Nefunguje přihlášení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jolana(jolana) 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.10 14:13
Nefunguje

prihlasenie…

Reakce:

jolana(jolana) 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.10 15:06
na listine

podozrivych :mrgreen: …teda na online ma to ale ukazuje ako prihlasenu… 8-o

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 05.12.10 20:11

Jolano, co přesně nefunguje? Prosím popiš konkrétněji - hlásí stránky nějakou chybu?

Jen takto nemůžu pomoci, zkus popsat podrobněji.

Díky :-)

jolana
5065 příspěvků 06.12.10 13:07
Dobre raaano

:mrgreen:…ja stale vravim, ze kazdy zazrak trva tri dni…aj vam presne od 2-ho do 5-teho.. :mrgreen: :potlesk:

Uz som si to sama… tu mate bordel nemozny to je vsetko. Raz sa vam tu niekto nabura a znici to tu..mozno by to bolo to najlepsie co by sa vam mohlo stat, snad by ste si uvedomili ze bez prace nebude Labuznik a nebude zisk.. :think:

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 06.12.10 21:25

Jolano, tímto problém nevyřešíme. Prosil jsem o více informací, proč se přihlásit nedařilo.

Nyní již přihlášení funguje, ale předpokládám, že tedy nešlo o chybu u nás. Problémy s přihlášením v posledních dnech u nikoho jiného nebyly.

Díky,

Admin Honza

jolana
5065 příspěvků 06.12.10 22:00
Honzo,

ja nevidim ze by sa tu vobec daco riesilo..ale ako chcete…mimochodom dnes dalsi koment bez prihlasenia a bez registracie ale s vasim vyhlasenim slavnostnym ze uz to nikdy nebude.. :mrgreen: ..Honzo, dokazete si vobec zabezpecit aspon poriadne ranajky ..ranajky su totizto najdolezitejsie.. :-)

http://www.labuznik.com/recipe.php?…

kikimor
48 příspěvků 07.12.10 03:40
ale byly a jsou...

přihlášení mi taky nefunguje a musel jsem se znovu zaregistrovat.
Moje nickname je kikimor a při přihlášení mi to hlásí, toto jméno a email je zadáno pro jiného uživatele. Proto jsem se přihlásil pod nick 2009.
Co mám udělat pro to abych mohl mohl znovu používat kikimor?

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 23.12.10 12:11

Předávám programátorovi, bude brzy opraveno..

Zdravím,

adminka Tereza

vrba1
6 příspěvků 26.10.11 14:18
přihlášení

Já se prosím nemůžu také přihlásit. Několik let jsem zde pod nickem vrba a najednou se mi nedařilo přihlásit, musela jsem se zaregistrovat pod vrba1 .:-(
Nechci přijít o recepty co jsem sem dávala a o všechno.. nešlo by s tím něco udělat prosím?
Děkuju JItka

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 27.10.11 18:42
vrba1 píše:
Já se prosím nemůžu také přihlásit. Několik let jsem zde pod nickem vrba a najednou se mi nedařilo přihlásit, musela jsem se zaregistrovat pod vrba1 .:-(
Nechci přijít o recepty co jsem sem dávala a o všechno.. nešlo by s tím něco udělat prosím?
Děkuju JItka

Jedná se o tento profil vrba? Pokud se přihlašování nedaří, napište na email uvedený na profilu Admin Labužník.com.

Tereza

vrba1
6 příspěvků 27.10.11 19:04

ach jooo, asi jsem úplně mimo, ale nevím kam mám napsat.Ale anooo, to je můj profil. Prosím tak mi když tak pošlete svůj mail na tu moji mailovku. :-( moooc děkuju , nebo mi poraďte
:oops:

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.11 19:07

Vrbo tady…
Nebo klikni na nick Admin Labužník.com , ocitneš se na adminově profilu a vpravo nahoře máš okénko Napsat uživateli Admin Labužník.com zprávu
Tak tam :-)

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 29.10.11 22:50

Již vyřešeno 8-)

Tereza

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz