Nebeský mlýn (Brno)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evajda
44 příspěvků 18.01.05 17:01
Nebeský mlýn (Brno)

Zdravim vsechny labuzniky,
vcera jsem byla s pritelem na veceri v Nebeskem mlyne. Vari skvele, ale cisnici jsou proste divni a dokazi zkazit i praci kuchare. Hra na nobl podnik, amaterske provedeni jidelnich listku, cisnik dela z zakazniku hlupaky. Cekala jsem, ze me snad jeste zacne vysvetlovat jak se ji priborem… Nevim, interier skvely, jidlo taky, ale obsluha si hraje na snobske chovani ala americky film, ale na placeni cekate celou vecnost.
Jeste jedna zajimavost - pred nedavnem jsem chtela radu kde udelat svatebni hostinu, Nebesky mlyn byl horky favorit, vyradila jsem ho, kdyz mi nedodali nabidku menu a ani se nikdo neozval. Kdyz jsem vcera dorazila domu tak mi nekdo z mlyna volal stylem, mate tady tu rezervacku na hostinu, jak domluvime podrobnosti? Kdyz jsem mu vysvetlila, ze nebudeme domlouvat nic, protoze mi nedodali nabidku tak mi vztekle polozil telefon. Takto se slusna restaurace nechova, i kdyz vari skvele chovat k lidem se neumi. A to je myslim v pohostinstvi za:,–(ni vec. Jakou mate zkusenost s Nebeskym mlynem Vy?

Reklama

Reklama

Reakce:

danuska1
6 příspěvků 18.01.05 18:53
špatné zkušenosti

Dobrý večer, souhlasím s Tvým názorem. V Nebeském mlýnu skvěle vaří, ale chování personálu je nesnesitelné. Úplně mi zkazili požitek z večeře a již nikdy sem nezavítám.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz