Nastavení ICQ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.08 14:37
Nastavení ICQ

Už jsem z toho skoro šílená. V mém PC je nainstalována verze 6 ICQ. Rodiče mají totéž (obojí XP). Já i rodiče máme stejnou webkameru (Logitech). Videohovory fungovaly při verzi 5 (i v době, kdy jsme měli každý jinou verzi). Teď se pouze vidíme, ale nejde zvuk. Bylo mi řečeno, že je to v nastavení ICQ, ale KDE?
Prosím poraďte, zatím nikdo nebyl schopen si s tím na dálku poradit.
Děkuji
 P.

Reakce:

hafca 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.08 22:43
...

Tahle rada Tě asi nepotěší, ale vrať se k verzi 5.1. Zkoušel jsem verzi 6 a nechodila tak dobře jako ta 5.1. Pokorně jsem se vrátil k té 5.1 a je to bez problému. Co Tě vlastně nutí používat tu 6?

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.08 13:32
Nic..

.. a nikdo mne „nenutí“. Prostě byla k dispozici novější verze, vypadala lépe graficky a jednodušší zacházení. Ty snad nezkoušíš novější verze?
Taky mi na ICQ 6 vadí, že když zavřu okno komunikace, tak se smaže historie. Normálně jsem mazání historie měla také, ale až při shození celého ICQ. Také jsem zatím nenašla, kde se mění stav a tak… Takže se zkusím vrátit k té pětce. A co Miranda, tam by video fungovalo?
Díky
 P.

hafca 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.08 23:21
...

Asi jsem to napsal neobratně, mě taky nikdo nenutil tu 6 zkoušet. Byla to jen má zvědavost a myšlenka na to, že by ta 6 mohla být lepší, ale pro mě nebyla. Mirandu jsem zkoušel chvíli a zase jsem se vrátil zpět ke klasice. Přišlo mi, že dost věcí v ní nefunguje tak jak má, zvlášť pokud má protějšek ICQ. Nakonec se ukázalo, že to není jen moje zkušenost. Proto možná trochu podivně lpím na ICQ 5.1.

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.08 19:46
Děkuji za radu....

…, na obou PC jsem rozhodnutá ICQ přeinstalovat a pak TI dám vědět.
 P.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz