Nástroj (vykrajovátko) na kuličky z brambor...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bona
2416 příspěvků 17.03.08 22:52
Nástroj (vykrajovátko) na kuličky z brambor...

Neumím to lépe nazvat . Dnes jsem v pořadu Kluci v akci zahlédla vykrajovátko na brambory… Ze syrových brambor vykrajovali krásné kuličky o průměru tak 2 cm a poté je smažili v oleji. Vypadalo to jako naběračka na zmrzku, ale menší a jistě ostřejší.
Určitě by s tím šly dělat i kuličky z mrkve, které prodávají v supermarketech pod názvem „Pařížská mrkev“ apod.

Nevíte někdo, kde se to dá sehnat, prosím?

Reakce:

Jenofefa
1315 příspěvků 17.03.08 23:24
Jestli myslíš tohle

tady . Já to mám a jsem s tím moc spokojená - dají se tím vykrajovat kuličky z melounu do salátu, vykrojíš tím hezky jadřinec z půlky jablka a ledacos jiného, nejen brambory.

ewa
600 příspěvků 18.03.08 06:33
...

Bono,
co třeba IKEA? Tam by to mohli mít taky.
Ale dostaneš to skoro všude, kde se prodávají potřeby pro domácnost.

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.08 08:03
Bono...

.. to se zase někdo díval na televizi, co?
Jak píše Jenofefa - všude, např. i v TESCO, kde mají věci od Tescomy. V IKEA to mají také - dole v oddělení s hrnci. Já s tím vykrajovala např. meloun, to jde výborně, jinak s tím vykrajuji jadřinec od hrušky, aby se dala naplnit. Nebo tohle TARGET = _new je také vykrajované tímhle nástrojem… :-)
P. :-)

KUHTIK
39 příspěvků 18.03.08 12:49
Nástroj - vykrajovač jadřinců

Vyrábí Reproplast Kladno, jde o vykrajovač jadřinců, cena 60,–Kč. Velice dobře se s ním dají dělat kuličky z mnoha druhů ovoce a zeleniny, je to užitečný pomocník. Držadlo je dřevěné, lakované. Můžete se podívat:
 http://www.reproplast.cz/index.php?…

bona
2416 příspěvků 18.03.08 14:20
Děkuji Vám všem moc!!

Vykrajovátko si pořídím v nejbližší době .

A pro všechny, kteří se diví, co tu dnes dělám: Dostala jsem od dětí chřipku (včera se mi už rozjížděla) a tak mě z nemocničního příjmu zase fofrem poslali domů .
Nabízeli mi termín kolem 20. dubna, ale to bych nemohla do Písku, tak na tu drasťárnu jdu nakonec až zkraje května.
Zdravím všechny a všem také odepíšu!!

Vaše Bona

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz