Nějaká zvláštní přání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jituska02
111 příspěvků 15.04.08 22:25
Nějaká zvláštní přání?

Protože sichr je sichr, zajeli jsme dnes ke Kloudům
Vše bude připraveno, téměř celý penzion je labužníkům k dispozici kromě přední části restaurace. Pan majitel se ptá, jestli máme nějaká zvláštní přání ohledně jídel a pití…máme???
Ahojky, Jitule a Michal

Reakce:
manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.08 07:47
Myslím,

že ani ne, papací i picí lístky se mi zdají docela příjemné.

Ale to je pouze můj názor na věc, pokud má někdo spešl požadavky - dieta redukční či jiná (zdravotní, zeleninožroutská či výhradně masožroutská), tak to určitě dá vědět!

iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.08 22:58
Prosím,

jako řidič vracející se v noci domů - nealko pivo
Pokud se ovšem projednávání všech témat neprotáhne… Že bych nacvičila lůžkovou úpravu ?

Sylvie
2302 příspěvků 17.04.08 08:41
Jídelní lístek

Já myslím, že všechna zvláštní přání mi budou splněna na místě. Jinak udělám pěknej elent.
Ale, dá se někde stáhnou jejich jídelní lístek? Můj syn, že by si vybral dopředu, je děsně vybíravý
Děkuji. Už jsem zhubla 1 kilo, tak redukční jídlo nemusím.

sigrid
272 příspěvků 17.04.08 09:30
sylvi

v jednom z předchozích příspěvků o slezině v Písku někdo nechal odkaz na jídelní lístek

Sylvie
2302 příspěvků 17.04.08 10:04
...

Sigrid, díky moc. Mrknu se. Pěkný slunečný den
S.

penda
4752 příspěvků 17.04.08 21:37
Já bych si prosila

vařící vodu na přípravu kašičky před spaním, pokud zítra Pája uzná, že je to k jídlu ;o)), … a jedno extra přání - až budou děti spát, milence na pokoj … hahahahaha …

A ještě jedno přání mám, takové mimo mísu - hledám kamaráda Standu Jandu. Byl kuchařem v Suchdolu nad Lužnicí (název hotelu si už nepamatuji, byl někde za kolejemi směrem na rakouské hranice a mám pocit, že jeden čas už byl v silně dezolátním stavu) a bydlel asi v Chlumu u Třeboně. Pokud ho někdo znáte nebo na něj máte jakýkoli kontakt, budu ráda. ;o))

gegina
358 příspěvků 17.04.08 22:32
Standa Janda

je, Vladko, brácha spolužáka mého muže Kde je mu konec teď, to nevím. Pokud to nespěchá, kontakt na něj Ti seženu během týdne. Jestli teda stihnu jeho bráchu Pavla…Jo a ten hotel byl v Suchdole a jmenoval se Lužnice. Dnes už dávno nestojí…
Tak papa! G.

Jituska02
111 příspěvků 17.04.08 23:07
Vladulko...

voda na kašičku nebude problém…ale šamstra na pokoj, toho si beruško koukej splašit sama pá, Jitule

penda
4752 příspěvků 18.04.08 05:51
jééééééééé... Gegí ...

ty jsi zlato! To je paráda, jak je ten svět malej ;o)) Počkám, když už jsem to vydržela 20 let, nějakej pátek navíc je detail. ;o)

Jituško, děkuji. Ozvu se Ti ještě přes soukromou poštu. ;o)

pekarka
410 příspěvků 18.04.08 07:04
Jak je daleko..

Já sice nemám zas až tak zvláštní přání, ale Jituš nemohla by jsi mi říct, jak je to daleko od nádraží ke Kloudům. Podle mapy to vypadá celkem blízko - nebo se mi už vyplatí taxík? To víš, přeci přijede nějaká tetka z Moravy…

gegina
358 příspěvků 18.04.08 08:16
Vladko,

v:,–(ím boty, že jsem Tě ani nenapadla, aby ses mne zeptala rovnou, viď? Jen by mne zajímalo, kdy si tady na jihu dáme to kafíčko, když jezdíš k těm Budějicím… Do Chlumu už je to přes kopec! Jo a ten kontak Ti pak písnu do pošty tady na Labu, ju?!
Pusinku Pájince a pěkný den!

penda
4752 příspěvků 19.04.08 21:58
Gegí,

moc děkuji za Standu. Bylo bezva ho po tolika letech znovu slyšet … Máš to u mě schované. Kdybys cokoli potřebovala, víš, kde mne najdeš …

penda
4752 příspěvků 22.04.08 05:17
Jitule,

tak ta vroucí voda nebude zřejmě potřeba, co se cácorky týče, jedině, že bych si vzala svůj čaj - tak na jeho zalití ;o))) (pro kojící maminky :o) ) Spíš přemýšlím o nějaké dietní stravě pro mě - nesmí nadýmat, nesmí být kořeněná a způsobující alergii … hahaha … ale to si snad v jejich menu něco vyberu, při nejhorším si přeji chleba s máslem.

Jituska02
111 příspěvků 22.04.08 11:17
Vladí....

Jahůdka pořád nee kašičku?
Koukala jsi na jídelní lístek? Pavlinka si dá Tvoje, Ty si dáš kuřecí prsíčka J.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz