Nespat s budikem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pampeliska191
1075 příspěvků 15.10.02 06:35
Nespat s budikem

Mikrovlnna trouba se behem vyvoje stala rovnez mnohem bezpecnejsim pruvodcem cloveka, nez byla na svem pocatku. Vzhledem k tomu, ze funguje na principu Faradayovy klece, vychazi z ni minimum vln. Presto by se ale tehotne zeny a male deti mely vyhybat pobytu u zapnuteho pristroje. Ma-li spotrebitel mikrovlnnou troubu dlouhodobe, jiste by se mel zajimat o jeji vlastnosti vcetne vyzarovani. Elektronicky smog produkuji dalsi pomocnici cloveka: stereopristroje, videorekordery a radiobudiky. Zadny z nich by proto nemel byt v provozu vedle luzka po cele noci.
nektere vyzkumy ukazuji, ze ohrozeni elektromagnetickymi vlnami je znacne rovnez u stozaru vysokeho napeti, ktere se proto vetsinou vedou mimo lidska obydli, nebo by se mely vest.
(prevzato z casopisu Tina)

Reklama

Reklama

Reakce:

1irena
591 příspěvků 16.10.02 07:55
Pampeliško,

přiznám se, že jak onehdá babi upozornila na článek o škodlivosti MW a nato mi „odešla“ trouba doma, jsem zatím novou nepořídila/a když náhodou potřebuji něco ohřát, nejsem moc nadšená/. Před několika lety v Česku „zazářily“ horkovzdušné trouby/takové kulaté skleněné/- myslíš, že by k ohřevu sloužily stejně jako mikrovlnky?

Pampeliska191
1075 příspěvků 16.10.02 08:27
Ireno

Vim, o cem mluvis, urcite myslis ten velky jakoby skleneny hrnec. Je to nazyvana horkovzdusna trouba, dostala jsem to v loni od sestry jako darek, ale jsem ho nechala detem v Cesku. Cetla jsem o tom nejaky clanek, ale jsem tomu nevenovala hodne pozornosti a clanek jsem poslala do Ceska. Takze Te zklamu, nebo o tom nevim vubec nic. Ale videla jsem v Cesku v knihkupectvi knihu, kde na titulni strance byl obrazek teto trouby. Vim, ze to hodne lidi chvali, ale ja to skutecne neznam. Omlouvam se, ale Ti vice informaci nesdelim. Mej se hezky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz