Nápad..........Pepíčku, zvaž to...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 24.03.04 01:40
Nápad..........Pepíčku, zvaž to...

což takhle zařadit novou kategorii zvěrochutě? Měla by prakticky pouze 12 podkategorií podle horoskopu a určitě každý z nás má nějaké zdroje, ze kterých by mohl přidávat recepty vhodné pro určitá znamení zvěrokruhu...­....... ........a nebo ještě jeden......ka­tegorie: jídelníček podle krevních skupin…ten by měl podkategorie pouze 4…prosím........

Reklama

Reklama

Reakce:

glama  24.03.04 07:13
Pendo

Recepty pro zvěrokruh na Labužníku už jsou. Pravda, ne pro všechna znamení a pouze z jednoho zdroje… stačí zadat do vyhledávače.
Třeba Pro Raky apod. Chybějící snad časem dodám. Nemám moc času na psaní

penda
4752 příspěvků 24.03.04 07:34
Glamo, děkuji

…hned to půjdu vyzkoušet…sháněla jsem kuchařku na toto téma, ale má vyjít až letos v červnu…takže díky…a prosím…mysli na zdraví a nepřeháněj to tak s tou Tvojí prací…raději sedni za PC a piš recepty…Přeji krásný den (tady leje jako z konve).

Sněhurka
446 příspěvků 24.03.04 08:13
Ve znamení zvěrokruhu

Ahoj Pendo!
Zkus si sehnat knížku od Alice Pinkové: Receptář ve znamení zvěrokruhu aneb sezónní kuchařka pro pokročilé. Vydalo nakladatelství Práce v roce 1989 a v té době stála kouzelných 33,– (to byl mimochodem čistý plat za 3,5 hodiny práce u pásu, kde jsem si brigádně vydělávala právě třeba na knížky).

penda
4752 příspěvků 24.03.04 10:40
Sněhurko,

děkuji za informaci, mrkla jsem na net…mají to většinou už asi jen v knihovnách, ale i to stačí. Kolem června letošního roku by měla vyjít Kuchařka podle snáře a horoskopu od Pavla Martina (nebo Martina Pavla?.. :-))), tak snad na ní budu mít větší štěstí..

glama  24.03.04 11:43
Receptář ve znamení zvěrokruhu

Ano, to je právě ta kuchařka, ze které sem, na Labužníka, dávám své horoskopové recepty! Moc se mi líbí.
A navíc obsahuje spoustu velice zajímavých informací z historie gastronomie.
Doporučuji k přečtení!

penda
4752 příspěvků 24.03.04 12:11
Teda ženský,............

já snad budu muset tu knihovnu fakt navštívit......

Eja
3740 příspěvků 24.03.04 14:46
Glamo,

mám stejnou kuchařku jako Ty, pokud Ti to nebude vadit, tak z ní na Labužníka taky něco přidám, jsou tam opravdu moc pěkné recepty.

glama  25.03.04 07:30
ANO, EJO!!!

Já tě o to přímo poprosím!!! A budu vážně moc ráda. Mám fakt málo času na psaní a měla jsem výčitky svědomí, že jsem zvěrokruh přerušila a část znamení o jeho recepty připravila! Bylo by skvělé, kdybys pokračovala ve stejném stylu jako jsem to psala já - uvést recepty - Pro Raky… apod. aby to mohli zájemci dobře najít. Psala jsem Od Berana po Pannu. Budu moc ráda, když navážeš! Nepsala jsem všechno. Ty ne tak zajímavé jsem vynechala. Díky Ejo!

babi
6360 příspěvků 26.03.04 02:27
Glamo a Ejo...

těšila jsem se vždycky na novou část zvěrokruhu, když naneštěsí Glama musela udělat přestávku v psaní receptů. Dokonce jsem si nakonec vyškemrala recepty pro Lvy, což je znamení moji dcerky. Opravdu jsem pro ni z receptů připravila její narozeninovou hostinu!

Eji, bylo by nádherné, kdybys měla čas pokračovat v psaní receptů ze Zvěrokruhu, a takto pokračot v nápadu Glamy

Už se těším na další recepty… , co to vlastně chybí?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz