Nemůžete zhubnout???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glama  13.05.04 07:25
Nemůžete zhubnout???

Pak jste na tom úplně stejně jako já! Dieta 3 týdny a ani kilo a motivace je v p.....
Protože mi ale má nedváha (přestože není tragická) ovlivňuje i zdraví (jako každému) obrátila jsem se o pomoc k lékařům. Nedověděla jsem se nic nového, nic, co bych nevěděla nebo nezkusila.
ALE: existuje pomoc!
Jmenuje se Xenical a jsou to léky, které vám pomohou minimálně nastartovat proces hubnutí.
Lze je dostat pouze na lékařský předpis!, za plnou úhradu pojišťovny je dostanou pouze diabetici a my ostatní, kteří diabetici nejsme, ale máme zdravotní indikaci si je musíme zaplatit.
1 dávka - na 1 měsíc - stojí 2400. Koupíme si 2 dávky na 2 měsíce tedy za 4400 (cena se může mírně lišit v různých lékárnách) a od firmy dotaneme 3. dávku na 3. měsíc zdarma. To v případě, že se zaregistrujeme do jejich hubnoucího programu a poskytneme jim své zkušenosti. Kůra má trvat minimálně 3 měsíce.
Xenical působí na štěpení tuku v našem těle. MUSÍME při jeho užívání velmi výrazně omezit přísun tuků, protože jinak strávíme dny na WC, protože takovou sr… jste ještě neměli!
Pokud ale jíme s rozvahou a bez přemíry tuků, neměli bychom mít problémy.
Minimálně nás Xenical naučí jinak se stravovat.
Existuje i jiný preperát, jmenuje se Merilin, je zhruba stejně drahý, ale má se užívat asi 1 rok.
O obou najdete informace na webu.
P.S.Potkala jsem po roce jednoho svého, vždy baculatějšího, známeého. A nestačila jsem zírat! Postava jak ze žurnálu! Po 3 měsíční kůře Xenicalem.! Ten mi o něm tedy poprvé řekl a dál jsem už zjišťovala sama. On jedl úplně normálně, přesto velmi výrazně zhubl, ale, podle vlastních slov, pros… čtvrt roku!

Nepište mi odpovědi, že léky jsou nezdravé apod, apod.....že to chce běhat apod. apod…nežrat apod, apod......
Nezavrhujte pomoc léky.
Jste-li zdraví a potřebujete-li shodit 3-5 kg, opravdu léky nepotřebujete!
Toto je velmi podstatná pomoc, možnost, pro všechny, kteří mají třeba zdravotní problémy, výraznou nadváhu apod., apod.....
Já asi zavraždím prasátko a půjdu do toho…

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 13.05.04 09:05
Xenical

Nestačím se ani divit. Xenical je k dostání i u nás klokanů. Byl na předpis a od tohoto měsíce je bez předpisu. Už bych ho zkusila, ale bojím se abych nechodila pos..... Má li s tím někdo už zkušenosti, podělte se s námi. Mimochodem u nás stojí v přepočtu stejně.[:)

meisje
580 příspěvků 14.05.04 13:53
...

Ja sice hubnout nepotrebuji, ale rada se dozvim vsechno nove, dostal se mi do ruky casopis- to je silne slovo, par listu k sobe sesitych „Osobni lekar“a tam jedna pani doktorka, ktera byla sama obezni pise prave jeji zkusenosti s Xenicalem, ale psala tam , ze je nutne se pri Xenicalu i hybat. Bylo to s fotodokumentaci jeji postavy, za tri mesice - 20 kg. dole, ale nejedla normalne - prave, aby se vyhnula prujmu, odbourala uplne tuky a najela na zdravou vyzivu. Rada bych tady nechala odkaz ne ten casopis, ale neziju v CR a tak rodina mi strada vsechny casopisy a me se to dostava hromadne do rukou 1-2× do roka. Mozna, ale maji web a tam je mozne to najit, bylo tam Xenicalu venovano dost prostoru se vsemi pro a proti - me samotnou to zaujalo.
Glamo, preji ti hodne - stesti - vytrvej a urcite nejen ja - radi si tady vsichni precteme jak ti to s Xenicalem jde. Drzim pesti, meisje.

Labužník Hanule02
21 příspěvků 01.06.04 14:22
...

Který typ lékaře ten Xenical může předepsat? Obvodní, internista? Kam se obrátit, kam? Jenom, aby s tím nedělali fórky a nechtěli nějaká vyšetření a podobně… Kéž bychom byli u těch klokanů a mohli si ho zajít volně koupit!

esmeralda
4813 příspěvků 01.06.04 23:29
Hanule

ono to není tak růžóvé. Zaprvé je to tu hrozně drahé a za druhé je prý člověk pořád připo..... Na to si můžu koupit čaj za $5.- u Číňana a nemusím platit $ 120.-

Eja
3753 příspěvků 02.06.04 00:34
Xenical

může předepsat internista a pac. si ho hradí. Pouze u diabetiků ho za splnění určitých podmínek hradí pojišťovna. Není pravda, že se jí normálně, protože pak Xenical opravdu způsobuje velmi nepříjemné zažívací problémy. Fígl je právě v tom, že pokud užíváte Xenical, tak nemůžete jíst tuky, takže jíte méně kalorií - méně jich sníte a méně se jich vstřebá. Na rozdíl od všech ostatních léků na hubnutí kromě zažívacích obtíží nemá žádné jiné vedlejší účinky. A funguje. Na rozdíl od čaje od Číňanů.

esmeralda
4813 příspěvků 02.06.04 02:15
Ejo,

mému příteli nefungoval. Ono to tajemství je asi v omezení jídla. A to se pak dá hubnout bez Xenicalu.

Eja
3753 příspěvků 02.06.04 06:42
Esmeraldo,

pokud se doderží doporučený dietní režim tzn. omezení tuků, tak se s Xenicalem hubne víc než bez něj. Samozřejmě jsou lidé, kteří s ním nehubnou, ale to jsou většinou také ti, kteří ho nesnášejí = nedodržují výrazné omezení tuků. Ale jistě -nic neplatí absolutně. A pokud je obezita už nemoc, jak psala zpočátku Glama, tak bez pomoci to opravdu nejde. A druhý dostupný lék na hubnutí v ČR - Meridia- pro ty už opravdu nemocné není optimální, protože může mít některé vedlejší účinky. I když zdravým, kteří chtějí zhubnout tak 5-8 kg, bych ji doporučila spíš než Xenical.

Vivi
4 příspěvky 11.06.04 09:22
Stačí to jen zkusit

Jen 438,– Kc stojí český výrobek, který si dás misto vecere a hubnes bez hladoveni. Výrobek se jmenuje Linie a společnost STOB ho doporučuje. Je v něm L-carnitin,4 druhy vlákniny,chrom inozitol,cholin a vyvážený poměr vitamínů,minerálů. Máme to s kámoškama vyzkoušený, navíc si i pochutnáš. Není to žádný Herbal…, a když se k tomu člověk trochu býhne, nemá to chybu.Je vhodný i pro celiaky,diabetiky a kojící,nehledě na prevenci rak.tlustého střeva.Bohužel se nedá koupit v lékárně -jen na tel. 604 202078 co vy na to?

penda
4752 příspěvků 17.06.04 23:39
Vivi,

tak dnes přišel Tebou doporučený přípravek mojí mamce…budu průběžně informovat, jak jdou kila dolů…díky…:-))

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz