Nějaké linecké nebo perníčky pro děti- hned měkké

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lítalka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.04 10:56
Nějaké linecké nebo perníčky pro děti- hned měkké

Sháním recept na nějaké vykrajované sladkosti pro děti, linecké, perníčky. Něco, co je HNED měkké a k jídlu. Mám jít na dětskou oslavu, a chtěla bych ještě rychle něco udělat. Díky za odpovědi

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník kytka02
26 příspěvků 27.05.04 12:59
Lítalko,

na oplátku - na letošní Velikonoce jsme připravovaly čokoládové bonbonky do košíčků, recept je i na Labužníkovi - zjednodušeně poměr jedna čok. na vaření, třetina kelímku šlehačky a lžíce másla rozpustit, nechat v ploché, hranaté vyložené krabici ztuhnout, nakrájet na čtverečky, obalit ve směsi moučk. cukr+kakao. Vypadají reprezentačně a děti se po nich mohly utlouct. Mrknu doma na přesné poměry a zítra dám do receptů - na LAbužíkovi jsem je nenašla, snad jsem špatně nehledala.

penda
4752 příspěvků 27.05.04 14:44
lítalko,

dala jsem dnes na labužníka jeden recept na rychlé perníčky , které se ale musejí nechat alespoň 3 dny uležet a ještě mne napadlo rychlé pohoštění ve formě např. oplatek Disco, které ozdobíš polevou..např. bílou čokoládovou obarvenou potravinářskými barvami (nebo obarvenou bílkovou, tmavou čokoládovou, apod.)…vytvoříš různé obličeje nebo třeba různé smajlíky…u mých kluků to mělo úspěch..když nebyly zrovna oplatky Disco doma na skladě, vystačily i obyčejné oplatky, které jsem vždy po dvou kusech slepovala zavařeninou… :-))

Labužník Apolena
94 příspěvků 27.05.04 16:37
Co takhle dort z BEBE sušenek?

Je to rychlé a děti to „zblafnou raz dva“ . Kup 5 balíčků obyčejných BEBEček, uvař hustý (na 2 balíčky 0,75 l mléka) pudink ( 2 balíčky vanilkového a zvlášť 2 čokoládového ), nechej vychladnout, do každého přidej 1/2 utřeného másla a cukr podle chuti. Pak už jen na tácek vrstvi sušenky a potírej každou vrstvu jinou barvou. Zbytky krému smíchej a potři povrch dortu. Nechej v chladnu uležet.

lítalka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.04 09:53
Díky ...

Díky moc. Jen se bojím, že bude horko, má to být venku na zahradě. Tak se bojím těch čokoládových a krémových věcí. Jinak myslím to jsou bezva tipy pro všechny.

delisa
203 příspěvků 17.09.04 20:43
lítalko

vložila jsem recept na PERNÍČKY, KTERÉ JSOU HNED PO UPEČENÍ MĚKKÉ . Já je dělávám každý rok na vánoce a někdy i na velikonoce.

lítalka
9 příspěvků 31.10.04 23:29
Deliso díky

děkuji, opravdu je nemusím nechat odležet a stačí upéct třeba jen 1-2 dny předem ? Díky moc

Labužník dasad02
42 příspěvků 13.08.06 11:20
sladke pro deti

ahoj litalko, koukni na www.nadoma.cz, v receptech je tam primo sekce detske jidlo a sladkosti je tam azaz

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz