhodou někdo, asi se v nich prodávaly dříve takové ty chalupářské guláše apod. Protože jsme to nikdy nekupovali, mám doma jen jednu tuto sklenici, nejspíš od někoho z kolegů, kdo se chtěl pochlubit produktem domácí konzervace čehokoliv. Ta sklenice má obsah asi cca 400 ml (neměřila jsem, odhaduji), výšku cca 10cm. Je na velké zavařovací víčko, skoro rovná bez ohybu nahoře a perfektně se plní. Neviděli jste někde? Nenapadá Vás něco? Díky a mějte se krásně.

Reklama

Reklama

Reakce:

vencal
213 příspěvků 23.03.05 07:11
Pilko

projížděl jsem net, ale bohužel jsem na nic nenarazil, asi Ti nezbyde nic jiného, než poptat se známých a prošmejdit jejich sklepy a půdy. Nebo , pokud se v nich dá ještě něco koupit v obchodech, šel bych po stopách k výrobci, nějaké Seliko či podobné. Asi jsem Ti moc nepomohl, ale na netu se mi fakt nepoštěstilo. Tak držím palce, snad Ti někdo poradí lépe.

Pilka
113 příspěvků 24.03.05 15:02
Nízké zavařovací sklenice-Vencale

nebo asi spíš Vašíku, díky za snahu, to já jen tak, chtěla jsem snížit rodině krmné dávky a aspoň něco zavařovat do menšího (ty úzké jsou na něco dost nešikovné). Ale zas až tak životně důležité to není, nakonec nevím, jaká by byla reakce na menší sklenici masa (povidla by mi možná ještě prošla). A byl asi hloupý nápad se ptát Labužníků na guláše z konzervy, ostatně já sama bych to nekoupila ani za svět. Takže ještě jednou díky a užij si jaro.

kamilio
551 příspěvků 24.03.05 16:40
Kozervové sklo

Podívej se na tuto adresu a stáhni si tento katalog ve formatu pdf . No a zbytek si už musíš nějak pomoci. Snad se s někým domluvíš.

Pilka
113 příspěvků 25.03.05 10:19
Kamilio-vřelé díky

jsi zlato, už to prohlížím a kontaktuju je příští týden.
Doma se mi smějí, že sháním přes net semena ředkviček a žitnou mouku a podobné „blbosti“. Ale i od toho mimo jiné je, že.
Prostě: „… najdu tam, co neznám.“
Veselé velikonoce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz