Nerad to dělám,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zlomax
426 příspěvků 11.05.10 17:56
Nerad to dělám,

pro mne však volební kampaň patří sem mimo mísu. Tady jsem dnes našel zajímavé stránky a videa. Mrkněte se sem na Inventuru . Stojí to za to! Další videa jsou zde o.s.Inventura- DOKUmentality z MeetFactory . Pa a krásný den.

Reklama

Reklama

Reakce:

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.10 19:11
Maxíku zlý,

mimo mísu určitě, ale ne na labužníkovi!

zlomax
426 příspěvků 11.05.10 19:19
Mánečku

i to patří k životu. Ale pokud tě to uráží, tak se omlouvám. Já jsem na vážkách a nevím komu dát hlas. A jsem mimo mísu dost dlouhou dobu. Labužníci pardon za ten úlet.

martin_etzl
280 příspěvků 11.05.10 20:04
Tohle je mimo mísu

a proto se tu můžou prezentovat i věci, které s vařením nemají nic společného. Stejně se tu probírají větší pitomosti. A proč by se labužník nemohl zajímat o politiku. Lepší si udělat jasno před vobami a odvolit než potom nadávat v hospodě u píva. Takže Maxi, jo patří to sem. Krásný večer i tobě.

zlomax
426 příspěvků 11.05.10 21:45
Martine,

ty jseš na mne táák hodný. Já mám jasno! Volím Pepíčka a Pohlreicha. Oba na hrad!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.10 21:50
maxi,

nijak mě to neuráží, jen mi ti politici lezou krkem, jak se na člověka cení ze všech koutů. Jeden aby se bál otevřít i konzervu…

Alis
2617 příspěvků 11.05.10 22:18
Náhodou...

některé politiky si v konzervě (třeba pro psy) umím představit docela dobře a vlastně mě ta představa těší

A.

esmeralda
4813 příspěvků 12.05.10 00:49
Volby kdekoliv....

je téma které by se nemělo brát na lehkou váhu. Jedná se o naši budoucnost.
A jak říká Martin, nadávat potom u piva je už dost pozdě. Je to na nás koho si zvolíme.
V ČR prý volí (dle údajů jakéhosi plátku) pouze 27% lidí.
Volit je privilegium a mělo by se využít.
Na druhou stranu jsou lidé kteří by volit neměli.
Asi před rokem jsem stála frontu na volební budku a paní za mnou nevěděla kdo je náš Prime minister (hlava státu). Nevydržela jsem to. Ona se mnou dokonce souhlasila, že by tu neměla být, ale že v Oz jsou volby povinné. Opět dokázala že o politice nic neví. Povinost je pouze se na volby dostavit.
Asi je to malá útěcha, ale idioti jsou ve vedení všude. Nezpomeňte ale že jsme si je zvolili my.

svato
1416 příspěvků 12.05.10 13:58
Alis,

si zlá a surová baba, chceš nás otráviť?
Flynn a Cindy.

zlomax
426 příspěvků 12.05.10 17:06
Tak založíme

vlastní stranu do příštích voleb. Třeba Strana Nadnárodní Žravosti. Spojence máme ve všech koutech světa a voliče taky. Pepíček bude předsedou strany. Mánek hlavní pokladník a Miloš Gmp tiskovej mluvčí. AliceG Ministr zdravotnictví. Esmeralda Ministr pro zahraniční rozvoj. Vladka Ministr technického rozvoje. A já se budu řechtat za rohem. Jo a prosím nemlátit mě, už tak jsem praštěný dost.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz