Nejpodivnější gurmánské lahůdky...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.11 18:13
Nejpodivnější gurmánské lahůdky...

…kterým se prý asi raději vyhneme…
Dobrou chuť…?
:mrgreen:

Reakce:

svato
1417 příspěvků 04.10.11 20:01

to radšej navštívim tú Rusalku (vpravo hore), vyjde to lacnejšie a nič horšie, ako nejaké tie žabie stehienka, by tam hroziť nemalo

Alis
2617 příspěvků 05.10.11 20:36

Proč je mezi třinácti nejbizarnějšími exotickými jídly zařazen i naložený sleď nebo kokoda, tomu nerozumím. :think:

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.11 20:50

Alis…já (a určitě i wydra) to chápu.. :lol:

A ted vážně, taky mi to nepřijde jako to nejpříšernější…Ur­čitě jsou ještě povedenější „lahůdky“ ;-)
A být kokoda bez té ryby, klidně bych si dala..

Alis
2617 příspěvků 05.10.11 21:03

To víš, že jo, Glamo. Kdyby bylo na mě, mezi nejbizarnější jídla bych určitě zařadila plíce (už zas nevím, jestli je to pajšl nebo plíčky), a pokud by mi je někdo upravil na celeru, byl by do vteřiny po smrti. Každý soud by mě osvobodil, to je naprosto bez diskuze.

Ale sledě či kokodu za takovou hrůzu nepovažuju. Takové trojí krysí zapísknutí…

esmeralda
4813 příspěvků 06.10.11 00:27

Děvčata a chlapci - jiný kraj, jiný mrav.

Rodilý Australan by sem zařadil určitě koně. To je skoro jako jíst vlastního otce.

Také si vzpomínám když jsme si poprvé koupili krevety, seděli na ručníku na břehu a loupali. (Ty nožičky na chuti nepřidávaly.) Pak jsme je opatrně se smíšenými pocity vložili mezi zuby.
Tento pocit jsem zažila ještě jednou když jsem jedla Witchetty grubs.

Kdybych tento článek psala já tak tam jistě bude tofu a vůbec veškeré sojové výrobky a artyčoky.

Kokoda (ač ryby moc nemusím) je na mém žebříčku velice vysoko. A naložený sleď (snad myslí zavináče) taktéž. Lutefisk jsem ještě neochutnala.

Ale každý má jinou chuť a já tvrdím že by se mělo zkusit všechno…aspoň jednou.

svato
1417 příspěvků 06.10.11 22:49
glama,

to sa asi mýliš, wydra by sem zaradila koriandrovú vňať, možno ešte pred tie hmyzy :-D
ale dobre naložené surové ryby sa mi zdajú bezproblémové

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.11 23:25

Ano, svato, koriandr určitě…má ho ráda stejně jako ryby :-D ..no..možná, že ryby má přece jen trošku radši ;-)

gmp
1603 příspěvků 07.10.11 13:22
-

Nechápu - vždyt v této chvíli - v tomto století - v atomovém věku - se na této planětě vyskytuje více jak žádný konzument špenátu!!! Brrrrr, jen ta představa… :-(

anickav
2904 příspěvků 07.10.11 16:14
Miloško,

vedela som, že nesklameš… :lol:

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz