nemám hledám:-))

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verson
4 příspěvky 21.01.06 13:51
nemám hledám:-))

Prosím vás nemohl by mi někdo poradit recept na slanou palačinku!!Mám usmažené malé řízečky a umíchané dipy,chci to stočit do palačinky a podávat na způsob tortily!Děkuji

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 21.01.06 13:59
normální...

…palačinkové těsto…to se totiž nesladí, aspoň u nás nee..anebo si projeď recepty na labužníku, najdeš mezi nimi předpis i přímo na tortillu…;o)

verson
4 příspěvky 21.01.06 14:01
reakce

Já jsem slyšela že na tyto slané palačinky se používá polohrubá mouka a to potřebuji zjistit!A nemáš přesný recept kolik čeho se tam dává?Děkuji

penda
4752 příspěvků 21.01.06 19:24
versone,

konečně mně syn uvolnil židli, neb šel za holkama, a tak se dostávám k odpovědi. Přemýšlím o těch slaných palačinkách, pokud někde něco najdu, tak se ještě ozvu, jinak klasické dělám z 1/2 l mléka, 200 g hladké mouky, špetky soli a 2 vajec. Na to, aby hladká nehrudkovala mám ten fígl, že do mouky dám nejdřív menší množství mléka, jen tak aby šlo umíchat hutnější těstíčko (klidně jen vidličkou) a až pak za míchání přidávám zbylé mléko..a těstíčko je hladké…habáně údajně vymyslel, že když dává mouku do mléka a ne naopak, tak mu to hrudky taky nedělá, ale to jsem nezkoušela. A tyto palačinky plním nejen marmeládou či džemem, tvarohem, ale i např. i špenátem nebo masem a následně obaluji v trojobalu jako řízek…a chutnají ;o)

penda
4752 příspěvků 21.01.06 19:37
tak jsem našla i ty slané...

..jsou to normální palačinky z hladké mouky bez cukru a osolené, čili klasický předpis, co jsem Ti poslala..zkus a uvidíš ;o)

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz