Nálev ze zelených oliv

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bona
2416 příspěvků 27.11.08 13:09
Nálev ze zelených oliv

Máte někdo nějaký nápad, do čeho lze uplatnit slaný nálev z oliv? Nakládáte do něj něco, nebo do něčeho přidáváte? Nebo si - jako já - jen trochu loknete a vylijete? Je mi ho docela líto, protože mi chutná… No, ale pít se to moc nedá…

Reakce:
Alis
2617 příspěvků 27.11.08 13:45
Boni,

nálev z dobrých zelených oliv mi také chutná, ale moc se ho vypít nedá, to uznávám. Za to nálev ze zelených oliv s piri piri (nehorázně drahých, ale úžasných), pijeme s manželem jako aperitiv - je to - předpokládám- účinnější, než 80% Stroh :-))

Nálev ze zelených můžeš použít do mnoha jídel, různých masových směsí apod., které zaléváš např. vývarem, ale pak nedávej tolik soli, já ho používám např. i do tohoto chleba http://recepty.labuznik.com/recipe.php?…" TARGET = _new

bona
2416 příspěvků 27.11.08 15:02
Alisko,

děkuji za odpověď a tipy. Už vylévat nebudu !
Recept na chleba jsem si uložila a po těch zmiňovaných olivách se poohlédnu. Díky. B.

Alis
2617 příspěvků 27.11.08 16:54
Boni,

pokud budeš mít chuť vypálit si dírku do žaludku, hledej olivy plněné piri piri od firmy Fragata (úzká vysová sklenička). Vím, neměla bych dělat reklamu, ale tato firma je jediná, která je (pokud vím) vyrábí. Koukni se po nich v Intersparu, málokdy je uvidíš jinde. Až je ochutnáš, možná mě budeš chtít zamordovat… proto tento příspěvěk vlastně píšu - jako vlastní alibi, že jsem tě varovala

bona
2416 příspěvků 27.11.08 18:39
Alí,

neboj, ostré já můžu… a dost…
Takže díky za nasměrování. B.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz