Nedorucene mailiky,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

possum
464 příspěvků 24.06.07 17:21
Nedorucene mailiky,

ted jsem cetla posledni prispevek a napadlo me, ze se muzu taky zeptat odborniku na PC. Vraci se mi maily jako nedorucitelne a to VSECHNY posilane na adresy seznam.cz

Delay reason: SMTP error from remote mail server after RCPT TO::
host mx2.seznam.cz [… … … ..]: … Temporarily unavailable, try again later.

Tohle mi prijde parkrat a pak jako nedorucitelne. (Samozrejme, misto tecek je jmeno a ty dalsi cisla IP.)

Dekuji.

Reklama

Reklama

Reakce:

karminek
757 příspěvků 24.06.07 18:06
MAILY

Poslední dobou se mi to bohužel stává taky.I ze seznamu na seznam.

Manana
1515 příspěvků 24.06.07 18:20
majlíky

seznam tohle dělává. Nepřipojujete se náhodou přes Firefox? Pokud ano, tak tam na fóru jsou rady porady, jak ztohoven. Já počítačovej expert nejsem a Internet Explorer nepoužívám.

Eleeen
1127 příspěvků 24.06.07 20:27
mě taky...

Ale trošku jinak. Veškeré větší maily na seznam prostě nedorazí a navíc (asi aby byla větší sranda) se mi nic zpět nevrátí, ani žádná hláška, nic. Ze seznamu se stává takový počítačový bermudský trojúhelník. Ale myslím si, že to s Internet Explorer nemá nic společného, já maily odesílám z Outlooku.

possum
464 příspěvků 25.06.07 16:36
Manana a Eleeen,

Firefox neznam. A pisu z Outlook. Zajimave je, ze z Atlasove adresy se mi to nekdy podari poslat. (Ze by seznam mel neco proti poste ze zapadu? [;-))] V kazdem pripade dekuji za odpoved.

Eleeen
1127 příspěvků 25.06.07 21:25
proti Západu asi ne-e

bo já píšu normálně z Přerova a z Olomouce. Tak snad proti té příloze. Již mi vícekrát radili, ať soubor zapakuju (zazipuju), prý ho pak seznam pustí…

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz