Nefunguje přihlášení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
paraplicko03
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.10 10:49
Nefunguje přihlášení

Tak nevím, delší dobu jsem na Labužníkovi nebyla. Můj nick je paraplicko, nicméně když se pod ním přihlásím, tak sice jsem přihlášená, ale informace o mě jsou z eMimina (ano i tam jsem přihlášená) a recepty a všechny moje nastavení, zprávy apod. jsou fuč. :-( :twisted: Nicméně moje recepty jsou pod nickem paraplicko03, nikdy jsem se tak nepřihlašovala ! Je to můj profil podle informací, jsou tam určitě i moje zprávy, ale já se na tento profil nedostanu ! Moje heslo mi tam nefunguje, když si nechám poslat heslo, tak mi to prijde pod paraplicko, ale to jsem tam, kde před tím :twisted: Navíc když se zkouším na paraplicko03 přihlásit, tak se napíše, že zadaný uživatel neexistuje !!! Co s tím ? Proč je to přepsaný, proč je můj profil změněný a já se ke svým věcem nedostanu ? Jak to řešit ?

Reakce:
Admin Labužník.cz
610 příspěvků 25.11.10 16:48

Odpověděl jsem na mail - problém nastal díky duplicitě v naší databází - není problém Vaše uživatelská jména pospojovat nebo jakkoliv přejmenovat.

Admin Radek

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz