netradiční kytice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 18.06.05 13:36
netradiční kytice

onehdy tu kaira na diskuzi vnesla dotaz na klobásovou kytici . Před necelým měsícem jsem na netu objevila firmu Florservis z Brna, která tyto kytičky váže a navíc, její majitel, pan ing. Rohlínek je neskutečně ochotný a milý pán. Přímo jsem se ho optala, kde se takoví muži jako on rodí, protože by je chtělo rozmnožit ;-)). Využila jsem jeho nabídky a objednala dvě kytičky, jednu dětskou pro Jáju k devátým narozeninám a druhou pro Adélku (moje „adoptovaná“ dcera) k sedmnáctým narozeninám. Kytí můžete vidět přímo na výše uvedeném serveru anebo si počkat na můj příspěvek v deníčku ;-))

Reakce:

DanaJ
1136 příspěvků 21.06.05 10:05
RE: netradiční kytice

V Jihlavě by se také jedno květinářství našlo a to u pana Dobrovolného a to na Brněnské ulici (stará Brněnská), která vede z náměstí „k ZOO“. Pan Dobrovolný vázal kytičky i v televízy a to v pořadu Rady ptáka loskutáka. Je moc šikovný. Mamina nechávala u něho vázak kytici s cigaretama pro kuřáka a s buřtíkama a zeleninou pro alergičku. Já ty kytice osobně neviděla, ale od mamči vím, že sklidily odiv a nadšení, no prostě úspěch. Je to malinkaté květinářství, ale udělají vám tam, co vám na očích uvidí. Z kytek. Že jo.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz